Ось що кожен знак Зодіаку має знати про стосунки

Овен: компроміс – ключ до здорового союзу

Це головний урок, який повинен вивчити кожен Овен. Овен – один із найупертіших знаків Зодіаку. Він йде напролом до поставленої мети і плює на писані й неписані правила. Але, коли він вступає у стосунки, ця риса може становити для його партнера серйозну проблему, оскільки Овен не бажає приймати нічиєї думки, крім власної. Йому варто розрізняти силу волі й упертість, якщо він хоче побудувати тривалі, серйозні стосунки. Іноді потрібно вміти йти на компроміс!

Телець: не бійтеся бути вразливими

Телець – завжди стоїть на сторожі власного серця. Так, цей опис може стосуватися всіх знаків землі, але ідеально підходить для Тельця. Ви не бажаєте нікому давати можливість заподіяти вам біль. Ви боїтеся, що щойно відкриєтеся комусь і розповісте найглибші й найтемніші секрети, ви дасте йому привід уразити вас. Це неправильна тактика. Вам може знадобитися сила-силенна часу, щоб зрозуміти свої почуття до партнера і відчути себе в цілковитій безпеці, але, щойно ви це зробите, ви зможете відчути себе комфортно і щасливо.

Близнюки: ніщо не може компенсувати брак відданості

Вам не вистачає почуття вірності. Вам важко переконати себе бути разом з одним хлопцем, куди більш заманливо тримати запасним варіантом іншого партнера, якщо нічого не вигорить із першим. Не варто опускатися до рівня бабіїв – ви кращі за це, і знаєте це! Єдине, що вам потрібно знати – вірність нічим не заміниш, і вам доведеться прийняти це, якщо ви хочете вступити в серйозні стосунки.

Рак: не почувайтеся погано, коли прагнете постояти за себе

Ви дуже добрі і співчутливі, і вам складно “розгойдувати човен”. Ви не хочете йти на конфлікт, тому іноді, коли ви через щось засмучуєтеся, ви просто дозволяєте цьому трапиться і пускаєте справу на самоплив, щоб уникнути сварки. Проте, якщо ви хочете щасливих стосунків, вам потрібно буде зрозуміти, як постояти за себе. Ви не можете закопувати емоції щоразу, коли сумуєте або сердитеся на те, що робить ваш партнер. Вам потрібно навчитися бути чесними і жити в гармонії з цими емоціями.

Лев: ви не завжди можете контролювати ситуацію

Лев любить нести відповідальність. Він – природжений лідер і не дозволить нікому забрати в нього цей титул! На щастя, безліч людей люблять, коли ними керують, проте тиранії не місце у стосунках. Іноді вам потрібно розслабитися і віддати кермо влади вашому партнерові. Так, спочатку вам буде незвично, але іноді це просто необхідно. Якщо ви будете постійно брати на себе відповідальність – рівності у стосунках вам не бачити.

Діва: у світі немає ідеальних людей – і це нормально

Ви дуже критичні, висуваєте високі вимоги до себе і до інших, і вважаєте, що в цьому немає нічого поганого. Але річ у тім, що іноді ви дотримуєтеся нереалістичних стандартів, концентруєтеся на негативі й ігноруєте всі позитивні якості людей. Так не може довго тривати – рано чи пізно вам доведеться розслабитися і дозволити людям бути самими собою. Ніхто не хоче жити, відчуваючи, що його розглядають під мікроскопом. Вам потрібно зрозуміти, що жодна людина не ідеальна, і вам доведеться вирішити, які вади ви можете і не можете в ній прийняти.

Терези: душа – важливіша за зовнішній вигляд

Терези піклуються про приємну зовнішність більше, ніж будь-який інший знак. Це означає, що вони доглядають за собою – підбирають правильний макіяж, одяг, регулярно роблять манікюр, і хочуть бачити поруч такого ж привабливого партнера, як і вони. Однак це часто може призводити їх до незадовільних стосунків. Порада: вам потрібно навчитися бачити, що ховається за красивою зовнішністю.

Скорпіон: вчіться бути вибірковими у своїх битвах

Ви – природжений боєць, але якщо ви хочете щасливих стосунків, вам потрібно навчитися бути вибірковим у своїх битвах! Ви можете сваритися з партнером через кожну дрібницю, не бажаючи поступатися йому. Ви прагнете перемогти і довести свою точку зору, незважаючи ні на що! Знайдіть золоту середину, інакше ваші стосунки можуть страждати.

Стрілець: рано чи пізно, вам доведеться взяти на себе зобов’язання

Так, у вас може бути алергія на зобов’язання, але у стосунках вони необхідні! При цьому вам не потрібно відразу ж брати на себе всю відповідальність. Погуляйте вдосталь, якщо вам цього хочеться, зустрічайтеся з новими людьми. Усе залежить від вас. Однак пам’ятайте: в якийсь момент вашого життя вам доведеться прийняти рішення відкритися партнеру, якщо він багато значить для вас. Ви не можете постійно бути самотніми!

Козоріг: виділіть більше часу для того, кого ви любите

Ваша трудова етика і бізнес-підходи надихають і спонукають до дії, тому не варто відкидати кар’єру у хвіст життєвих пріоритетів. У будь-якому разі ви проігноруєте цю пораду. Однак зрозумійте, що ви приділяєте мало часу своєму партнеру. У довгостроковій перспективі це може завдати шкоди стосункам. У вас настільки напружений графік, що ви забуваєте провести час із коханим.

Водолій: щоб знайти свого єдиного, вам варто переглянути свої стандарти

Наявність високих стандартів – непогана риса, але через них ви будете часто розчаровуватися в партнерах. Вас, як правило, турбують дурні речі – ви можете захотіти зустрічатися лише з партнером, який бачив усі ваші улюблені фільми або слухає ту саму музику, що й ви. Звичайно, завжди важливо мати спільні інтереси з вашим обранцем. Але є ще важливіші речі, про які треба потурбуватися – наприклад, чи хоче він того ж від життя, що й ви? Чи поважає він вас і підтримує ваші прагнення? Чи терплячий він і добрий? Ці стандарти набагато важливіші за спільні захоплення.

Риби: стосунки не схожі на фільми

Ви – безнадійний романтик і ваша головна мета – знайти роман, схожий на фільм. Ви хочете того, що багато людей можуть випробувати лише один або два рази в житті, і ви ставитеся до цього дуже серйозно. Ви неодмінно знайдете собі чудового партнера, але не очікуйте, що ваші стосунки будуть схожі на романтичний фільм. В іншому разі ви будете неминуче розчаровані в кожному хлопцеві, з яким зустрічаєтеся.

Оригінал