6 прямолінійних знаків Зодіаку, які можуть знищити вас своєю правдою

Ці зодіакальні знаки можуть бути жорстокими, коли мова заходить про правду. Вони озвучують істину, навіть якщо вона дуже неприємна, але при цьому не намагаються пом’якшити удар. Їм не потрібно брехати, щоб пощадити чиїсь почуття, але вони незмінно добивають своїми словами. Якщо ви входите в цей список знаків зодіаку, які занадто чесні і прямолінійні, кар’єра в дипломатії, ймовірно, не для вас, особливо коли ви не можете зупинити себе. Постарайтеся бути більш тактовними і делікатними!

Овен

Овен любить конфронтації, він досить нечутливий і жорстоко чесний, що означає, що він викладе вам усе, як є, не особливо замислюючись. Овен дуже імпульсивний, тому скаже все, що думає, перш ніж проаналізувати наслідки. Якщо цей знак висловлює вам свою чесну думку, переконайтеся, що ви готові до цього, тому що пом’якшувати свою точку зору він не буде.

Телець

Телець чесний, оскільки ненавидить жити у брехні – це відбирає в нього надто багато енергії. Краще бути щирим, ніж запам’ятовувати неправдиву інформацію і думати, як підтримувати фальшиву історію і при цьому не попастися на брехні. Телець не хоче бути злим, просто його думки і його поведінка можуть дуже зачепити його співрозмовника. Чесно кажучи, люди цього знака взагалі не розуміють того, що вони словами здатні завдати болю.

Діва

Діви критичні до всіх, а до себе особливо. Вони не вміють стримувати правду, а тому вивалюють все без натяків. Мало того, Діва абсолютно щиро вважає, що просто намагається допомогти. Як ви можете виправити свою проблему, якщо самі не знаєте масштабів своєї невдачливості? Діва вас у цьому просвітить. Вона не може не бути занадто критичною. Якщо її слова завдадуть вам болю, Діва засмутиться, але це не означає, що вона позбудеться своєї прямолінійності.

Скорпіон

Скорпіони ненавидять брехунів, і, оскільки вони, як правило, вельми імпульсивні, то вважають за краще бути екстремально чесними. Жорстока чесність – це те, коли Скорпіон злісно використовує свою інтуїцію, тому що інстинктивно знає, що сказати, щоб заподіяти вам біль. Не зраджуйте людей цього знака і не зачіпайте їх, тому що їхній гнів буде спрямований на вас, а їхні слова – лише один зі способів, який вони застосовуватимуть, щоб знищити вас.

Стрілець

Стрільці, як відомо, озвучують правду, навіть якщо це останнє, що ви хочете почути. Вони цінують грубу чесність і просто не розуміють, чому іноді їхня істина болюча для сприйняття. Коли Стрілець прямолінійний, будьте готові і тримайте удар. Він не збирається насправді чимось вас уразити, просто в нього немає ні тактовності, ні співчуття. До речі, якщо Стрільці втрачають друзів через свою прямодушність, вони швидко заводять нових.

Водолій

Оскільки Водолій – це не найчутливіший знак, то він схильний говорити все, що думає, не аналізуючи своїх слів. Він вважає за краще різати правду-матку в обличчя, а якщо його співрозмовник засмутиться, то Водолій щиро не зрозуміє, чому. Він говорить правду тільки з найкращих спонукань і зовсім не хоче доводити когось до сліз. Водолій вважає, що ви впораєтеся з цим і зможете рухатися далі, зробивши для себе висновки.

Оригінал