Гороскоп на 18 червня 2023 року

Овен ♈

Хто б не говорив, що Ви егоїстичні, ці люди лише проектують свою егоїстичність на Вас. Ви знаєте, що зробили, і знаєте, що зробили достатньо. Ті, хто вважають, що знають, як Вам потрібно жити, створюють занадто багато зайвого шуму. Постарайтеся залишатися подалі від цих всезнайок і проведіть час із тим, хто ніколи не каже Вам, що потрібно робити. Ви заслуговуєте на безкорисливу любов. Ви знаєте, де її можна знайти, тому вирушайте туди якомога швидше.

Телець ♉

Ви стали трохи ліниві у відкриттях. Вам здається, що це велика робота – спробувати щось нове. Адже старе і перевірене – це так просто і безпечно. Але поки Ви не додасте щось незвідане у своє життя, звідки у Вас з’явиться гарний настрій і натхнення? Знайдіть якесь нове місце сьогодні або поговоріть із незнайомцем. Продовжуйте пробувати нові речі доти, доки не станеться щось цікаве і захоплююче.

Близнюки ♊

Сьогодні може виникнути конфлікт між двома людьми в колективі, але це буде дуже захопливо. У Вас будуть квитки в перший ряд на цю драму, і Ви не повірите тому, що почуєте! Не соромтеся вставити свої п’ять копійок. Підливати масло у вогонь зазвичай не найкраща ідея, але сьогодні чим вище полум’я, тим краще. Ці хлопці застосовуватимуть свою ж зброю один на одному, і це принесе Вам багато задоволення.

Рак ♋

Ви можете сміливо розраховувати на тих, хто вам пропонує зараз допомогу, тому забудьте про всі свої сумніви. Вони навіть більше зацікавлені в здійсненні прогресу, ніж Ви, тому дозвольте собі довіритися їм. Вони дуже щасливі, що можуть підбадьорити Вас. Люди хочуть підтримувати Ваш гарний настрій, тож дозвольте ж їм це робити. Вони покажуть Вам, що є світло наприкінці тунелю – Вам всього лише потрібно продовжувати рухатися йому назустріч.

Лев ♌

Постарайтеся прийняти всі дивацтва, з якими Ви сьогодні зіштовхнетеся, тому що коли Ви додасте трохи химерності у свою звичайну рутину, це створить поєднання непередбачуваності зі стабільністю. Не існує нічого нормального, і Вам будуть цікаві люди зі специфічними особливостями – у всякому разі сьогодні. Вам подобається заводити знайомства з тими, хто має вигляд, говорить і думає не так, як Ви.

Діва ♍

Міжособистісні конфлікти можуть відволікти Вас від важливих справ, якими Вам потрібно буде зайнятися, тому постарайтеся усунути непорозуміння якомога раніше. Вам потрібно зробити кілька складних виборів, але Ваша нерішучість – це не виправдання для того, щоб так довго зволікати з вибором. Киньте монетку, якщо потрібно. Або запитайте поради друга, який уже був у подібній ситуації. Не хвилюйтеся, що Ви виглядатимете слабким. Попросивши допомоги, Ви проявите свою здатність до співпраці та свої інтелектуальні можливості.

Терези ♎

Сьогодні Ваші скромні дії можуть призвести до колосальних подій, тому вам варто проявляти стриманість у всьому, що ви будете говорити або робити. Останнє, що Вам варто зробити, – це діяти імпульсивно або агресивно, особливо перебуваючи в оточенні людей. Можливо, Ви візьметеся за щось, у чому Ви насправді не хотіли брати участь. Зверніть увагу на те, наскільки Ви доброзичливі з новими людьми – вони можуть сміливо сплутати Вашу доброту і вихованість із чимось більшим. Наприклад, подумати, що Ви заграєте з ними.

Скорпіон ♏

Оточуючі були безпричинно суворі щодо Вас останнім часом, що зачіпало Ваше самолюбство. Для того щоб повернути впевненість, Вам потрібно почати бути менш вимогливими до себе. Не сприймайте всерйоз усю критику, висловлену на Вашу адресу. Багато чого буде спричинено заздрістю та образами, тому завжди зважайте на мотиви людини, яка скаржиться. Ви заслуговуєте на все, що маєте – відсвяткуйте свої досягнення.

Стрілець ♐

Ви налаштовані на спілкування і веселощі, але не дуже готові надати комусь підтримку або старанно попрацювати. Тому зробіть крок назад – і нехай усе заспокоїться. Спрямуйте свої сили на розвиток і зміцнення особистих стосунків і просто розслабтеся разом зі своїми близькими. Ви не обмежені в часі, тому вам нема за чим поспішати. Ви встигнете завершити всі необхідні справи.

Козоріг ♑

Якийсь із Ваших проєктів зараз рухається за інерцією, тому Ви можете дозволити собі ненадовго поставити все на автопілот. Пригальмуйте і дайте собі можливість розслабитися. Присядьте і влаштуйтеся зручніше. Проведіть час із тими, з ким раніше не було можливості. Усе не може відбуватися так скоро, як Ви того хочете, але воно станеться – Ви маєте в це вірити. Тим часом, поверніться до свого звичного життя.

Водолій ♒

Складні питання або процеси не будуть Вас турбувати, у всякому разі, сьогодні. Ви дотепні, готові вирішувати проблеми і знаходити божевільні рішення. Зараз вдалий час, щоб записатися на курси, почати роман або спробувати освоїти нове хобі. Навчання зараз додасть Вам сил і подарує відчуття задоволення. Долаючи якісь випробування, Ви зрозумієте, що з себе представляєте.

Риби ♓

Уникайте сьогодні будь-яких грошових позик, особливо близьким друзям. Зараз нерозумно створювати взаємини, коли хтось комусь щось винен. Ви ризикуєте зациклитися на підрахунку боргів, замість того щоб просто насолоджуватися дружбою. Вам не варто відволікатися, а їм не так уже й сильно потрібні гроші. А якщо й потрібні, то вони можуть позичити в когось іншого. Постарайтеся розділяти дружбу і фінансові питання.