Гороскоп на 17 січня

Овен ♈

Іноді немає нічого більш дратівливого, ніж стояти в довгій черзі. І найчастіше люди схильні сприймати такі тривалі очікування, як результат того, що хтось не справляється зі своєю роботою належним чином або не здатний на це зовсім. Проте Ви не заперечуєте проти затримок, якщо впевнені, що вони служать корисній меті й окупляться в довгостроковій перспективі. Насправді, іноді примус до уповільнення навіть корисний. Сьогодні постарайтеся пам’ятати про це.

Телець ♉

“А, я зрозумів”. Ці слова зазвичай асоціюються з осяянням або відкриттям, коли частини пазла раптово опиняються на своїх місцях і все набуває сенсу. Стає зрозуміло, що у Вашому розпорядженні є нова інформація, і в результаті Ви бачите щось у зовсім іншому світлі. Хоч би який потік інформації траплявся Вам на шляху, якщо він ґрунтується на фактах, він корисний! З ентузіазмом сприймайте будь-яку інформацію, що надходить вам, адже в ній приховані нові можливості.

Близнюки ♊

Гілочка або інша незначна перешкода сприймається мурахами, що марширують, як велика або навіть непереборна проблема. Це повністю збиває їх з пантелику і застає зненацька. Але одній розумній мурашці не потрібно багато часу, щоб знайти безпечний шлях повз перепону, а решта просто наслідують її приклад. Сьогодні Ваша кмітливість може зробити з Вас ту саму дуже розумну мураху, тож не пропустіть свій шанс стати лідером.

Рак ♋

Інновації. Експерименти. Ми асоціюємо ці слова з розсовуванням кордонів або тим, що хтось кидає виклик обмеженням і умовностям. Хоча деякі люди знаходять це жахливим. Їх, по правді кажучи, зміни змушують сильно нервувати. Але для Вас у змінах ховаються унікальні можливості, адже завдяки Вашому нестандартному мисленню і відсутності страху перед чимось новим Ви зможете домогтися дивовижних результатів.

Лев ♌

У минуле Вам не повернутися, то чи варто витрачати сили на те, щоб намагатися зазирнути туди хоча б одним оком? Можливо, сенс і є, але тільки в тому разі, якщо Ви майже напевно знатимете, що зможете винести з минулих днів якісь цінні уроки. Очевидно, що змінити минуле не можна, але можна зробити так, щоб не припускатися помилок, допущених у минулому. Пошукайте там якийсь цінний самородок, а потім швиденько повертайтеся назад – у сьогодення.

Діва ♍

Коучинг, загалом, – хороша річ, але тільки в тому разі, якщо людина, яка навчає інших, як заробити мільйон, їде з тренінгу на автомобілі преміумкласу, а не на старому іржавому відрі, яке ледь не потрібно штовхати. Сьогодні Вам варто подумати про це, адже якщо хтось пропонує Вам інвестувати кудись, запитайте його, чи готовий він вкласти в цю справу всі свої гроші, якщо цей захід такий прибутковий, як він Вам його підносить.

Терези ♎

Якщо Вас щось надихає, зробіть паузу, щоб оцінити, чи є це Вашою метою, чи бажанням. Можливо, Вам доведеться бути чесним із собою щодо того, чим викликаний Ваш інтерес. Якщо справа виключно в емоційному пориві, значить, Вам варто тверезо і логічно поміркувати про те, наскільки Вам це насправді потрібно. І якщо Ви вирішите, що не дуже-то воно й треба, то Земля точно від цього не перестане обертатися. Але при цьому Ви станете трішки розумнішими, адже зможете зрозуміти себе.

Скорпіон ♏

Якщо Ви раптом виявите, що були неправі, Ви навіть зможете прийняти цю новину з полегшенням, але не без засмучення. Звісно, було б добре знати й розуміти, що ви рухаєтеся правильним курсом, але ж успіх не приходить просто так. Для досягнення будь-якої мети потрібно докласти певних зусиль і, ймовірно, зробити певну кількість помилок. Втім, Ви і так це знаєте. А якщо наразі Ви розгублені, просто чекайте знака, який вкаже Вам шлях.

Стрілець ♐

У кожного своя думка про те, як правильно висловлювати свої почуття, і чи варто це робити взагалі. Річ у тім, що люди занадто часто приділяють надто пильну увагу тому, наскільки вони дозволяють почуттю проявлятися. І не дай Боже, якщо хтось із оточуючих вважатиме прояв почуттів слабкістю. У Вашому випадку не варто навіть думати про те, щоб щось приховувати або не договорювати. Говоріть чесно все, що відчуваєте, і нехай балом сьогодні править Ваше серце.

Козоріг ♑

Люди в складних ситуаціях часто кажуть, що збуваються їхні найгірші кошмари. Звичайно, Ви погодитеся, що найжахливіший сценарій, який людина вигадує, навряд чи коли-небудь стане реальністю. Але при цьому є дуже цікавий факт про страхи, який полягає в тому, що вони швидко втрачають силу, коли Ви починаєте робити те, що Вас лякає. Звісно, так ефективно боротися з кожним страхом неможливо, але Ваша сміливість може творити дива.

Водолій ♒

Деякі з найдивовижніших речей непомітні або здаються неважливими. Таким чином, їх не беруть до уваги, як і все, що вони приховують. Постарайтеся пам’ятати про це, коли зіткнетеся з чимось, що може здатися Вам нікчемним або негідним Вашої уваги. Принцип “що більше, то краще” часто абсолютно не має під собою жодного серйозного обґрунтування, а ось фраза “диявол ховається в дрібницях” дуже навіть точна. Тож будьте пильними і не випускайте нічого з поля зору.

Риби ♓

Найчастіше люди забувають, як багато навколо них дивовижних і прекрасних речей, пізнати які потрібно встигнути за своє коротке життя. Щастя, любов і комфорт ніколи не повинні бути розкішшю. І сьогодні Всесвіт напевно нагадає Вам про це. І якби він міг злитися, він би напевно зробив це, особливо тоді, коли Ви вперто ігноруєте земні радощі. Тож не варто позбавляти себе звичайних, але водночас прекрасних речей.