Гороскоп на 20 серпня 2023 року

Овен ♈

Випадковості називаються випадковостями не просто так – вони відбуваються не через чиїсь цілеспрямовані зусилля, вони просто трапляються. Тож якщо Ви сьогодні станете учасником дрібної аварії чи будь-якого іншого зіткнення (реального, чи фігурального), не сприймайте це на свій рахунок. Трапляється всяке, і щоразу, коли Ви не звертаєте уваги на стрес, Ви ростете й навчаєтеся. Звичайно, якщо Ви опинилися в ситуації, коли хтось навмисно діє проти Вас, можете сміливо випустити свої кігті.

Телець ♉

Для того, щоб опанувати мистецтво флірту, потрібно багато часу, але Ви вже стаєте фахівцем у цій галузі. Припиніть себе стримувати і скористайтеся тими забійними навичками, якими Ви оволоділи. Якщо у Вас є хтось на прикметі в романтичному плані, то настав той день, коли потрібно заговорити з цією людиною і налагодити стосунки. Поставте кілька злегка ризикованих запитань і допоможіть їй подивитися на Вас з іншого боку. Якщо у Вас уже є стосунки, будьте готові до того, що вони стануть більш пристрасними.

Близнюки ♊

Ви повинні знати, куди звертатися за найважливішою в житті інформацією. Замість того щоб питати поради друзів щодо того, як збільшити прибуток і скоротити витрати, зверніться до фахівця. Друзі – це ті люди, з якими потрібно обговорювати своє особисте життя, складнощі на роботі та інші особисті проблеми. Але коли мова заходить про фінанси, вкладення і заощадження, не варто змішувати ці два світи. Ділячись тим, скільки Ви заробляєте або скільки грошей у Вас є, Ви можете створити непотрібний конфлікт.

Рак ♋

Сьогодні Вам варто ретельно підготуватися, тому що Вам доведеться знову мати справу з якимись паперами, написаними дрібним шрифтом. На Вас чекає величезна кількість маленьких деталей, які можуть пізніше перетворитися на величезні проблеми, що завдають незручностей, якщо Ви не помітите їх одразу. Мабуть, останнє, чого Ви захочете, – це перечитувати або перевіряти свою роботу ще раз, але Вам потрібно буде це зробити. Зрештою, це заощадить Вам багато часу і збереже Ваше почуття власної гідності.

Лев ♌

Незважаючи на те, що ви почуваєтеся на висоті, зараз не найкращий час для святкувань. Як правило, Ви не дієте під впливом імпульсу, проте сьогодні Вам варто поводитися ще більш стримано, ніж зазвичай. Почекайте слушного моменту, і незабаром вам трапиться вдала нагода від душі повеселитися. Не витрачайтеся на дорогі покупки.

Діва ♍

Сьогодні приголомшливий день для того, щоб спробувати нову кухню, хобі, вид спорту або пригоду, якої Ви завжди трохи боялися. Ваша боязнь почне зникати, почасти тому, що Ваш розум потребує нового стимулу. Ви будете сповнені енергії та прагнення, тож знайдіть їм гідне застосування. Розширте горизонти і вийдіть за рамки, які Ви самі собі встановили.

Терези ♎

Якщо Ви не можете знайти вихід із якоїсь ситуації, робити те, що, на Вашу думку, правильно (навіть якщо Ви не до кінця в цьому впевнені), – це краще, ніж не робити взагалі нічого. Тому перестаньте намагатися знайти рішення кожної дрібниці. Ви не можете усунути всі потенційні проблеми. Настав час діяти! Життя ніколи не буде ідеальним, тому якщо Ви чекатимете цього моменту, то Вам доведеться довго чекати. Продовжуйте рухатися вперед, навіть якщо Ви не знаєте напевно, куди прямуєте.

Скорпіон ♏

У Вас так мало вільного часу, що навіть складно правильно розставити пріоритети і вирішити, з ким його провести. Масштабна вечірка – це чудовий спосіб провести трохи часу з великою кількістю людей одночасно, тому подумайте про те, щоб організувати щось разом, для того щоб зустрітися з тими, кого Ви рідко бачите. Дружба вимагає чималих зусиль, як і все інше, але ж воно того варте.

Стрілець ♐

Сьогодні дуже важливу роль відіграватиме те, з ким Ви матимете справу. Деякі люди будуть на одній хвилі з Вами, але інші зводитимуть Вас з розуму! Щойно ви відчуєте, що хтось діє вам на нерви, віддалитеся від них. Ви зараз не в тому настрої, щоб потурати чиємусь его або жертвувати своїми власними бажаннями. Вам потрібно оточити себе людьми, які Вас розуміють без слів – тими, хто бачитиме Вас наскрізь.

Козоріг ♑

Ви ризикуєте стати занадто самовпевненими. Вам потрібно реально подивитися на речі, поки це не зробив хтось інший замість Вас. Постарайтеся стати більш приземленими. Проведіть час із тими, чий спосіб життя відрізняється від Вашого. Подивіться мигцем на те, що в їхньому розумінні є найбільшою проблемою. Навіть невелика бесіда з незнайомцем у продуктовому магазині поверне Вас до реальності свого становища і допоможе стати вдячнішими за те, що маєте.

Водолій ♒

Від самого ранку цей день здаватиметься звичайнісіньким, проте з плином часу Ви почнете помічати дедалі більше й більше загадкових подій та пригод. І хто ж буде винуватцем цього? Веселі люди! І що вони задумали? Якщо Ви гарненько придивитеся, то зможете розгледіти їхній задум. Це щось захоплююче, і Вам не варто це пропускати. Постарайтеся взяти участь у їхніх витівках – Ви отримаєте величезне задоволення. Їм би стала в нагоді така яскрава і дотепна людина, як Ви.

Риби ♓

Стосунки, які, здавалося, були зруйновані назавжди, ще можуть ожити. З’ясуйте, що Ви можете зробити для того, щоб реанімувати їх. У цю неприємну ситуацію втягнуті двоє людей, і кожна з вас має вибачитися. Зробіть перший крок. Зателефонуйте цій людині або надішліть повідомлення. Дайте їй знати, що Ви думаєте про неї, і будьте щирі у своїх почуттях. Розслабтеся і говоріть від чистого серця.