Гороскоп на 16 серпня

Овен ♈

Ось сюжет старої реклами: чоловік дзвонить коханій жінці з аеропорту та каже, що не полетить без неї. Але через поганий зв’язок вона не чує “не”, і виходить: “Я полечу без тебе”. А ось історія з життя: африканський фонд допомоги місцевому племені роздавав презервативи і на ціпках показував, як їх одягати. В результаті плем’я так і надягало презервативи на ціпки. Мораль? Зробіть все можливе, щоб Вас зрозуміли правильно!

Телець ♉

“Остигни!” Порада популярна, але хіба живій людині личить бути холодною? Мова, звичайно, про те, щоб заспокоїтись, розслабитися, виявити терпіння. Декому у Вашому оточенні все це зовсім не завадило б. Чуйність та розуміння – ось що Вам потрібно, щоб допомогти з цим ближньому. Ваші стосунки в результаті відчутно зміцняться.

Близнюки ♊

Економити часом просто необхідно, але є речі, від надлишку яких можна не відмовлятися. Кохання, співчуття, інтелект, дотепність – у них можна не знати міри! І саме вони залучать до Вас людей.

Рак ♋

Як приємно в дитинстві знайти іграшку, яку ми колись дуже любили, але вона завалилася у глибини коробки! Дорослим теж доступна така радість. І сьогодні Ви виявите, що щось на вигляд зайве і непотрібне насправді може дуже знадобитися!

Лев ♌

Як не парадоксально, кінокомпанії та стрімінгові сервіси не дуже хочуть бачити оригінальні сюжети. Має бути щось зрозуміле та знайоме людям, може, навіть класичне. І в цьому є сенс – адже не завжди нам потрібний “винос мозку”. Цілком нормально просто адаптувати те, що добре показало себе у минулому. Пам’ятайте про це зараз.

Діва ♍

Іноді найкраще, що можна зробити – це просто купити квиток на поїзд і їхати, почитуючи книжку, а не будувати власний маршрут з точки А до точки Б. Це зовсім не питання малої амбітності, а просто спосіб досягти результату малою кров’ю.

Терези ♎

Коли бачиш у ресторанах людей, які хамлять офіціантам і не тримають “обслугу” за людей, дуже швидко уявляєш, що ті могли зробити з їхньою їжею, поки несли її з кухні. Ввічливість нічого не варта. І декому слід було б вивчити цей урок.

Скорпіон ♏

Якби небо впало, дісталося б усім! Ось тільки небо впасти не може фізично і переживати про це просто безглуздо. Але якщо Вам дуже хочеться переживати про щось, хоч би паралельно робіть щось. Ініціатива – це те, що допоможе вирішити багато питань.

Стрілець ♐

Багато хто вважає, що “відносини” – це домовленість бути “разом”. Але є щось більше: партнерство, готовність приймати одне одного і разом досягати поставленої мети. Важливо розуміти різницю. Ви вірні людині чи заходу – але чи робите Ви щось разом із нею?

Козоріг ♑

Про Козорога часто думають погано. Люди хочуть від Вас легковажності, а Ви натомість міцно стоїте на ногах і не втрачаєте зв’язку з реальністю. Але при цьому ніхто не може розсмішити так, як Козоріг! Сьогодні активніше користуйтесь своєю фірмовою дотепністю.

Водолій ♒

Страх відмови – серйозна проблема, яка нерідко заважає нам просити про щось, навіть телефоном. Але часом доводиться просто заплющити очі і зробити те, що нас лякає. Саме так ми виходимо із зони комфорту. Спробуйте цю стратегію. Вона спрацює!

Риби ♓

Ентузіазм без позитивного настрою неможливий, але коли останній є – ентузіазм спалахує та везе нас куди ми захочемо. Ситуація начебто викликає у Вас позитивні емоції, але як перетворити їх на справжній ентузіазм? Питання, можливо, у наочності: одна справа вважати щось хорошим, але зовсім інша – переживати цю добрість на практиці!