Телець – ідеальний партнер для життя

Ви завжди зможете виділити його з натовпу за сильною мовчазною поведінкою. Поки не познайомитеся ближче, він справлятиме враження мовчазної людини. Його рухи, манера говорити – розмірені, вони не багатослівні. Мало що порушує його спокій, а його рішення незмінні.

Цей знак стихії Земля перебуває під впливом Венери, що гарантує Тельцям чуттєвість, упертість і, головне, реалістичний погляд на життя. Тельці рідко впадають у лють, хочуть, щоб його залишили в спокої. Не тисніть на нього, інакше він стає впертим.

Представляємо вам 10 причин, чому це поєднання робить людей цього знака Зодіаку ідеальними партнерами для життя.

1. Тельці – спокійні люди

Тельці не схожі на людей, готових спалити все навколо за найменшого нападу люті. Вони вкрай рідко стають учасниками мерзенних сварок, загалом завжди і всюди зберігають спокій і ніколи не починають істерити на рівному місці.

Поруч із Тельцями оточуючі завжди почуваються у своїй тарілці, бо люди, народжені під цим знаком, випромінюють упевненість і спокій.

2. Тельці – віддані партнери

Коли мова заходить про стосунки, то Тельці завжди відстоюють переваги тривалих, стабільних стосунків. Ці люди практично ніколи не знайомляться тільки заради одноразового сексу. Вони – представники “старої школи”.

Тельці вибагливі в питанні вибору партнера і починають будувати серйозні стосунки тільки тоді, коли впевнені в ньому на всі 100. Вони завжди дивляться на людей з точки зору того, чи зможуть вони стати для них партнерами на довгі роки.

Тельці вірні й ніколи не стануть учасниками випадкової інтрижки під час відпустки або відрядження.

3. Тельці – пристрасні коханці

Якщо ваш партнер – Телець, ви ніколи не будете скаржитися на нудьгу й одноманітність. У ліжку люди цього знака активні, з готовністю пробують щось нове. Зрештою, їхній покровитель, Венера, богиня кохання!

Взагалі, Тельці дуже цінують і завжди жадають чуттєвих задоволень. Вони – справжні гедоністи і майстри в частині розваг. Секс для них – вищий прояв любові, а не просто набір механічних зворотно-поступальних рухів. Вони завжди готові зробити вам масаж або пограти з вами в еротичні ігри.

4. Тельці наполегливі та рішучі

Якщо Телець побачив свій приз, його вже ніщо не може зупинити. Навіть у важкі часи, коли життя завдає йому удару за ударом, він відмовляється здаватися.

Якщо їм чогось бракує, то це щось тут же стає для них головним паливом і мотиватором. Мантра “Зберігай спокій і просто продовжуй”, ймовірно, була придумана кимось із Тельців. Тельці наполегливо рухаються до мети, навіть якщо всі навколо говорять їм, що нічого не вийде. Ось де їхня горезвісна впертість вступає в гру!

Звичайно, іноді ця їхня риса дратує. Ви даєте Тельцю пораду, чому не варто навіть пробувати робити чергову амбітну дурість, а він все одно робить! Але іноді вони виявляються праві й домагаються свого!

5. Тельці вміють захищати своїх і стояти на своєму

Тельці вважаються людьми сильними і мовчазними. І не дарма: якщо вони стикаються з важкою ситуацією, то не бояться вживати необхідних заходів. Якщо хтось образить людину, яка важлива для Тельця, то той спочатку втішить жертву, а потім покарає кривдника.

Коли справа доходить до висловлення власної думки, Телець не приховуватиме правду. Але він уміє піднести її тактовно. Замість “Ти жахливо виглядаєш у цій сукні” він скаже щось на кшталт: “Гарна сукня, але це не найкращий вибір. Спробуй щось інше”.

6. Тельці раціональні та прагматичні

Телець бачить світ таким, яким він є. На відміну від представників “повітряних” знаків, голова Тельця не літає в хмарах. Тельці вміють ставити перед собою реалістичні цілі й досягати їх. Вони славляться своїм логічним і раціональним розумом. Тому Тельці цінують стабільність і передбачуваність. А отже, вони – надійний гарант якщо не розкішного, то принаймні ситого життя.

7. Тельці вміють цінувати прекрасні речі в житті

Є один спосіб справити враження на Тельця – звернутися відразу до п’яти його почуттів.

Люди, народжені під цим знаком, уміють насолоджуватися і величними водоспадами, і вишуканою кухнею, і радістю загортання в ковдру. Тельці вміють цінувати красу цього світу і насолоджуватися всіма видами земних благ.

Але не хвилюйтеся. Їхній смак не зробить дірку у вашому гаманці. Телець вміє цінувати грандіозні жести, але пізно ввечері дивитися серіал з ним, лежачи в обнімку, теж чудово.

8. Тельці – творчі люди зі щедрим серцем

Тельці вміють виражати себе – через музику, вірші або, наприклад, живопис. Якщо ви станете партнером одного з них, то вам напевно присвятять якісь романтичні рядки.

Стіві Вандер, Аль Пачіно, Джессіка Альба, Сальвадор Далі – всі вони народилися під цим знаком. Важливо, що Тельцям, з одного боку, потрібна муза, а з іншого – вони завжди готові висловити свою любов до партнера за допомогою творчості.

Навіть ті Тельці, яких складно назвати людьми творчими, здатні на створення романтичного колажу або на те, щоб подарувати вам листівку, дизайн якої вони придумали самі.

9. Тельці – чутливі душі

Вони навряд чи висловлюватимуть свій емоційний стан у соцмережах. Але вони знають цінність можливості поплакати на дружньому плечі.

Тому Тельці – віддані друзі, які завжди вислухають і підтримають у скрутну хвилину. Вони краще за представників інших знаків Зодіаку вміють уловлювати, що з їхніми друзями щось не в порядку. Навіть коли ті відмовляються.

10. Тельці – надійні та “справжні”

Телець знає ціну слова і справи. Він завжди готовий допомогти з чимось, з чим ви самі об’єктивно не справляєтеся. Наприклад, напише за вас есе або допоможе з ремонтом.

Крім того, Тельці не заводять надто багато друзів: вони знають, що там, де натовп, справжніх стосунків не побудувати. Тому в них зазвичай є два-три справжні друзі, яких вони готові виручати завжди і з будь-якої ситуації.

Оригінал