Гороскоп на 18 травня

Овен ♈

Здається, настав час освоїти нове уміння – і на щастя, Ви починаєте не зовсім з нуля. Який би процес навчання на Вас не чекав, знайдеться людина, яка підтримає і допоможе. Незважаючи ні на що, не піддавайтеся тиску ззовні. Тільки Ви визначаєте ритм, який для Вас комфортний.

Телець ♉

Непередбачуваний Уран у Вашому знаку вказує на те, що треба чекати несподіванок” – але на те вони і несподіванки, що їх не чекаєш! Втім, Вам вирішувати, як реагувати на різкі зміни – можливо, на професійному терені. Те, що здавалося глобальним збоєм, може виявитися лише тимчасовою затримкою.

Близнюки ♊

Вчинки і слова іншої людини не сприяють зближенню – швидше навпаки. Він зовсім не підтримує (дуже шкода), а більше заважає. Але обидві сторони розуміють, що контроль цього індивіда слабшає. Знайте, зростаюча напруга, що виникла – знак, що в цих відносинах відкривається нова глава.

Рак ♋

Не переживайте, якщо виявилися залучені в конфлікт, де правими здаються обидві сторони. Дуже може бути, що вони й справді хочуть одного, просто йдуть до нього різними шляхами. Ваше завдання – відновити мир, налагодивши діалог.

Лев ♌

Працює – не ремонтуй! Але якщо звична рутина стала зовсім остогидлою, прийшов час вдихнути в неї нове життя. Однак зміни – це завжди хаос і необхідність звикати до нового. Тому запускайте їх тільки в тому випадку, якщо готові впоратися з незручностями.

Діва ♍

Корисно поглянути на іншу людину в істинному світлі. Ви і не ставили її на п’єдестал, але, можливо, закривали очі на недоліки. О, звичайно, гідність у того, про кого йдеться, теж є! Але все ж подивіться на нього свіжим поглядом. Ви будете цьому тільки раді.

Терези ♎

Порушити традицію і піти своїм шляхом: плюси такого рішення для Вас очевидні. Так, інші можуть бути розчаровані, але Ви маєте право на власні рішення. Навіть якщо упирається хтось із близьких, іскра всередині Вас занадто яскрава. Продовжуйте довіряти власному серцю. Воно підкаже по дорозі.

Скорпіон ♏

Момент ідеально підходить для певної розмови. Якщо раніше комунікація ходила по колу, то тепер настав час говорити прямо. Всі сторони підійдуть до питання терпляче і розсудливо; Ви будете прислухатися до чужої думки.

Стрілець ♐

Чи принесе нова ідея гроші – чи їй краще залишатися у сфері фантазій? Ви складете план зміцнення власного фінансового становища, і він буде нескінченно далекий від схем швидкого збагачення. Продовжуйте роботу. Терпіння – ключ до успіху.

Козоріг ♑

Місяць у Вашому знаку виведе на перший план дві речі. По-перше, те, що змінюється. По-друге – завершення певних процесів. Ви як ніхто інший знаєте, що зміни на краще повинні бути поступовими. Щось змінюється і розвивається у зручному для себе темпі – і Вам немає потреби квапити події.

Водолій ♒

Порада справді таїть у собі турботу про Ваші інтереси. Але ситуація може ускладниться тим, що інша сторона не знає набагато більше, ніж Ви. Втім, в цьому-то й сенс: інший радить Вам зробити те, що зробив би сам. Візьміть паузу і вирішіть, чи підходить подібне Вам.

Риби ♓

З деякими друзями й вороги не потрібні – і сьогодні близька людина візьметься радити Вам щось непотрібне і безвідповідальне. Що ж, кожен має право ризикувати. Однак Ваше завдання – проявити стійкість і дати зрозуміти іншій стороні, що з Вами такі штуки не пройдуть.