Гороскоп на 2 травня

Овен ♈

Ви повні рішучості – але важливо запитати себе, звідки така зміна у відношенні до конкретного питання. Зміни, які Ви запускаєте, важливо довести до кінця. Саме тому Вам потрібно серцем підтримувати рішення, які голова визнала непридатними. Такі важливі зміни не можна починати через одну тільки нудьгу.

Телець ♉

Курчат по осені рахують – і “осінь” настала! Пора пожинати плоди докладених зусиль раніше. Але обороти тільки наростають, так що можна очікувати нових успіхів у майбутньому. Вони пов’язані з уже здійсненими починаннями, які принесуть нову хвилю натхнення.

Близнюки ♊

Не варто зараз шукати в тому, що відбувається подвійне дно. Поворот подій може видатися підозрілим, але важливо кувати залізо, поки воно гаряче. Ваші зусилля, можливо, і не принесли запланованого результату, але і отримане вельми цікаве. Прийміть його – і працюйте далі!

Рак ♋

Як Ви і сподівалися, після важкого підйому на Вас чекає приємний і легкий спуск. Але і на спуску треба ступати обережно! Рано прибирати ногу з педалі газу, але те, що, здавалося, повинно зажадати величезного зусилля, потребує обережного руління. З іншого боку, нова впевненість у собі грає Вам на руку.

Лев ♌

Вас манить новий шлях – але дорогу здолає той, хто йде. Без Вашої ініціативи новий шлях не зможе Вам допомогти. На щастя, Ви бачите, наскільки це правильний маршрут. Найважче буде покинути зону комфорту – але знайте, що це поштовх назустріч майбутньому.

Діва ♍

У складній і потенційно дуже делікатній справі Вам слід покладатися на свої інстинкти. Так, інтуїтивні прозріння потребують підтвердження. Але внутрішній голос рідко підводить Вас – і зараз не підведе. Не варто сумніватися в тому, що Ви вважаєте правильним.

Терези ♎

Коли ми намагаємося їхати, не знявши машину з ручника, то досить швидко виявляємо джерело проблеми. Сучасні автомобілі оснащені спеціальними індикаторами, які вкажуть на проблему – і точно так само Всесвіт чітко вказує на те, що стримує Вас у тій чи іншій галузі. Ви нарешті зможете почати рух.

Скорпіон ♏

Чи варто вірити у мрію? Ви напевно здалеку бачите потенціал, який таїть це бажання серця. Але здається, що якщо доторкнутися до мрії, вона може луснути, немов мильна бульбашка! Постарайтеся повірити в неї, і тоді прийдешні події переконають Вас: доля зовсім не обманювала Вас.

Стрілець ♐

Часом ми забуваємо, наскільки індивідуально скроєні наші життя. За повсякденними клопотами ми забуваємо про той унікальний напрямок, в якому нам потрібно рухатися. Ми всі народилися з цим правом – і можемо скористатися ним у будь-який момент. Оцініть напрямок, у якому рухається Ваша доля, і згадайте, що Ви – її капітан, а не пасажир.

Козоріг ♑

Навігатори зазвичай пропонують вибір: поїхати магістраллю з напруженим трафіком або вибрати об’їзний маршрут. Перший варіант, звичайно, здається швидшим – але об’їзд, як правило, приносить менше стресу. Нічого страшного, якщо Ви виберете маршрут з видами”. Повільно, але вірно – відмінний підхід.

Водолій ♒

Не варто загострювати увагу на помилках. Попри страх відмови або поразки, будьте сміливі. Не думайте про те, що можете програти – зосередьтеся на виграші. Фортуна любить сміливих! Розчарування – не єдиний фінал.

Риби ♓

Постарайтеся не переживати про те, що віддаєте багато, а натомість отримуєте замало. Зараз не вийде поставити крапку, тому у сфері Ваших інтересів відбувається багато всього за лаштунками. Варто обдумати, чого Ви досягли і що слід змінити, але не думайте, що результат докладених зусиль Вас розчарує. Дуже скоро стане ясно, що це зовсім не так!