Гороскоп на 16 березня

Овен ♈

Зараз такий час, що споглядання у Вас виходить краще, ніж дія. Дуже хочеться взяти справу у свої руки, але якщо так вчинивши, Ви будете шкодувати. Віддайте ініціативу іншим, а себе позбавте від зайвого стресу.

Телець ♉

Здається, Ви імпровізуєте прямо на ходу, але в цьому немає нічого поганого. Поточний процес навчання передбачає позбавлення від віджилих своє практик і застосування нових надійних методів. Ваше почуття невпевненості – потужний симптом змін на краще. Ви все робите правильно.

Близнюки ♊

Останнім часом Вас мучить питання: хто керує Вашим життям? В чиїх руках Ваша доля? Хто повинен приймати відповідальні рішення? Цю людину Ви знайдете, заглянувши в найближче дзеркало. Більше вірте в себе!

Рак ♋

Друзів, на відміну від сім’ї, вибирають, але деякі друзі немов приписані до нас від народження. Хтось приходить в наше життя, грає свою роль і йде. Якщо у Вашому колі спілкування щось здається складним і проблемним, це безперечно знак змін на краще. Будь-які прогалини скоро заповняться.

Лев ♌

Прагнення побути наодинці з собою не варто інтерпретувати як нетерпимість до інших. Зміни, що відбуваються у Вашому житті, важливі та глибокі. Якщо усамітнення допоможе Вам усвідомити їх глибину, то цей час буде витрачено не дарма.

Діва ♍

Зараз Вам буде важко не відриватися від роботи. Думки витають десь далеко, нехай навіть завдання відповідальне. Якщо є можливість, віддавайтеся творчому пориву. Але не дивуйтеся, якщо потім доведеться поспіхом надолужувати згаяне.

Терези ♎

Вам дуже хочеться вставити свої п’ять копійок, але очевидно, що якщо обставини чи можновладці проти, то по Вашому не вийде. Не варто нав’язувати нікому свої погляди. Краще вважайте будь-яку затримку шансом зміцнитися у своїх поглядах і донести їх до людей пізніше.

Скорпіон ♏

Сьогодні не соромтеся хвалити себе. Ви заслужили це, і це зовсім не марнославство. Зараз варто чесно оцінити, що Ви пережили та подолали, чого досягли. Вдихніть глибше і визнайте, що Ваше положення дуже вдале.

Стрілець ♐

Успіх без продуманого плану – рідкість. У минулому всім нам щастило, але чітка хороша стратегія, бажано в письмовій формі – гарантія “везіння” тут і зараз. Серйозно розгляньте такий варіант. Спокуса знову імпровізувати велика, але все ж варто зробити ставку на продуманість.

Козоріг ♑

Якщо Вас хвалять за такі, здавалося б, сущі дрібниці, що буде, коли Ви візьметеся за справу серйозно? Ви можете недооцінювати важливість процесу навчання, який починаєте зараз. Частково саме він привертає до Вас таку увага. Продовжуйте в тому ж дусі, і Вас чекають нові компліменти.

Водолій ♒

Може бути нелегко створити належний баланс між Вашим прагненням до незалежності та потребою в підтримці та співпраці. Дуже важливою є можливість безперешкодно ділитися своїми думками та міркуваннями. Якщо ніщо не обмежуватиме Вашу оригінальність, дуже скоро всі починання – сольні або колективні – знайдуть чіткіші обриси.

Риби ♓

Ви дуже здивуєтеся, коли виявиться, що якийсь фоновий процес приніс результати швидше, ніж планувалося. На щастя, Ви зараз у більш вдалій позиції для рішучого кроку. Дуже важливо зрозуміти це і будувати плани на майбутнє з упевненістю.