Що ви приховуєте від інших, згідно зі знаком Зодіаку

Що ми приховуємо від інших, часом, самі того не усвідомлюючи?

Овен

Овен не хоче, щоб інші знали про його емоційний бік. Він відомий своєю спокійною і зібраною вдачею. І, хоча він зазвичай суперстійкий і незалежний, емоції все ж переповнюють його. Овен може засмучуватися через дрібниці, але він майстерно приховує почуття від навколишнього світу.

Телець

Телець не хоче, щоб інші знали, що він не впевнений у собі. Він вдає з себе безстрашну людину в найскладніших життєвих ситуаціях. Але, в глибині душі, Телець щиро хвилюється про те, що про нього думають інші. Він переживає про те, чи справив він на людей позитивне враження. У Тельця надзвичайно сильне бажання подобатися всім.

Близнюки

Близнюки приховують факт, що їм подобається бути наодинці з собою. Вони – душа будь-якої вечірки, незалежно від того, де і з ким вони перебувають. Але насправді Близнюки – одинаки. І вони максимально заспокоюються і відчувають повний комфорт, коли перебувають самі. Постійне спілкування виснажує їх, саме тому їм потрібно підзарядитися, перебуваючи на самоті.

Рак

Рак не бажає, щоб інші дізналися, що він розгублений і найчастіше й гадки не має, що робить і куди йде по життю. Він уміє діяти розважливо, піклуватися про інших, але не в змозі допомогти собі. Він співчутливий і дає корисні поради оточуючим, але часто не дотримується цих рекомендацій сам. Рак рідко добре знає себе і свої бажання.

Лев

Лев не бажає, щоб інші дізналися про його невпевненість у собі. Настирливий голос у його голові постійно твердить, щоб вони все робили краще. І коли він зазнає невдачі, то мучить себе. Лев сміливий і має лідерські якості, але він надмірно вимогливий до себе і вважає, що підводить себе і близьких своїми невдачами.

Діва

Діва ніколи не зізнається, що жадає щирого кохання. У глибині душі вона – безнадійний романтик і перебуває в пошуках Єдиного і неповторного. Однак її бажання конфліктують із реальністю. Навіть якщо вам здасться, що вона не вірить у вічне кохання, знайте, що потай так і є.

Терези

Терези не хочуть, щоб ви знали, що вони так само розгублені, як і ви. Терезів вважають щасливими оптимістами і тверезим голосом розуму. Терези люблять допомагати іншим, але приховують власні проблеми, з якими повинні справлятися. Вони беруть на себе занадто багато, тому відчувають стрес від накопичених проблем, як своїх власних, так і чужих.

Скорпіон

Скорпіон не бажає, щоб ви знали, як легко він прив’язується до чогось або до когось. Цей знак відомий своєю холодністю і відсутністю потреби в будь-кому ще. Але, насправді йому подобається душевна компанія близьких людей, але він ніколи не зізнається в цьому. Він таємно стає одержимим ідеєю когось або чогось і не припиняє цікавитися кожною дрібницею об’єкта, що його зацікавив, поки це не перетвориться на залежність.

Стрілець

Стрілець не хоче, щоб ви знали, що їхній жорсткий зовнішній вигляд – лише маска і що він не такий вже інтелектуально сильний, як ви думаєте. Стрілець любить бути незалежним, стійким і знати своє місце. Він ніколи не покаже, що іноді почувається вразливим. Він бореться з невпевненістю в собі, як і інші люди, але ніколи не проявить цього.

Козоріг

Козоріг не хоче, щоб ви знали, що він перебуває в розгубленості й невизначеності із самими собою. Козорогу подобається бути простим, обґрунтованим і відвертим з іншими. Але потай він розгублений і його думки безладні, тому неможливо зрозуміти, про що він насправді думає. Козоріг агітує за “простий спосіб життя”, але сам його не дотримується.

Водолій

Водолій не бажає, щоб ви знали, що він насправді дуже закрита і сором’язлива особистість. Він уміло сходиться з людьми і проявляє свої найкращі навички в соціумі, розважаючи оточуючих, і завжди перебуває в центрі уваги. Однак потай він не виносить публічної популярності, а віддає перевагу усамітненню.

Риби

Риби не хочуть, щоб ви знали, що їхній найбільший страх – залишитися на самоті. Вони бояться того, що будь-яка близька людина може запросто піти з їхнього життя. Вони бажають, щоб оточуючі заспокоювали їх, що вони не самотні. Вони хочуть, щоб хтось за них тримався, не визнаючи, що бажають триматися за когось самі. Щойно вони не отримують уваги, до якої звикли, вони панікують і запитують себе, що вони зробили не так.

Оригінал