Гороскоп на 19 жовтня

Овен ♈

Сьогоднішній день буде сповнений ентузіазму, хоча Ви ще не знаєте, що може статися в найближчому майбутньому. Незважаючи на свою репутацію, Ви насправді насолоджуєтеся стабільністю, проте нудна робота сильно обтяжує Вас і підштовхує до драматичних змін. Хоча Ви віддаєте перевагу контролювати ситуацію, зараз вона не у Вашій владі. Прийміть виклик реальності – дозвольте комусь іншому взяти управління на себе. Знання того, що Ви можете контролювати, а що ні, – це ознака реальної мудрості.

Телець ♉

Люди сьогодні поводяться дивно, ніби хочуть більше незалежності, але занадто бояться попросити про це. У Вас немає причин перешкоджати чиємусь просуванню вперед, проте прихована невпевненість може вплинути на Вашу реакцію. Не ухиляйтеся від вивчення власних страхів, бо це дуже важливі уроки, які стосуються Ваших ірраціональних почуттів. Виділіть час на те, щоб розібратися у своїх емоційних упередженнях – це допоможе зміцнити стосунки більше, ніж Ви думаєте.

Близнюки ♊

Незвичайні бачення свого майбутнього можуть порушити звичний стан речей, проте Ви не можете перестати про них думати. Ви можете також виявити, що Вам подобається невизначеність, і Ви з нетерпінням плануєте свій наступний крок. Проте, було б нерозумним обирати шлях занадто швидко. Замість цього вивчіть різні альтернативи, щоб зробити найкращий обґрунтований вибір. Що більше варіантів Ви розглянете, то позитивнішим буде результат, коли Ви нарешті визначитеся з напрямком.

Рак ♋

Знайомий дискомфорт знову з’явиться у Вашій свідомості, якщо Ви занадто імпульсивно відреагуєте на несподівану зміну в розкладі. Іноді Ви втрачаєте хороші можливості через те, що надто переймаєтеся ймовірністю неправильного вибору. Проте нерішучість не буде Вашою проблемою сьогодні. Ви хочете діяти і змінювати звичний порядок. Однак краще не робити поспішних дій – вони можуть привести вас на неправильний шлях. Дійте з обережністю – у вас немає жодних причин для того, щоб поспішати. Дійсно вартісні моменти тривають досить довго.

Лев ♌

Сьогодні Ви можете втратити самовладання, якщо повірите, що хтось намагається змістити Вас із позиції капітана Вашого корабля. Або, можливо, Ваша безрозсудна поведінка спровокує чийсь гнів. У будь-якому разі, екстремальні емоції можуть бути спричинені енергетичним дисбалансом, і Ви не зможете вирішити проблему, пригнічуючи свої почуття. Натомість перегляньте свої припущення і покличте на допомогу логіку, щоб ви змогли розібратися з причиною свого негативного настрою спокійно та врівноважено. Значення має не те, що з Вами сталося, а те, як Ви на це відреагували.

Діва ♍

Сьогодні оточуючі можуть поводитися ірраціонально, і їхня поведінка може похитнути Ваш ретельно організований світ. Проте ви маєте повне право висловити вголос свою стурбованість, навіть якщо це призведе до емоційного конфлікту. Не витрачайте надто багато часу на те, щоб вгадати свої емоції та заново оцінити альтернативи. Найнадійніша стратегія – це взяти бика за роги й негайно все владнати. Спочатку дійте, а потім ставте запитання. Правда знайде шлях до світла.

Терези ♎

Сьогодні вам необхідно зробити довгоочікувану перерву в роботі, особливо якщо ви вже можете показати результати своїх зусиль. Замість того, щоб фокусуватися на довгострокових цілях і амбіціях, сконцентруйтеся на динаміці свого особистого життя. Не бійтеся висловлювати свої почуття прямо і відкрито, як це тільки можливо, якщо ви шукаєте нових стосунків або намагаєтеся вдихнути друге життя в старі. Чесність в емоціях і ясність розуму допоможуть вам отримати бажані результати.

Скорпіон ♏

Сьогодні на Вас чекають великі сюрпризи, навіть якщо Ви плануєте деякі зміни. Ви не шукаєте ускладнень, проте вони самі знайдуть Вас. Правда в тому, що проблеми, які добираються до Вас, лише розкривають важливі питання, яких Ви намагаєтеся уникнути. Перестаньте переживати про те, що обставини можуть на якийсь час вирватися з-під Вашого контролю. Люди нададуть Вам більше підтримки, коли побачать Вашу здатність боротися з перешкодами. Зміни створюють нові можливості.

Стрілець ♐

Ви не любите отримувати незрозумілі повідомлення, бо думаєте, що не зможете правильно відповісти. Ви любите гострі відчуття і швидкий потік подій, особливо якщо він несе Вас у невідомому напрямку. Однак Ваше просування вперед сьогодні може наштовхнутися на опір, що лише спровокує Вас збільшити зусилля. На жаль, ви не зможете домогтися прогресу швидше, якщо не скористаєтеся обхідним шляхом, тому утримайтеся від спокуси форсувати події. Змиріться з тим фактом, що у Всесвіту своє відчуття часу в тому, що стосується Вашого майбутнього.

Козоріг ♑

Гарячковий темп зберігатиметься весь день, і буде практично неможливо зробити перепочинок. Хоча Ви натхненні цією активністю, Ви можете відчути розчарування, бо не можете вирішити дуже важливу дилему. Однак не перетворюйте звичайне питання на величезну складність лише для того, щоб відволіктися від реальних проблем. Вам не потрібно ще більше хаосу, тож зберігайте спокій і прислухайтеся до свого мудрого внутрішнього голосу. Залиште логіку за порогом і увімкніть інтуїцію для різноманітності.

Водолій ♒

Ви надто нетерплячі, щоб витрачати час на очікування інших людей, однак Ви й самі можете затриматися у справах. Ви знаєте, що дієте правильно, проте Ви не можете спрямувати події в бажане русло. На жаль, Ви можете довести себе до божевілля, якщо якомога швидше не зміните своє ставлення до того, що відбувається. Поверніться на якийсь час у зону комфорту – це зовсім не так непродуктивно, як Ви думаєте. Не забувайте нагадувати собі, що задоволення буде досягнуто дуже скоро.

Риби ♓

Сьогодні Ви будете в ударі, і може здатися, що ніщо не може Вам перешкодити. Однак ранковий ентузіазм може вибухнути шквалом гнівних слів, якщо Ви вважаєте, що друзі або рідні не поважають Ваші почуття. Однак, Ви не знайдете вирішення проблеми в емоційному діалозі – розмова може лише погіршити ситуацію. Замість того, щоб намагатися змінити інших людей, постарайтеся змінити власне ставлення. Вірите Ви чи ні, проте коли покращується Ваше сприйняття, все і справді стає кращим.