«Складні» жінки по Зодіаку, які не створені для ролі дружини

Астрологія, нехай і не зовсім «наукова», та може багато чого пояснити в питаннях стосунків між людьми. Ми вже розповідали, як з точки зору приналежності до того чи іншого знаку зодіаку прекрасні дами вибирають чоловіків, чому люди можуть вирішуватися на зраду і які риси в їхньому характері найбільш відразливих. А є і справжні бунтарки, з якими життя схоже на американські гірки. Які ж знаки зодіаку не готові стати взірцем і слухняними дружинами і чому вони можуть розірвати відносини

Козороги

Вперті Козороги люблять надійність і рух вперед. Їм непросто змиритися зі змінами у житті, мало того, опинитися в ролі веденого. Представниці цього знаку – віддані дружини і матері, але терпець їхній не безмежний. Вони відстоюють свої права: змусити таких жінок підкорятися практично неможливо.

На першому місці для жінки-Козорога – її цілі та інтереси, вона не буде мінятися на догоду комусь. Якщо навіть гаряче коханий чоловік заважає її волі, вона з великою ймовірністю «перегляне свій графік».

Риби

Риби у своїй більшості – креативні авантюристи. Хоча вони готові віддати все заради сімейного щастя, часом представниці цього знака бувають дуже примхливі. У їхньому житті перша роль відведена творчості, яку слід приймати, розуміти і вихваляти.

Вони не будуть годинами простоювати біля плити і натирати до блиску підлоги, але знайдуть тисячі способів змусити вчитися і розвиватися дітей, а заодно і їхніх батьків.

Риби часто піддаються впливу ззовні і цілком здатні вести подвійне життя. Вони люблять таємниці і можуть довго приховувати свої пристрасті та інтереси на стороні. Часто в розриві відносин Риби винні більше за своїх партнерів, але вони не усвідомлюють цього через звичну, створену ними ж, атмосфери хаосу.

Тельці

Поки в житті жінки-Тельця, яка обожнює розкіш, панують стабільність і комфорт, вона буде ніжною і поступливою. Вона й сама готова працювати для того, щоб у сім’ї було все найкраще. Але варто лише найменшої тіні промайнути над її фінансовим добробутом, з усміхненої красуні, яка пурхає між салонами краси і модними бутиками, вона відразу ж перетвориться у розгнівану фурію.

Тельці вірні і віддані, але вони не виносять нудьги. Чуттєві задоволення важливі для них так само як і матеріальні, тому їхнім партнерам потрібно дійсно постаратися, щоб утримувати їх біля себе.

Терези

Терезам необхідний баланс. Вони не можуть бути веденими у відносинах, оскільки цінують свою свободу, а також розуміння того, що саме вони в парі більш кохані. Найменша спроба до примусу змушує їх шукати гармонію, а часто єдино можливим виходом для них є розлука. При цьому вони милі, романтичні і зазвичай налаштовані на довгострокові відносини.

Конфронтація не для них: Терези не будуть витрачати сили на реанімацію безнадійного шлюбу, в якому від них вимагають більшого, ніж вони самі готові дати, адже збереження власного «я» набагато важливіше.

Оригінал