Гороскоп на 3 травня

Овен ♈

Вірте інтуїції, якщо вона говорить, що Вам потрібно виділитися з натовпу. Чому б не відійти від второваних доріг? Внутрішній голос кличе Вас геть від шляху найменшого опору. Відкритий розум – Ваш козир!

Телець ♉

Назріли зміни у фінансовій сфері. Обставини могли змінитися, і здоров’я Вашого банківського рахунку залежить від Вашої уважності. Якщо Ви останнім часом смітили грошима, пора затягнути пояс. Як мінімум відмовтеся від спонтанних, імпульсивних покупок!

Близнюки ♊

Щось захопить Вашу уяву – і дуже важливо не відірватися від реальності. Місяць у Вашому знаку сформує квадратуру до могутнього Марсу, підливаючи масла у вогонь фантазій, так що це буде непросте завдання. Щоб і далі твердо стояти на землі, намагайтеся використовувати можливості, які підвертаються тут і зараз.

Рак ♋

Можливі сильні перепади емоцій: то все добре і приємно, то просто жах як неприємно. Поставтеся до подій серйозно. Ви повинні розуміти, приймаєте осмислене рішення – чи дієте під впливом хвилинного пориву.

Лев ♌

Люди і справді поводяться непередбачувано, чи справа у Вас? Всі Ваші очікування можуть піти псу під хвіст. На щастя, хаос буде царювати недовго. Зосередьтеся на звичному і зрозумілому у своєму світі. Нехай інші втрачають голову – а Ваша залишається на плечах.

Діва ♍

Може нагадати про себе давня драма. Зберігайте спокій: це саме те, що потрібно всім людям навколо. Робіть все можливе, щоб знизити рівень напруги і показати, що відбувається в адекватному світлі. Знайте, що це – останній подих вмираючого дракона.

Терези ♎

Ви відчуєте підвищену тягу до змін, але не можна ж все кинути і помчати в захід! Зате можна трохи відійти від остогидлої рутини. Чесно подумайте про те, що Вас щиро цікавить: воно-то і перетворить нудний день в приголомшливий. Все у Ваших руках.

Скорпіон ♏

Незабаром стара образа зітреться з Вашого серця. Минуле, з яким Ви ніяк не могли розпрощатися, нарешті почне танути. Але щоб це сталося, важливо визнати, що Ви несете емоційний вантаж. Достатньо щирої розмови з кривдником, щоб стало легше. У Ваших силах закрити цю главу – і вступити в нове життя.

Стрілець ♐

Чиїсь несподівані дії можуть здивувати Вас – можливо, неприємно. Постарайтеся, однак, зрозуміти ближнього, перш ніж робити висновки. Чому він робить те, що робить? Як тільки Ви розберетеся в мотивах, все встане на свої місця.

Козоріг ♑

Дуже може бути, що Ви і не чекали, що план здійсниться. Ніяк не можна було обійтися без обломів і змін в останній момент. Але цей песимізм опинився до місця: він допоміг Вам підготуватися до несподіванок і розібратися з ними найефективнішим чином, як і личить Козорогові.

Водолій ♒

Навіть якщо Ви твердо маєте намір триматися звичного курсу дій, залишатися в зоні комфорту і далі просто неможливо. Опинившись на незнайомій території, нагадайте собі про те, що перший млинець зазвичай нанівець. Залиште собі трохи простору для помилки. На них, як відомо, вчаться!

Риби ♓

Хтось із близьких буквально шукає бійки. Але Ви повинні тримати себе в руках, навіть якщо перспектива конфлікту стала повною несподіванкою. На щастя для всіх, битливій корові Бог рогів не дає!