Рейтинг жадібних знаків Зодіаку

Марнотратство і марнотратство притаманні далеко не кожному Знаку Зодіаку. У зоряному царстві існують представники, чия жадібність зашкалює і щедрість для них, ніщо інше як недозволена розкіш.

Жадібність — один із негативних факторів, який не варто скидати з рахунків. Придушуй вроджені якості, борись з ними, але все одно через якийсь час дана природою якість візьме верх над обставинами. Гороскоп жадібності, меркантильності та скупердяйства, вкаже пальцем на самих жадібних, розважливих і ненаситних представників зодіакального кола.

12 місце: широка душа

До Стрільців немає ніяких претензій. Адже вони самі щедрі представники зодіакального кола. З ними навіть марно боротися, вони все одно знайдуть кому допомогти: і голодного нагодують, і жебрака поселять, і жадібного пригріють. Але Стрільці люблять протегувати і допомагати, звичайно не просто так, а за посмішку і щире «дякую». Власне тому гроші люблять Стрільців і кожен раз самі прагнуть потрапити їм у руки.

11 місце: щирий марнотрат

Практично в кінці списку, що власне дуже добре, розташувалися представники Водолія. Ці люди не просто великодушні стосовно інших, вони справжні марнотрати. Головний пріоритет для них — зробити так, щоб догодити і порадувати улюблених родичів, близьких друзів і колег. Вони дуже дбайливі, уважні і передбачливі, особливо до бажань оточуючих. Лише легкий натяк про свою мрію і Водолій, природно в таємниці від вас, біжить швидше її виконувати.

10 місце: любить з’являтися ефектно

Кому як не Левам відомо все про ефектність, розкішність і граціозність. Представники цього Знака ніколи не залишать без уваги і дарують дорогі подарунки своїм близьким. Лише малознайомі люди можуть побачити в особі Левів затятих скупердяїв. Однак якщо ви зумієте розвеселити і сподобається цареві астрологічного кола, то він неодмінно витратить гроші і на вас. Леви купують все, що сяє, блищить і приносить їм задоволення. Часто думають, що купити можна все і всіх.

9 місце: корисливий і хитрий

Марнотратні Овни розташувалися на 9 місці. Типові представники цього Знака щедрі, але практичні люди. Овни вміють вкладати свої гроші на перспективу. Іншими словами, вони інвестують у взаємостосунки. Якщо у вашому житті є активний Овен і він не скупиться на подарунки, завжди дає в борг і матеріально допомагає — будьте впевнені, він бачить у вас потенційного кандидата, з яким вже давно уклав взаємовигідні ділові відносини. Овен спустить всі гроші на людину, якщо буде впевнений, що рано чи пізно він стане їй у пригоді.

8 місце: якщо тільки чужим коштом

Терези можна сміливо назвати щедрими людьми, але є одне АЛЕ: вони люблять спускати чужі гроші. Терези з радістю куплять вам хоч місце на Місяці, якщо спочатку знайдуть собі спонсора. Терезам не важко попросити грошей у батьків, друзів, коханої людини або сусідів по майданчику, для своїх гулянок і розваг. Найголовніше, щоб потім не довелося віддавати.

7 місце: позер

Для Скорпіонів щедрість — це вдала нагода показати себе з хорошого боку. Головне, щоб знайомі з гідністю оцінили їхній бюджет, новий ремонт, розкішний інтер’єр, вигідну роботу і взагалі їхню спроможність. Але як тільки Скорпіонів наздоганяють матеріальні проблеми. Вони здуваються і пропадають з поля зору. Вся річ у тому, що Скорпіонам огидна сама думка про те, що десь у суспільстві можна показатися без грошей.

6 місце: потрібні глядачі

Близнюки поки ще не визначилися скупі вони чи щедрі. Про це Знаку відомо лише те, що для прояви щедрості його представникам потрібні глядачі, публіка і бажано закадрові оплески. Близнюк може відверто пожалкувати для вас сто гривень, якщо ви попросили про це наодинці. Звертайтеся до них за допомогою, коли на них дивиться багато людей. Ось тоді вони будуть готові викласти останні гроші зі свого гаманця, обсипати вас з ніг до голови компліментами і купюрами і відправити вас на таксі до сусіднього будинку.

5 місце: все складно

Риби знаходяться чітко посередині. З ними все так складно. Адже вони можуть бути скупими до сліз і щедрими до такого ж стану. На чолі кута стоїть зовсім не матеріальне становище Риб, а їхній настрій. При цьому неможливо вирахувати, коли їхній настрій буде з розряду «сьогодні я куплю тобі все, все небо, зірки і моря», а коли «нічого в мене не проси». Риби обожнюють конкретику. Тому чітко, ясно, доступно і без вагань потрібно говорити прямо про свої бажання. Будьте впевнені, якщо у Риб є гроші, то вони обов’язково зроблять вам дорогий і приємний подарунок.

4 місце: найманець

Тельці просто обожнюють, коли гроші витрачають виключно на них. При чому вони цього не соромляться. Жінки і чоловіки стережіться, серед представників цього Знаку багато утриманок і альфонсів. У них навіть є певна тактика: кілька разів вони готові спустити шалені гроші на вас, щоб без сорому й ніяковості використовувати вашу безлімітну кредитку. Втім, у випадку серйозних матеріальних проблем, Тельці стануть на ваш бік, завжди прийдуть на допомогу, захистять і оплатять, що зрівнює всіх їхні недоліки.

3 місце: все в дім

Раки живуть для себе і витрачають гроші виключно на необхідні і дійсно цінні речі. З друзями і близькими людьми вони досить скупі. Головний орієнтир для Раків — це покупка речей для будинку і власного затишку. Тому чекати розкішних подарунків і відкритих жестів від них не варто. Запропонуйте Раку купити парфуми або телевізор, вони завжди виберуть друге. Саме тому їхній будинок — просто мрія, там завжди панують затишок, новий ремонт, предмети антиквара і останні новинки технологічної моди.

2 місце: матеріальний егоїст

Діви грошей на вітер не кидають і не напружують даремно свій гаманець. Але це не означає, що представники цього Знаку можуть придбати розкішні і дорогі речі. Можуть і купують, правда, тільки для себе. Однак Діви настільки ласі на маніпуляцію, що виманити у них кілька тисяч не буде складно. Втім, потім вони можуть вимагати їх назад, як тільки їхнє матеріальне становище буде хистким.

1 місце: справжній скнара

Ось ми і підійшли до самого жадібного і меркантильного Знаку Зодіаку. На першому місці гордо сидять Козороги, які відверто скупі. Представники цього Знака готові вкладати гроші винятково у свій суспільний статус. Друзі, кохані і рідні обійдуться і без широких жестів. Саме Козороги можуть шукати де і що купити подешевше. Вони будуть довго і наполегливо гуляти по магазинах, щоб знайти вигоду, нехай навіть у 20 гривень. Але жадібність для них не недолік, а перевага, що завжди необхідно підкреслити у світлі, а то ще сядуть на шию.

Хоч зорі і наділили кожен знак Зодіаку різним ставленням до грошей, не варто скидати з рахунків і людський фактор і реальний матеріальний достаток. Навіть дуже щедра і відкрита людина, може стати жадібною і меркантильною при недостатній кількості грошей.

Оригінал