Що приховують знаки Зодіаку: гороскоп секретів

Кожна людина щось приховує від свого оточення. Астрологи з’ясували, що багато в чому наші секрети і таємниці залежать від того, під яким знаком Зодіаку ми з’явилися на світ.

Кожен представник зодіакального кола повинен пам’ятати, що найбільш виражені характерні особливості з’являються у людей, народжених з 1 по 18 число. На інших людей впливає попередній або наступний знак Зодіаку в залежності від дати народження. Це необхідно враховувати при прочитанні гороскопів та інших астрологічних статей.

Овен

Представники вогняного сузір’я часто приховують, що піддані впливу оточення. Вони можуть удавати абсолютну незалежність, доводити оточуючим те, що на їхню думку неможливо вплинути. Однак ті люди, якими вони захоплюються, або ті, з якими Овни сильно пов’язані, можуть вплинути на імпульсивних представників сузір’я. Нерідко Овни приховують комплекси, яких у них у надлишку. На перевірку самі непробивні і впевнені в собі представники цього Знаку можуть виявитися м’якими і добросердими. Напір і бравада часом просто необхідні Овнам для захисту свого багатого і вразливого внутрішнього світу.

Телець

Тельцям властиво ховати під сімома замками своє особисте життя. Вони не афішують своїх романтичних стосунків навіть при розмові з близькими друзями, намагаючись приховувати почуття і емоції від усіх. Нерідко Тельці замовчують про своє матеріальне становище, вважаючи неприйнятним подібні обговорення. Найчастіше про їхнє реальне фінансове становище не знають навіть близькі родичі. Народжені під цим знаком применшують свої доходи і намагаються піти від розмов, що стосуються грошової та особистої сторони життя будь-якими шляхами.

Близнюки

Цим представників зодіакального кола притаманне ховати свої думки і справжнє ставлення до людей. Вони можуть виявляти доброзичливість до одних, називаючи друзями зовсім інших людей. Найчастіше Близнюки проявляють показну повагу до людей, яких в душі зневажають. Маски, які щодня носять Близнюки, буквально змінюють їх, роблячи недоступними їхні думки і бажання. Нерідко представники цього сузір’я приховують свої захоплення і прихильності до не самих корисних речей, наприклад, свою ігроманію. Вони буквально впиваються тим, що вводять в оману людей, які не підозрюють про наявність таємного життя хитрих Близнюків.

Рак

Потайні за своєю природою Раки ховають від сторонніх очей буквально все. Представники цього знака Зодіаку нерідко бояться пристріту або іншої шкоди своєму особистому життю. Навряд чи у вас вийде випитати у них подробиці взаємин у сім’ї, так і вхід в сам будинок буде доступний лише обраним. Раки щирі й вразливі, тому намагаються сховати свої справжні почуття за бронею байдужості і холодності. Ці люди довіряють лише тим, кого давно знають, і тим, хто пройшов усі їхні ретельні перевірки. Таких людей можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Лев

Леви ретельно приховують від оточення прогалини в знаннях і невпевненість у своїх силах. Запідозрити в гордому представнику вогняного сузір’я такі якості просто неможливо, однак нерідко Леви приступають до справи з ентузіазмом лише для того, щоб їх не запідозрили в невмінні або нестачі обізнаності. Часто Леви приховують свої плани на життя. В молодості вони охоче діляться своїми думками, однак у більш зрілому віці воліють відмовчуватися до тих пір, поки заповітна мета не буде досягнута.

Діва

Діви воліють приховувати свої амбіції. Для них характерно вести потайний спосіб життя, не привертаючи увагу до своєї персони. Вони мовчки домагаються всього, що їм потрібно, щоб ніхто не міг скористатися добротою Дів у своїх корисливих цілях. Добрі і чуйні представники цього знака звикли до такої скритності, щоб оточуючі люди не могли маніпулювати ними. У зв’язку з цим Діви нерідко приховують і свою матеріальну сторону життя, вважаючи за краще відмовчуватися про реальний рівень заробітної плати.

Терези

Терези нерідко ховають від оточення свої таємні пристрасті, щоб не викликати хвилю несхвалення. Вони бояться, що їхні нахили можуть стати відомі широкому колу людей, тому ведуть подвійне життя. Крім того, Терези часто приховують своє ставлення до тих, з ким їм доводиться часто контактувати. Вони не будуть подавати виду, якщо ви їм не по душі, оскільки вони проти будь-яких конфліктних ситуацій. Терезам простіше грати на публіку, ніж вплутуватися у сварки і розмови на підвищених тонах.

Скорпіон

Скорпіони нерідко користуються допомогою оточуючих людей, але роблять це таким чином, що ніхто і не здогадується про справжні наміри представників цього знака. Вони не бажають позбавлятися підмоги, тому нерідко говорять одне, а роблять зовсім інакше. Нерідко Скорпіони приховують свою любов, перевіряючи партнера на взаємність, а деколи просто бажаючи позбутися непроханого почуття. У таких випадках Скорпіони можуть бути нестерпними, уражати і всіляко показувати свою удавану байдужість.

Стрілець

Стрільці мають багатогранний характер, тому інколи самі не знають, як вчинити в ситуації, що склалася. Вони прямолінійні і здатні спокійно відповісти практично на будь-які питання, але сказати, що буде відбуватися з ними через кілька миттєвостей, не зважаться. Багатошаровість особистості Стрільця приховує багато чого, часом недоступне і самим представникам цього Знаку. А ось своє трепетне ставлення до всякого роду окультних знань Стрільці воліють приховувати. Вони нерідко довіряють думку провідних астрологів, придивляються до знаків, які їх оточують, і часто беруть на замітку передбачення езотериків.

Козоріг

Нерідко Козороги приховують свої доходи. Причому про великі вони з радістю повідомлять, а от якщо відчувають грошові труднощі, то вважатимуть за краще відмовчатися. Представники цього знака нерідко приховують свої почуття, особливо в дружньому спілкуванні. Вони дорожать істинною дружбою, але бояться показати прихильність, щоб не відштовхнути тих, хто їм дійсно дорогий. Нерідко Козороги приховують свої почуття через небажання прив’язатися до конкретної людини, знаючи, що спільного майбутнього у них немає.

Водолій

Представники цього знаку часто приховують свою байдужість. Вони виконують все, що необхідно для спілкування з оточуючими людьми, але таємно байдужі до колег по роботі і знайомим. Часто Водолії лише виконують певні правила спілкування, щоб ніхто не зміг зрозуміти їхній реальний погляд на речі. Плани на майбутнє і особисте життя також стають таємницею, яку Водолії оберігають з найбільшою ретельністю. Водолії бояться самотності, а тому і це знання від вас буде приховане.

Риби

Рибам властиво приховувати свої страхи і навіть фобії. Вони намагаються виглядати доброзичливими і не перестають посміхатися, навіть якщо у них на душі шкребуть кішки. Риби рідко присвячують оточення у свої проблеми, воліючи самостійно справлятися з труднощами. Милосердні Риби ретельно приховують від усіх свою вразливість і залежність від людей. Часто представники цього знака приховують свою лінь.

Кожна людина володіє унікальним характером, і навіть два представники одного і того ж знака Зодіаку можуть відрізнятися. Однак загальні риси характеру, уподобання та пристрасті розглянути все ж можна. Щоб дізнатися про себе і свій характер більше, скористайтесь нумерологічним розрахунком.

Оригінал