7 знаків Зодіаку, перед якими важко встояти

Кожен з нас наділений індивідуальною красою та сексуальністю, але використовує це по-різному. Звичайно, сексуальність властива тією чи іншою мірою всім знакам Зодіаку, але представники цих 7 сузір’їв все ж таки гарячіші за інших…

Овен

Відомо, що Овни є природженими домінантами, що робить їх чарівними в очах багатьох представників протилежної статі. Однак згодом саме ця їхня якість стає причиною виникнення проблем у сексуальній сфері.

Телець

Тельці чуттєві та здатні отримувати задоволення від будь-якого тактильного контакту. При цьому через свою недогадливість їм доводиться витрачати багато часу на те, щоб зрозуміти, що саме подобається їхньому партнеру.

Рак

Раки відомі своєю чуттєвістю, яка є головним секретом їхньої сексуальної привабливості. Якщо у відносинах вам важлива саме емоційна і духовна близькість, Рак точно зведе вас з розуму.

Лев

Всі і так знають, що велелюбність Левів не знає меж, тому не говоритимемо про них багато. Представники цього знаку мають усі якості, щоб бути фантастичними коханцями – доти, доки їх нарцисизм не візьме над ними вгору.

Скорпіон

Поява Скорпіона в цьому списку теж нікого не здивує, враховуючи, що він вважається найпристраснішим з усіх знаків. Всі Скорпіони мають величезний сексуальний апетит, який практично неможливо задовольнити, і готові зробити все, щоб принести задоволення своєму партнеру.

Стрілець

Представники цього знаку завжди готові до пригод та веселощів, крім того, вони намагатимуться зробити все можливе, щоб вони та їхній партнер отримав справжнє задоволення в ліжку.

Водолій

Водолії – це одинаки. Це зовсім не означає, що у ліжку з ними нудно. Однак представники цього знака відрізняються стриманістю і сором’язливістю, тому зазвичай їм потрібен деякий час, щоб досягти того рівня близькості, коли заняття любов’ю перетворюються на справжнє задоволення.

Оригінал