Чому Вольф Мессінг вважав ці три знаки зодіаку особливими

Вони кардинально відрізняються від всіх інших.

На думку легендарного Вольфа Мессінга, є три особливих знаки зодіаку, які кардинально відрізняються від всіх інших. Хто б що не говорив, але всі пророцтва цієї людини збувалися. Досі для багатьох людей він залишається головним авторитетом в світі астрології. Так що ми вирішили ділитися інформацією з нашими читачами.

Терези

Саме Терезів Мессінг називав астрологічним знаком протиріччя . Такі люди вічно метушаться в сумнівах, не знаючи, як вчинити. В їхній голові йде війна доброї і злої сторін. То їм хочеться повністю віддатися піклування тільки про себе, то витратити всі гроші на благодійність.

Тому не дивуйся тому, що ти можеш знати дві абсолютно різні за характером представника цього знака. Як би це дивно не звучало, але з Терезів виходять як найхитріша лиходії, так і найдобріші миротворці. Все залежить від виховання, навколишнього середовища і особистих моральних принципів людини.

Овен

Овни – представники сильного темпераменту. Такі люди здатні досягти своєї мети, якщо щиро цього захочуть. Вони прекрасні бізнесмени: розумні, стримані і розважливі. Однак при цьому також бувають хитрими і меркантильними.

Нерідко і у відносини Овни вступають за розрахунком. Вони роками можуть блискуче видавати себе за зовсім іншу людину. І навіть самі близькі люди з їхнього оточення не здогадаються про це.

Водолій

Мессінг був упевнений в тому, що Водолії – самі загадкові і непередбачувані люди. Вони непостійні, шалено творчі і по-дитячому наївні. Представники цього знака сприймають світ не так, як інші. Вони годинами можуть розглядати красу природи наодинці. А також бути душею компанії, придумуючи жарти і піднімаючи всім настрій.

Йдуть по життю Водолії з щирою посмішкою на обличчі. Їхні позитив і любов до людей допомагає пережити будь-які труднощі. Але, на жаль, саме на Водоліїв найчастіше полюють енергетичні вампіри.

Оригінал