Найскладніші моменти у житті знаків Зодіаку

У кожної людини бувають складні моменти у житті. Одних складнощі ламають, стаючи непереборною перешкодою на шляху розвитку, інших загартовують, роблячи людину ще сильнішою та більш цілеспрямованою. А деякі взагалі намагаються уникати складних моментів, обманюючи себе і пускаючи своє життя на самоплив. Цікаво, а які складності уготовані представникам знаків Зодіаку, і як вони впораються з переломними моментами? Відповідь ви знайдете у цій статті.

Овен

З раннього віку Овни починають замислюватися про своє призначення у цьому світі. Їм хочеться прожити так, щоб приносити користь суспільству та залишити свій слід в історії. Тому найскладніший період у житті представників стихії Вогню настає у той момент, коли вони обирають собі професію. Овни різнобічні особистості і пробують себе у різних сферах, але якщо не одержують задоволення від роботи і не бачать результатів своєї праці, можуть розчаруватися у власному виборі. Заспокоєння ці люди досягнуть лише тоді, коли справді стануть корисними та почують слова вдячності від оточуючих людей.

Телець

Тельці з’являються на світ з думкою про багате та забезпечене життя. Тому найважчий період у їхньому житті настає тоді, коли Телець починає сам себе забезпечувати. У цей момент підопічні Венери нерідко усвідомлюють, що ця професія не дозволяє їм втілити свої грандіозні плани. Усвідомлення цього призводить Тельця до метань, до спроб змінювати професію та власні пріоритети. Якщо ж і це не дозволить представнику стихії Землі досягти забезпеченого життя, така людина може зовсім розчаруватися в собі. Тут важливо не опускати руки і продовжувати шукати свій шлях, що при завидній завзятості Тельця не здається неможливим.

Близнюки

Близнюки мріють про те, щоб їхнє життя було наповнене позитивними емоціями та приємними враженнями. Їм важливо постійно перебувати у русі, спілкуватися з новими людьми, отримувати свіжі враження. Напевно тому, найскладніший період у житті цієї людини настає у той момент, коли Близнюк вступає у стосунки та стикається із суворим побутом. Монотонність та одноманітність життя негативно позначаються на емоційному стані цієї людини. Підопічний Меркурія починає втрачати життєву енергію та поступово згасає. А вся складність полягає в тому, щоб навчитися знаходити задоволення навіть у буденних дрібницях.

Рак

Раки за своєю природою досить нерішучі особистості. З дитинства вони настільки звикають до будинку, що спроби залишити зону комфорту викликають у них страх і невпевненість у своїх силах. Найнебезпечніший період для цієї людини настає в той момент, коли їй доводиться залишати рідну домівку і вирушати у «вільне плавання». Період адаптації на новому місці, боротьба зі своїми страхами та сумнівами може увігнати Рака в депресію та повністю деморалізувати цю людину, а може підштовхнути її до боротьби за «місце під Сонцем». Важливо навчитися, простіше сприймати зміни у житті, і не боятися невідомості.

Лев

Для особистостей цього знака велике значення має визнання оточуючих. Тому змалку ця людина починає працювати на свою репутацію. Леву важливо бути лідером, важливо мати все найкраще і усвідомлювати, що ним захоплюються, йому заздрять і рівняються на нього, як на зразок. Якщо оточуючі перестають захоплюватися Левом, це стає сильним ударом по його самолюбству. Щоб перебороти цю ситуацію, важливо не лише працювати над собою та прагнути до досконалості, а й подолати внутрішній нарцисизм. А ще, Левам необхідно зрозуміти, що в цьому житті важливо не лише отримувати компліменти, а й не забувати хвалити оточуючих людей.

Діва

Діви – яскраво виражені перфекціоністи, які постійно впорядковують життя навколо себе, домагаючись того, щоб довкола панувала доброта, краса та гармонія. Складнощі цих людей починаються в той період, коли вони йдуть у доросле життя і усвідомлюють, що пріоритети оточуючих багато в чому відрізняються від пріоритетів самої Діви. Усвідомлення цього факту може викликати у підопічних Меркурія відторгнення від суспільства або бажання протиставляти себе світові. Цим людям варто зрозуміти, що світ не є ідеальним, і люди недосконалі. Не можна бути настільки критичними та категоричними до них. Знайдіть позитивні якості в оточуючих вас людей і почніть цінувати їх за індивідуальність. Тоді і проблем буде набагато менше.

Терези

Терези, мабуть, найнаївніші представники зодіакальної плеяди. Ці особи мріють про гармонію з навколишнім світом, а тому намагаються у всьому бачити лише позитивні сторони. Але світ різноманітний, мінливий і досить жорстокий, а тому, коли Терези стикаються з обманом і зрадою з боку близьких людей, коли вони усвідомлюють, що їхньою добротою користуються, це стає серйозною проблемою. Особистості даного знака надзвичайно складно перебудуватися, навчитися говорити «ні» нахабним людям і розривати стосунки з тими, хто тягне їх униз. Тільки так, навчившись «показувати зуби», ці особи зможуть гармонійно жити у цьому світі.

Скорпіон

Можливо, вам доводилося помічати, що представники знаку Скорпіон поділяються на два типи. Одні миролюбні, привітні та компанійські, мають безліч зв’язків і є душею компанії. А інші – злісні, безлюдні та сварливі. Вони конфліктують із сусідами, постійно наживають собі ворогів і навіть займаються чорною магією. Просто одного разу у кожного Скорпіона настає складний момент у житті, коли ця людина має вирішити, вона на темній стороні чи на білій. Образи, розчарування та зради можуть зробити серце Скорпіона черствим, внаслідок чого він приховує зло на весь світ. Але якщо поряд виявиться кохана людина, вона не дасть підопічному Марса розчаруватися в людях.

Стрілець

У особистостей цього знака з юних років спостерігається неймовірна віра у себе. Стрільці не сумніваються, що всього в цьому житті зможуть домогтися самостійно, що в них вистачить сил, терпіння, часу і знань. Тільки подорослішавши і зіткнувшись із реальними проблемами, підопічні Юпітера починають розуміти, що вони не розрахували свої сили та серйозно переоцінили можливості. Складність цього періоду полягає в тому, щоб навчитися взаємодіяти з оточуючими, зрозуміти, що поодинці вони не досягнуть своєї мети, а колективна праця дозволить цій людині згорнути гори.

Козоріг

Козороги – особи закриті, виражені інтроверти. Вони дуже складно сходяться з людьми, дуже непросто розкривають душу навіть найближчим, а проблема довіри переслідує Козорогів протягом усього життя. Однак у певний період, коли підопічні Сатурна закохуються та створюють сім’ю, перед ними постає питання довіри коханій людині. А це питання для Козорога неймовірно складне. Потрібно навчитися вірити коханим людям і, не соромлячись, говорити про свої почуття, адже інакше кохання може розбитися об стіну недовіри. Козорогів відрізняє житейська мудрість, а тому найчастіше вони гідно долають цей непростий період.

Водолій

Водолії відрізняються підвищеною зарозумілістю та високими вимогами до оточуючих людей. Тому людей, які не відповідають їхнім високим вимогам, Водолії просто викреслюють зі свого життя. Але таке ставлення до оточуючих певного моменту серйозно ускладнює життя представника стихії Повітря. Водолій починає розуміти, що через власний характер із ним перестали спілкуватися навіть близькі друзі, а кар’єра котиться під укіс тому, що у цієї людини не залишилося підтримки. Щоб вийти з цього делікатного становища, важливо переглянути своє ставлення до людей, почати знаходити в кожному з них позитивні якості і просто цінувати їх за дружбу та вірність.

Риби

Представники знака Риби, які мають неймовірну фантазію, з юних років вигадують собі ідеальний світ. Складний момент у їхньому житті настає тоді, коли вони стикаються із суворою реальністю, і розуміють, що за все в цьому житті треба платити. Період усвідомлення реального життя та труднощів, які таїть у собі наш суворий світ, є найважчим для Риб. Щоб прийняти існуючу реальність, підопічні Нептуна повинні мати поруч сильне плече, людину впевнену в собі, яка підбадьорюватиме і всіляко підтримуватиме Риб. І тоді період адаптації пройде набагато легше.

Оригінал