Гороскоп на 20 березня 2023 року

Овен ♈

Повсякденні електронні листи, текстові повідомлення чи голосова пошта не допоможуть Вам справді налагодити зв’язок із кимось. Вам потрібно використовувати креативні способи спілкування, які будуть відзначені Вашими особливими якостями. Висловіть себе за допомогою віршів, пісні або навіть сценарію п’єси. Зробіть усе можливе, щоб виділити своє повідомлення з ряду інших. Ви маєте виділитися з натовпу просто зараз, і для цього у Вас є всі необхідні якості.

Телець ♉

Сьогодні у Вас може з’явитися відчуття, що звичайне життя переоцінене, особливо тепер, коли перед Вами відкривається так багато нових можливостей спробувати щось нове. Перш ніж приймати рішення, що у Вас немає часу для досліджень, постарайтеся знайти його для невеликих задоволень. Це гарний день для того, щоб подумати про речі, які Ви завжди хотіли робити, але не мали часу. Усе, що необхідно, – це розпланувати наперед і вписати ці речі у своє життя, тож займіться цим зараз.

Близнюки ♊

Хтось із минулого сьогодні з’явиться у Вашому житті знову, і Ви маєте бути до цього готові. Ця людина здійснила радикальні зміни і дуже хоче почути, що Ви думаєте про цю трансформацію. Перш за все, Ви маєте бути чесними. Однак потрібно також мати на увазі той факт, що співрозмовник надає більшого значення Вашій думці, ніж Ви думаєте. Повідомляйте погані новини м’яко і намагайтеся сконцентруватися на позитивній стороні. Це буде неважко.

Рак ♋

Хтось, хто стоїть на Вашому шляху, відчайдушно потребує уроку гнучкості. Хороша новина в тому, що Ви не зобов’язані бути вчителем. Іноді люди найкраще вчаться, коли їм доводиться мати справу з наслідками своїх вчинків (або бездіяльності). Дозвольте цій людині й далі впиратися, навіть якщо Ви знаєте, що попереду на неї чекає розчарування. Вам не варто ставити себе під удар спробами допомогти.

Лев ♌

Сьогодні ви можете відкласти вбік усе неприємне і сфокусуватися на розслабленні та розвагах. Хоч би які проблеми у стосунках або конфлікти ви намагалися вирішити, це можна відкласти на інший день. Зараз у Вас є важливіші справи – такі як отримати задоволення від компанії людей, яких Ви не так часто бачите. Сконцентруйтеся на веселощах, насолоді приємним проведенням часу і танцях. Зараз час святкувати, а не розмірковувати.

Діва ♍

Якщо хтось із Вами не згоден, це ще не означає, що ця людина не розумна. Іноді розумні люди кажуть дурні речі, бо не знають усіх фактів. Тому Вам варто проявити повагу і максимальну відкритість розуму, коли хтось сьогодні висловить нерозумну думку. Якщо Ви шанобливо поставитеся до цієї людини, то він або вона швидше прислухається до Вас. За допомогою свого дару переконання і незаперечних фактів ви навіть зумієте змусити співрозмовника змінити свою точку зору.

Терези ♎

Старі речі сьогодні здадуться вам абсолютно новими – завдяки креативній енергії, яка вирує всередині вас, неможливо не подивитися по-новому на зношені ідеї або традиції. Ваш унікальний підхід розважить і зачарує оточуючих, тож дійте згідно зі своїми інстинктами. Можливо, настав час зробити ремонт або перебудувати частину Вашого будинку. Вивчіть кольори навколишнього світу, наприклад, у квітковому магазині або магазині тканин, і подивіться, чи не наштовхне це на нові ідеї.

Скорпіон ♏

Член сім’ї, з яким Ви не завжди згодні, нарешті готовий подивитися на ситуацію по-Вашому. Здається, старого пса все-таки можна навчити нових трюків! Порадійте такій зміні і не дозволяйте фразі “Я ж казав(ла)!” зірватися з Ваших губ. Це початок цілої нової ери у ваших стосунках, і це буде корисно для вас обох. Цій людині завжди нелегко визнавати свої помилки. Тепер Ви маєте бути готові визнати свої.

Стрілець ♐

Ви будете дуже здивовані, коли потрапите в ситуацію, від якої очікували, що вона буде аналогічна деяким попереднім. Однак цього разу присутня нова енергія у вигляді людей, з якими Ви раніше були незнайомі. На перший погляд, ці люди можуть налякати Вас своїм суворим неприступним виглядом. Однак дайте собі час звикнути, проявіть дружелюбність, і Ви можете знайти споріднену душу. Зрештою, незнайомці – це друзі, з якими Ви просто раніше не зустрічалися.

Козоріг ♑

Комерційні ідеї раптово стають цікавими для вас, і ви можете навіть вивчити фінансовий розділ щоденної газети. Ви хочете заробляти більше грошей меншими зусиллями. Складіть план, як навчитися зберігати і примножувати свої фінанси. Коли місяць підійде до кінця, Ви опинитеся в хорошому місці для того, щоб розставити фінансові цілі на найближчі місяці.

Водолій ♒

Важка робота ще нікого не вбила, однак навіщо перевіряти це на собі? Скажіть своїм амбіціям зробити паузу і сходіть на прогулянку – будь-яка активність на свіжому повітрі чудово підходить для цієї пори року! Година фізичної діяльності змусить Вас почуватися вдесятеро краще. Але розслаблення – не те саме, що повне неробство. Будьте активні, однак лише заради самої активності, а не заради додаткових очок, які Ви можете завоювати.

Риби ♓

Ви настільки загубилися у власних мріях, що ігноруєте дива у своєму реальному житті? Зараз не час зациклюватися на мріях і бажаннях. Настав час скористатися тим, що Ви маєте, і оцінити це гідно. Пошліть у Всесвіт вираження своєї вдячності – сконцентруйтеся на тому, як Ви раді тому, чого досягли в житті. Що з того, що Ваші володіння здаються комусь недостатніми? Не варто судити про себе за чиїмись очікуваннями.