«Зірки не зійшлися»: які знаки зодіаку не будуть щасливі у шлюбі

Попри взаємне тяжіння у романтичному періоді, не всім парам вдається зберегти до старості свої сімейні союзи. Астрологи розповіли, представникам яких знаків зодіаку не варто одружуватися.

Не складеться, на думку астрологів, тривалі стосунки у Дів та Водоліїв. У період залицяння різниця в характерах не така помітна, проте в сімейному житті вона проявиться у всій повноті. Союз багатий сварками та розчаруваннями. Для практичної Діви важливі стабільність і порядок, Водолій байдужий до питань побуту, але готовий будь-якими способами відстоювати незалежність.

Впертість, властива народженим під сузір’ями Лева і Тельця, не дозволить їхньому союзу бути гармонійним. Обидва знаки у боротьбі за першість не готові йти на компроміси та визнавати помилки. Упертість партнера кожен із них вважатиме основною причиною постійних розладів у сім’ї.

Козорогів та Стрільців сильно тягне один до одного. Однак ні фізичний потяг, ні чарівність, властива представникам знаків, не зможуть зробити союз міцним — вони сповідують різні цінності. Одна з головних причин суперечок — фінансові питання. Консервативний Козоріг не зможе прийняти легковажне ставлення Стрільця до такої важливої ​​складової життя.

Для Водоліїв та Раків непереборним може виявитися випробування часом. Гармонія та взаєморозуміння, які відрізняють їхні стосунки в ранньому періоді, змінюються образами та розчаруванням. Спокійні Раки не розуміють прагнення Водоліїв до волі, а останні буквально задихаються у чотирьох стінах.

Леви та Скорпіони часто перетворюють сімейне гніздечко на арену боротьби за лідерство. Їхні сварки швидко переростають у грандіозні сварки, виною тому — імпульсивність та певна поверховість, характерні для представників знаків. Незабаром подружжя може стати головними ворогами одне для одного.

Близнюкам та Рибам складно ужитися разом. Обидва не готові брати на себе відповідальність. Риби віддаються мріям і витають у своїх фантазіях, а Водолії тільки й чекають на можливість перекласти на когось турботи про будинок. При цьому представникам знаків не спадає на думку, що вони можуть бути винні в ситуації, що складається: замість роботи над собою вони воліють шукати вади у партнера.

Різниця характерів Рака та Овна спрацьовує як магніт, їх неймовірно тягне одне до одного. Палкий Овен буває вражений загадковістю Рака, проте потім демонструє свою натуру. Він не розуміє почуттів партнера та мотивів його вчинків, різко вказує йому на недоліки. Все це згубно позначається на стосунках.

Джерело