Найсмішніші і найпозитивніші знаки Зодіаку. З ними не засумуєш!

Одні знаки Зодіаку без жартів просто не можуть прожити і дня, для них це стиль спілкування, і без гумору життя стає нудним і безликим. Дізнайтеся, хто зі знаків Зодіаку найбільш смішні і позитивні!

Близнюки

Цими хлопцями палець в рот не клади — відкусять. Люблять жартувати з приводу і без приводу, бо розум гнучкий, язик гострий, ніс кирпатий, а характер — самі знаєте, веселий.

Їм подобаються анекдоти про дороги («дурні і дороги»), про машини («600 мерс і новий після ремонту запорожець»), про все, що рухається… Сміятися будуть коли смішно, причому спочатку над оповідачем, а потім над всіма, до кого не дійшло.

Якщо анекдот дурний, інші будуть сміятися, а він ні. Всі подумають — анекдот про нього, почнуть сміятися ще голосніше, а він ні… Він буде сміятися останнім, коли всі підуть. Дивуючись їхній тупості і власному інтелекту.

Діва

Діва любить гарненько пожартувати. Особливо по науковому. Їм подобається, коли їхні жарти викликають вибух сміху. Таким чином вони підвищують свою самооцінку.

Люблять розповідати жарти з немислимими подробицями, зупиняючись на нікчемних деталях, часто повертатися до початку анекдоту, щоб згадати про що він… В результаті, терплячі слухачі докажуть анекдот самі, вкорочуючи його довжину, а нетерплячі сміються з самого початку. Їх можна зрозуміти. Але анекдот — ніколи !

Козоріг

Козоріг – ще той жартівник. Його жарти з вогником! Він може запам’ятати будь-який хороший жарт і з задоволенням його перекаже.

Розповідати жарти він майстер. Це виходить дуже легко і артистично. Його міміка і жести неповторні. Жарти Козорога – це справжня насолода для справжніх цінителів гумору!

Водолій

Водолії люблять інтелектуально пожартувати, і самі люблять гарні і оригінальні жарти.

Вітають гумор в стилі фентезі, де добро карає зло і дружба перемагає все. Наприклад, анекдоти про 4 мушкетерів. Ще можна про летючі тарілки і тупих гуманоїдів. Поки їх немає, можна посміятися.

А хто по вашому, зі знаків Зодіаку найсмішніший і найпозитивніший? Напишіть нам у коментарях!

Оригінал