Гороскоп на 15 квітня

Овен ♈

Якщо Ви хочете розслабитися, але весь час повинні тримати в полі уваги справи і зобов’язання, то сьогодні ця роздвоєність закінчиться. Але все-таки навколо занадто багато хаосу, щоб якісно відпочити. Так, Ви заслужили відпочинок – але краще відкласти його на більш спокійний час.

Телець ♉

Дуже хочеться просто взяти і спокійно розслабитися вдома, але борг кличе – і дуже наполегливо! Обійти зобов’язання ніяк не вийде. Краще ставтеся до них так, ніби за успішне виконання кожної задачі Вас буде дуже хвалити дуже авторитетна для Вас людина. (До речі, дуже ймовірно, що так і буде.)

Близнюки ♊

Ви розумієте, що не можете контролювати всі свої обставини цілком, а обмежувати потік ідей для Близнюків завжди дуже болісно. Але якщо Ви опинилися у владі ситуації, якою не можете керувати, має сенс просто розслабитися – і почекати, коли вітер зміниться.

Рак ♋

Вам вирішувати, наскільки здаватися у владу тих чи інших обставин. Навіть якщо Ви розумієте, що інші не намагаються командувати Вами, може бути відчуття, що по Ваших улюблених мозолях весь час топчуться. Намагайтеся, однак, продовжувати діяти по-своєму. Дуже скоро хтось із яскравими новаторськими ідеями може зацікавитися Вашим поглядом на речі.

Лев ♌

Часом світлофори страшно дратують, але ми розуміємо, що вони потрібні. Намагайтеся схожим чином сприймати постійні зупинки на своєму власному шляху до мети. Якщо доводиться раз за разом тиснути на гальма, вважайте це зайвим приводом озирнутися.

Діва ♍

Якщо у Вас щось не виходить, не можна страждати мовчки. Люди скоріше не зрозуміють, якщо Ви не піднімете руку і не попросите про допомогу. Може здаватися, що Ви залишилися наодинці зі своїми проблемами – але насправді треба просто не посоромитися звернутися за підтримкою.

Терези ♎

Число Ваших соціальних контактів помітно зросте, хоча б потенційно. Але як би не хотілося кинути всі справи і просто розважатися, все ж справі час, а потісі годину. Ви знаєте свої пріоритети. Але все ж будьте готові відгукнутися, коли борг покличе Вас.

Скорпіон ♏

І знову Ваш шлях до успіху виявиться до болю звивистим. Що ж! Якщо мова йде про роботу, то можуть виникнути непередбачувані обставини поза Вашим контролем, але це не кінець світу. Спокійний, виважений підхід допоможе вирішити проблему.

Стрілець ♐

Сьогодні піддасться випробуванню Ваш природний оптимізм. В якійсь області Ви бачите десяток причин для натхнення, але інші люди кинуть тінь на Ваші райдужні плани. Але опір і заперечення не будуть довгими і наполегливими. Не відмовляйтеся від надії і не обривайте зв’язок.

Козоріг ♑

З причин відомих тільки Вам, Ви захочете ризикнути у фінансовому плані. Тут важливо закликати на допомогу властиву Козерогам стриманість. Навіть якщо на Вас звалилося ненавмисне багатство, воно все ще може пройти крізь пальці. Не варто пускати на вітер.

Водолій ♒

Близьке партнерство потребує уваги, але навіть Ви не готові робити перші кроки, наводити мости і клеїти побиті горщики до нескінченності. Справа не в черствості і не в егоїзмі. Якщо Ви явно бачите, що якесь питання так і залишається нез’ясованим, не квапте події. Наберіться терпіння.

Риби ♓

Ви без проблем прикличете належну мотивацію і організуєте собі режим харчування або тренувань. В цьому є сенс – але є й небезпека, що Ви відразу захочете від себе занадто багато. Яка б висока мета не стояла перед Вами, пам’ятайте, що зміни на краще повинні бути поступовими.