3 найміцніші пари серед знаків Зодіаку

Не припиняється суперечка на тему про конкретні знаки Зодіаку, у майбутньому союз яких сімейне життя перетворить на гармонію двох закоханих сердець, стосунки та почуття протягом усього життя не тільки не згасають, а навпаки горять безперервним теплим вогником. Турбота про один одного, увага не тільки у свята і в особливі дні, а щодня і хвилину, розуміння з півслова і з одного погляду, дитинство і бешкетництво, дружба та взаємні почуття, будь-який шлюб перетворюють на велике свято життя.

Астрологи вважають, що до вибору партнера чи партнерки потрібно підійти із собою відповідальністю і супер сім’я – це не вигадка і не міф.

Кожен з нас може побудувати міцні відносини, хоча і буде потрібна робота 2-х партнерів, без цього просто ніяк, тому що, яка б не була гармонія між двома, як то кажуть у житті буває всяке, але астрологи все-таки виділяють 3 супер пари, які реально мають 99% створити міцну та гармонійну пару.

Телець-Діва

Відносини між цими двома знаками складаються не відразу, а поетапно, але надалі такий союз стає міцним і непорушним. Початком цих відносин може стати робоча обстановка або загальна справа, у цьому середовищі Телець і Діва починають придивлятися один до одного, тому що вважають, людина яка у роботі така і вдома. Вони обидва звертають увагу на те, як поводиться партнер у робочій обстановці, у спілкуванні з іншими співробітниками, які має переваги або схильності. Знаходячи швидку мову спілкування та схожі теми для розмови, обидва не поспішають відкриватися один одному. Ніколи швидко не ухвалюють рішення про створення сім’ї.

Обидва знаки земні, тому люблять аналіз, більше Діва та конкретику, більше Телець. Врівноважена, практична, стримана Діва у шлюбі з самодостатнім та спокійним Тельцем стане для нього помічником, соратником та великим другом. Телець же в очах Діви, якій найбільше потрібно, буде стабільним, як в емоційному, так і фінансовому плані. Діва може чекати і багато терпіти, Телець теж міцний горішок.

Стосунки не будуть розвиватися швидко, крок за кроком ці два знаки побудують своє щастя в майбутньому. Діти в такій парі ростуть зі здоровою психікою, тому що в сім’ї немає жодних криків на підвищених тонах, розбирань із застосуванням фізичної сили, повне порозуміння, любов і турбота про ближнього. Щасливі діти, де тато і мама люблять одне одного без зайвих слів, просто тому, що їхнє кохання найсильніше – ось воно щастя.

Овен-Лев

На відміну від першої пари, ці двоє схиблені на з’ясуванні стосунків на всю іванівську, драматичні конфлікти не тільки з грюканням дверей, але в хід може піти все, що потрапить їм у цей час під руку, але при цьому, це справді високі відносини. Велике підтвердження того, що ці двоє не можуть жити одне без одного. Овен і Лев завжди будуть разом до кінця в будь-якій ситуації, при будь-якому розкладі карт, до останньої хвилини життя.

В астрологічному розкладі Лев і Овен, подібні до серця і почуття, тепер скажіть, як може серце працювати без почуттів або як почуття без серця. Попри такі бурхливі прояви серцевих почуттів щодо один одного в очах своїх дітей вони стають яскравим прикладом того, що сім’я будується на почуттях, на коханні, а там, де немає кохання, там немає і сім’ї.

Рак-Скорпіон

Чи доводилося вам слухати турецьку приказку, що лисиця любить тільки свій пухнастий хвіст, так можна охарактеризувати стосунки Рака та Скорпіона, не можуть один без одного, хто з них лисиця, а хто хвіст, ці двоє мають вирішити самі. Обидва емоційні, чутливі та напрочуд інтуїтивні натури. Різниця лише в тому, що один любить страждати мовчки, про себе, іншому подобається, щоб його стан був схожим на страждальницький, щоб це обов’язково було помітно партнеру. Скорпіон любить руйнувати, ламати, Рак же за своєю природою колекціонер і будівельник, тому це ідеальна пара. У їхніх стосунках багато драматизму, образи, сцен ревнощів, хоча це все ще більше зміцнює їхній союз.

Оригінал