Що робить жінок щасливими згідно зі знаком Зодіаку

Хочете дізнатися, чого саме Вам не вистачає для повного щастя? Читайте наш гороскоп! Усі хочуть щастя, але не кожен розуміє, яке ж воно насправді. А ми знаємо, що робить кожну жінку щасливою.

Овен

Овни щасливі, коли в них грошей – як у дурня фантиків. Тобто грошей має бути стільки, щоб ними можна було розкидатися, взагалі не замислюючись, куди вони зникають. А брати їх щоб у тумбочці. Тобто панянка-Овен зовсім не хоче байдикувати: працювати вона любить, але впевнена, що зарплату їй повинні видавати не в конверті, а у валізі. Ось тоді вона візьме від життя все! А ті, хто заявляє, що не в пирогах щастя – ті, на думку Овна, дурні й не лікуються. Як не в пирогах? А в чому ж іще?!

Телець

Тельці щасливі, коли в них усе, як у людей. Але трішечки краще. Фігура у панянки-Тельця, безсумнівно, стрункіша, ніж у подружок, посада вища, ніж у всіх однокласників, разом узятих, будинок більший, ніж у сусідів, а лайків у “Фейсбуці” більше, ніж у всяких там бездарних писак. І коти в неї найтовстопопіші. Що, з’їли? Отож-бо!

Тобто панянка-Телець щаслива, коли успішна. Ось тепер можна нарешті видихнути і піти розважатися. Купити собі нове платтячко, наприклад (найпрекрасніше, звісно), а потім піти додому, лягти в ліжко, обкластися котами і жувати смачне під книжечку. Тому що справжнє щастя – воно рівно в цьому.

Близнюки

Дуже складно сказати, що саме робить щасливими Близнюків, бо сьогодні одне, а завтра – інше. А якщо сьогодні одне, завтра знову одне і післязавтра знову те ж саме – щастя перетворюється на болісні тортури: яка туга, звихнутися ж можна! Утім, Близнюки – все одно один із найщасливіших знаків. Тому що панянка-Близнюки щаслива в той момент, коли весь світ визнає її безсумнівний талант. А талантів цих у неї приблизно стільки ж, скільки субособистостей. Тобто нескінченна безліч.

Рак

Раки щасливі, коли у них все вдома. У прямому сенсі цього слова. По-перше, щоб правильний будинок: красивий, великий, світлий і з садом. По-друге, щоб там дійсно всі: чоловік, діти, друзі на вихідні, батьки на тиждень, кішки, собаки, товстий хом’як і п’ять пеларгоній – і всі вони задоволені життям, цвітуть і пахнуть.

І тільки коли щасливі всі навколо, панянка-Рак вважає, що ось тепер-то можна зайнятися головним: особистісний ріст, духовні практики, ось це все. Книгу можна написати, знову ж таки. При цьому результат панянці-Раку не потрібен. Щастя – це ж процес!

Лев

Левиць робить щасливими статус. Чим він вищий, тим Левиця щасливіша, все дуже просто. Проблема тільки в тому, що всяка Левиця дуже засмучується, якщо її хтось не любить, і ще сильніше засмучується, коли їй хтось заздрить: вірні васали мають щиро захоплюватися, і ніяк інакше!

Тому щастя у Левиць короткострокове: Левиця вкотре доводить усім, що неймовірно крута, потім озирається, знаходить заздрісників і зрадників, дуже засмучується і думає, що треба бути вищою за це. У прямому сенсі вище: довести їм усім, що вона набагато крутіша, ніж вони думали. І, оскільки Левиці й справді неймовірно круті, їм це вдається. Ось воно, щастя! Хоча почекайте-но….

Діва

Діви ніколи не просять у Всесвіту особистого щастя. Не тому, що вони скромні, атому, що знають, що Всесвіт сам по собі – це системний баг: нічого не працює нормально! Адже щастя – це коли тебе розуміють, а Дів не розуміє ніхто. Внутрішній світ Дів настільки складно влаштований, що осягнути його не дано нікому – ну, окрім інших Дів, зрозуміло (які розуміють, що нічого складного немає, все дуже логічно!).

Можна було б подумати, що Діва – найнещасніший знак зодіаку, але ні: Діви не вміють бути нещасними (це теж системний баг, тільки нікому не кажіть). Те, що інших убиває, робить Дів веселішими: ура, нова проблема! Можна розібрати її на молекули, розглянути і зібрати назад. Прикольно!

Терези

Терези щасливі, коли все навколо них красиво і правильно. І, оскільки навколо майже все негарно і неправильно, панянки-Терези з раннього дитинства вчаться складній навичці вибіркового зору: не бачила – значить, цього не було, все просто!

Але для повного щастя цього все-таки замало, тому панянка-Терези бажає, щоб усі довкола її любили і говорили їй, який вона милий і прекрасний котик. А оскільки всі саме це і роблять, Терези мають вважатися найщасливішим знаком зодіаку. Але ні. Панянка-Терези, звісно, і справді котик, і бачить навколо тільки красиве, і її всі люблять. Але вона ще не вирішила, щаслива вона з цього приводу чи не дуже.

Скорпіон

Скорпіон – особливий знак, і щастя у нього своєрідне. Панянка-Скорпіон просто не може бути щасливою серед простих смертних, тому що ці самі смертні – нижчі ланки харчового ланцюжка, а панянка-Скорпіон одна кукує на самому верху. І тому щаслива вона тільки у смертельній сутичці з побратимом по виду. Щоб ось зчепитися хвостами і стояти, поки хто-небудь не здасться.

Ну, у всякому разі, так це виглядає з боку. Можливо, це зовсім і не смертельна битва. У всякому разі, панянка-Скорпіон щаслива і після перемоги, і після поразки. Напевно, щастя Скорпіона в тому, щоб зустріти на своєму шляху таку ж незбагненну сутність і про щось своє з нею посперечатися.

Стрілець

Щастя Стрільців – у пригодах. Бажано в таких, про які можна потім розповісти вдячним слухачам і отримати у відповідь захоплене “Ну ти даєш!”. Саме тому Стрілець – найщасливіший знак зодіаку: поки всі інші знаки метушаться в пошуках щастя, заламуючи кінцівки, і посилають Всесвіту невиразні запити на кшталт “Чому ж я не птах, чому не літаю?!”, панянка-Стрілець розбігається і стрибає зі скелі. На страхувальному тросі, звісно. І це – щастя. І взагалі все щастя, тому що щастя – саме життя. Жити – це ж так круто, чого ж вам усім ще треба?

Козоріг

Козороги щасливі, коли їм вдається створити ідеальний життєвий план. Бездоганний план. Звісно, ідеальні плани панянки-Козорога ніколи не втілюються в життя, тому що реальність вносить у них свої корективи. Але це зовсім неважливо, адже щастя – це не виконання всіх бажань.

Панянка-Козорог знаходить своє щастя в акуратному і своєчасному виконанні окремих пунктів. Головне – щоб ніхто не втручався. Бо коли хтось втручається в плани панянки-Козорога і пропонує щось там поправити, вона дуже, дуже страждає. І просто знищує все зроблене до біса. Разом із порадниками. А потім із задоволенням починає будувати новий план з досягнення особистого щастя.

Водолій

Водолії взагалі завжди щасливі, тому що їм для щастя не потрібно взагалі нічого. У них усе є. Навколо панянки-Водолія такий прекрасний, такий цікавий світ, повний таємниць, загадок і головоломок! Життя не вистачить, щоб усе це розгадати!

Щоправда, зазвичай з’ясовується, що в сусідній квартирі не засідає масонська ложа, у барах не займаються чорними приворотами, а той красень, з яким панянка-Водолій познайомилася за абсолютно неймовірних обставин – ніякий не загадковий, а просто муфлон. Ну і нехай. Ну й будь ласка! Це взагалі не проблема, адже у панянки-Водолія є величезний світ, повний таємниць, загадок і головоломок, і яке ж щастя їх розгадувати! Ну і нехай світ цей – внутрішній. Зате ні в кого більше такого немає!

Риби

Риби – настільки потайний знак, що ніхто не розуміє, що ж насправді приносить їм радість і щастя. Навіть якщо до ніг Рибки впаде молодий синьоокий мільйонер і подарує їй каблучку з діамантом, руку, серце і ключі від квартири, де гроші лежать, Рибка лише посміхнеться краєчком губ і скаже: “М-м-м-м… Досить мило. Дякую”.

Але у нас, на щастя, є магічна куля, яка все про всіх знає, і про Риб зокрема. Риби щасливі, коли їм вдається чергове дуже страшне чаклунство. Неповороткий Всесвіт, знаєте, синьооких мільйонерів просто так не роздає: поки не штовхнеш – не полетить. І правильно штовхати його вміють тільки Риби. Жахлива несправедливість! Навіщо їм усі ці дари, а? Вони ж радіють тільки тому, що знову намацали кнопку, яка вмикає ріг достатку.

Оригінал