Гороскоп на 20 листопада

Овен ♈

Необхідність повернутися назад, щоб ще раз переглянути щось важливе або переосмислити щось, не викликає у Вас ентузіазму. Але нічого вдіяти з цим не можна, оскільки Вам потрібно повернутись у минуле, щоб знайти там відповіді на питання сьогодення. Крім цього, там можна знайти ресурс, який дозволить Вам суттєво просунутися в якійсь справі, яка зараз є для Вас найбільш актуальною. На цей раз все вийде набагато краще.

Телець ♉

Ви, напевно, хоч раз намагалися штовхнути двері з написом “на себе”. Річ у тому, що Ви звикли докладати зусиль певним чином, а якщо щось зміниться, то це може застати Вас зненацька. Втім, нічого особливого страшного у цьому немає. Мало того, Вам слід вивчити та спробувати застосувати на практиці якийсь новий спосіб. На це потрібен час, але результат буде того вартий. Однак для цього Вам слід позбавитися пари звичок.

Близнюки ♊

Проблеми іноді змушують Вас поставити запитання, чи є Ви частиною проблеми, чи частиною рішення. Ви знаєте, що вихід із будь-якої ситуації є завжди, але щоб його знайти, Ви повинні відкинути упередження та шукати. Це буде Вашим квитком до вирішення якоїсь проблеми, яка насправді може виявитися чудовою нагодою. Спробуйте побачити її саме у такому світлі.

Рак ♋

Багато суперечок можна було б вирішити чи запобігти, якби не було проблем із комунікацією. Річ у тому, що різночитання та припущення створюють надто багато проблем, тому постарайтеся їх уникнути. Висловлюйте свої думки максимально чітко та ясно. При цьому Ви повинні прислухатися до співрозмовника, оскільки хороший співрозмовник – це не тільки той, хто добре говорить, а той, хто вміє слухати.

Лев ♌

Якщо хтось говорить Вам, що Ви повинні бути щасливими, то він, ймовірно, бачить у Вашому житті щось, що, на його думку, Ви не цінуєте, хоча маєте. Можливо, Вам варто задуматися про це, навіть якщо Вам здається, що все навколо йде не так і стає лише гірше. Насправді Ви повинні бути вдячні долі за те, що у Вас є, оскільки багато хто не має навіть цього.

Діва ♍

Недавнє занепокоєння може змінитися станом умиротворення. Станеться це тому, що Ви, ймовірно, знайдете цінний досвід, який перетворить щось страшне і незвідане на щось ординарне, з чим Ви легко впораєтеся. Знання – це сила. І чим більше Ви дізнаєтесь, тим вигіднішим стає Ваше становище. Тож вперед!

Терези ♎

Напевно Вам ще в школі не раз говорили, що немає жодної причини, яка заважає вирішити контрольну математику на відмінно, крім небажання щось вчити і лінощі. Сьогодні може статися нагода, яка мало не поверне Вас за парту. Вся річ у тому, що Ви повинні бути уважні та зосереджені, інакше Ви ризикуєте не зрозуміти формулу, яка дасть Вам вирішення проблеми в майбутньому. Зрозумійте, що зараз вам потрібна холодна логіка, а не емоції.

Скорпіон ♏

Жодна ситуація і жодні обставини не можуть бути константою. Це науково доведено. І врешті щось має змінитися. І навіть якщо Ви не знаєте, де знаходиться ця точка зламу та змін, Ви можете її створити. Ви можете змінити ситуацію та покращити її так, щоб вона більше підходила Вам та була більш комфортною. Ви можете зробити це у будь-який час, але зробіть сьогодні.

Стрілець ♐

Наполовину повна склянка може означати оптимізм. Незважаючи на те, що половини не вистачає, вона є символом віри і служить вашій меті. Вона все ще може вгамувати спрагу. А це означає, що у Вас може бути дуже вагома причина для оптимізму. Але це не означає, що ви гарантовано отримаєте бажане. Ви повинні прагнути його та використовувати для цього всі можливі методи, зокрема позитивний настрій.

Козоріг ♑

Нещодавно був час, коли високі технології здавались чимось дуже глобальним, вражаючим і складним. Але сьогодні Вас оточують технології, які дозволяють вмістити, наприклад, величезні обсяги пам’яті у сірниковій коробці. Щоправда, щодо Вашого життя, все може бути навпаки. Маленька і непоказна на вигляд коробочка може містити в собі щось, що має величезний вплив, хоча Ви і вважаєте цю посудину якоюсь нісенітницею.

Водолій ♒

Ви раді новим ідеям та натхненню. І дуже часто Ви радієте, якщо звернули на них увагу і отримали результат. Сьогодні може бути день відкриттів, який надасть Вам нові можливості та, як наслідок, досвід. А це означає, що настав час діяти та брати ініціативу до своїх рук. Саме так Ви зможете направити своє життя у новому та потенційно більш зручному та стабільному напрямку.

Риби ♓

Іноді люди забувають, що лише одне слово може бути закінченим реченням. Стоп. Іди. Так! Ні! Всі ці слова більш ніж чітко передають чітке повідомлення. І щоб зрозуміти його, не треба багато думати чи розуміти. Сьогодні Вам, мабуть, потрібно буде навчитися говорити максимально коротко та чітко. Можливо, йдеться про відповідь на якесь питання. І Вашу відповідь дуже хочуть почути.