Найгарніші жінки за знаком Зодіаку

Краса жінки полягає не тільки у фізичній привабливості, а й у певних рисах її характеру, силі енергетики. З цієї причини представниці деяких знаків Зодіаку виділяються набагато сильніше за інших дам.

Жінки-Леви

Левиці вкрай темпераментні й емоційні. Навіть якщо вони не викликають фурор одним зовнішнім виглядом, що буває рідко, то вони беруть своєю неймовірною енергетикою і характером. Вони мають воістину чоловічу стійкість і силу волі, тому в них багато друзів сильної статі.

Дами-Леви знають чоловіків від і до, тому що енергетично схожі на них. У поєднанні з природною красою це робить їх неймовірно популярними. Їх вважають красивими, бо вони самі переконані у своїй привабливості.

Левам заздрять представниці інших знаків, а чоловіки ними щиро захоплюються. Це одні з найкрасивіших і найвпливовіших жінок на планеті. З ними жарти кепські, адже вони не сприймають критику і з найвищою точністю діагностують лестощі на свою адресу.

Жінки-Тельці

Тельці притягують чоловіків своєю неймовірною енергією, яка чудово поєднується з їхньою природною красою. Дами цього знака Зодіаку, як і Леви, вельми непогано товаришують із чоловіками, легко знаходять із ними спільну мову. У виборі чоловіків вони бувають вкрай необачними, через що нерідко страждають.

Чоловіки вважають Тельців красивими, адже це чиста правда. Якщо дівчина або жінка народжена під цим сузір’ям, то вона буде вкрай популярною у чоловіків. Іноді ця популярність межує з божевіллям, адже Тельці прекрасно усвідомлюють свою красу і вміють маніпулювати чоловіками не гірше за Левів.

Жінки-Близнюки

Близнюки – це дівчата з родзинкою. Вони можуть мати стандартну зовнішність, але при погляді на них завжди відчувається щось незвичайне. Ці дами завжди діють на чоловіків як магніт, притягуючи до себе їхні погляди. З Близнюками часто знайомляться, часто намагаються завести розмову просто на вулиці. Ці жінки мають дуже жіночну енергетику. Вони зводять чоловіків з розуму на психологічному рівні ще до знайомства, залишаючи пам’ять про себе надовго.

Проблема Близнюків полягає в тому, що вони не можуть довго утримувати чоловічу увагу, тому що їхній шарм швидко розчиняється. Часто це пов’язано з їхньою відстороненістю і нерозумінням своєї природної сили. Що досвідченіші жінки-Близнюки, то більше в них шансів роздобути будь-якого чоловіка і, найголовніше, утримати його.

Жінки-Скорпіони

Скорпіони – це найтаємничіші жінки на планеті. Чоловіки не можуть до кінця зрозуміти їх навіть після кількох років спільного життя, не кажучи вже про перше знайомство. На перший погляд вони просто милі, симпатичні і зовні нічим не примітні, але щойно починаєш з ними говорити, тебе немов затягує у вир.

Здатність заінтригувати, зацікавити й утримати увагу допомагає Скорпіонам спокушати найстійкіших чоловіків. Скорпіони прекрасної статі краще за будь-яких інших жінок вміють утримувати поруч із собою чоловіків. Для цього їм не потрібно лізти зі шкіри геть – достатньо просто бути собою. Ці дами заслуговують на перебування в нашому списку найпривабливіших жінок. Чоловіки небезпідставно вважають їх красивими і харизматичними.

Жінки-Водолії

Водолії – найкращі друзі чоловіків, тому що вони вельми імпульсивні і здебільшого ненавидять жіночі слабкості, намагаючись бути схожими на сильну стать. Їхній спосіб життя приваблює безліч чоловіків, але жити довго в такому динамічному ритмі практично неможливо.

З Водоліями складно побудувати серйозні стосунки, тому що вони занадто самодостатні. Для них не існує правил, що далеко не завжди подобається чоловікам. Незважаючи на це, вони вміють привертати до себе увагу, а чоловіки вважають їх дуже чарівними і красивими.

Оригінал