Гороскоп на 16 червня

Овен ♈

Сьогодні Овнам слід доводити справи до кінця. Молодий Місяць втомлено пливе через схильний до рефлексії знак Діви, знижуючи рівень енергії і допомагаючи закрити теми, котрі хвилювали Вас останній місяць. Приземлений зв’язок Місяця з реалістичним Сатурном допомагає Вам робити стабільні кроки назустріч далекосяжним цілям. Також сьогодні ідеальний день для розмов, які потребують реалізму.

Телець ♉

Тельцям завжди потрібен відчутний прогрес, щоб відчувати радість своєю роботою. Всесвіт прагне відкрити перед Вами ці двері, поки Місяць рухається через інтелектуальний знак Діви і формує вдалий союз з дисциплінованим Сатурном. Цей аспект підтримує професійні починання, які вимагають наполегливої ​​і зосередженої праці. Збитковий Місяць знижує рівень енергії, тому не вимагайте від себе занадто багато.

Близнюки ♊

Близнюкам сьогодні потрібно слухати власне тіло. Ви схильні надто занурюватися у світ своєї голови, але тепер дозвольте турботливому Місяцю відкрити Вам очі на тілесні потреби. Енергії може бракувати, але з’єднання Місяця з тлумачним Сатурном допоможе Вам почати працювати над втіленням мрії. Важливо, однак, поставити на чільне місце відпочинку.

Рак ♋

Ракам потрібно регулярно віддалятися у свою раковину заради відновлення душевної рівноваги. Досить дбати про чужі біди – зосередьтеся на собі. Задумливий Місяць в Діві тільки-тільки почав зростати, тому дозвольте собі піти від всього, якщо сил зовсім немає. Стабільний союз Місяця і приземленого Сатурна допоможе Вам спокійно переварити будь-яку емоційну тему в стосунках.

Лев ♌

Сьогодні Левам не варто вимагати від себе занадто багато. В космічній батарейці залишилося зовсім небагато заряду, оскільки Місяць в дисциплінованій Діві тільки-тільки почав зростати. З іншого боку, союз Місяця і приземленого Сатурна зробить день ідеальним для будь-яких справ, що вимагають ментальної витривалості.

Діва ♍

Дів на робочому фронті чекають великі справи. Щоб розчистити для них місце, позбудьтеся від дратівливих дрібниць. Вдумливий Місяць у Вашому власному знаку тільки-тільки почав зростати. Заземлювальний зв’язок Місяця з відповідальним Сатурном закликає Вас завершувати і закривати, допомагає знайти кордон і визначити свої потреби в плані роботи.

Терези ♎

У житті Терезів на перший план зараз вийде кар’єра. Щоб спланувати наступний крок, потрібно дивитися на речі ширше, але чітко визначити своє бачення. Постарайтеся довести все незакінчені починання місяця, якщо такі є, до фіналу сьогодні, поки Місяць у Діві ще тільки-тільки починає рости. Стабілізуючий Місяць з приземленим Сатурном допоможе Вам закласти фундамент творчих проєктів, які важливо не кидати.

Скорпіон ♏

Скорпіонам потрібно знайти емоційну рівновагу. Місяць втомлено ковзає через замислений знак Діви, тільки-тільки починаючи зростати. Енергія дня хороша для того, щоб пізнати самих себе. Зв’язок Місяця зі стабільним Сатурном допоможе стабілізувати відносини з сім’єю і налагодити побут.

Стрілець ♐

Стрільцям сьогодні потрібно зосередитися на близьких стосунках. Відпустіть минуле, щоб майбутньому було куди приходити. Тонкий серпик молодого Місяця в Діві поки не наповнить Вас енергією для нових звершень, але підтримує зв’язок Місяця з приземленим Сатурном зробить день ідеальним для серйозного планування майбутньої співпраці.

Козоріг ♑

Козерогам потрібно активніше займатися тим, що їм дійсно до душі. Важливо спрямувати сили на те, що по-справжньому Вас хвилює, поки стабільний Місяць в Діві з’єднується з дисциплінованим Сатурном. Цей аспект додасть Вам впевненості і буде сприяти побудові відносин. Важливі будуть і політичні питання. Не забудьте про них за своєю вічною завантаженістю.

Водолій ♒

Водоліям сьогодні слід займатися творчістю. Які ідеї жадають Вашої уваги? Задумливий Місяць в Діві закликає Вас звільнитися від планів, які більше не стосуються Вас. Місяць і приземлений Сатурн допоможуть збудувати нові кордони і по-новому визначити, ким Ви бачите себе.

Риби ♓

Сьогоднішній день Рибам краще провести далеко від суєти. Пора позбутися від вантажу минулого, щоб звільнити місце для майбутнього, яке несе новий Місяць. Він зараз знаходиться в протилежному Вашому знаку Діви, а значить, відпочинок особливо важливий. Заземляючий Місяць з відповідальним Сатурном допоможе Вам зустріти страхи лицем і встановити для себе нові кордони.