Гороскоп на 15 вересня 2023 року

Овен ♈

Дехто з оточуючих Вас людей не соромитиметься активно Вас критикувати, але Вам безумовно не слід ставати в захисну стійку. Вислухайте цю людину – цілком можливо, що вона скаже вам щось дійсно важливе. У цей період Ваша репутація буде для Вас особливо важливою, тому якщо вона зможе підказати Вам ідеї щодо її поліпшення, то Вам безумовно буде потрібно прислухатися до цієї людини. Переступіть через гордість і зробіть це.

Телець ♉

Схоже, дехто має виплатити або повернути Вам гроші, але цей процес займе більше часу, ніж Ви сподівалися. Звісно, Вам аж ніяк не варто влаштовувати скандали у спілкуванні з цією людиною, але Вам безперечно слід нагадати їй про себе. Надішліть їй електронного листа з відповідним нагадуванням – звісно, Вам може здаватися, що телефонна розмова матиме більш дружній відтінок, але в таких питаннях буде краще покладатися на засоби письмового спілкування. Крім того, в такій формі Ви зможете представити свої вимоги в дипломатичному, але твердому вигляді.

Близнюки ♊

Якщо у вас є якісь приховані цілі, то цього дня вам навряд чи вдасться просунутися в їх реалізації. Зараз вам буде набагато краще відкрито посвячувати у свої наміри інших людей. Тому поділіться з ними своїми задумами і вислухайте їхню точку зору з цього приводу. Звісно, у підсумку вам, можливо, доведеться внести у свої плани деякі коригування, але, зрештою, ці зміни тільки підвищать ваші шанси на успіх.

Рак ♋

Сьогодні енергетика і настрій людей, які вас оточують, чинитимуть на вас особливо сильний вплив. Їхні печалі, радості, гнів, заздрість і страх – усі ці емоції будуть на вас відбиватися. Спочатку Вам буде приємно так тонко відчувати інших людей. Але впродовж дня це може почати вас стомлювати. До вечора Вам, імовірно, захочеться відійти від активної соціальної діяльності і побути на самоті. Це допоможе Вам знайти відчуття внутрішньої умиротворення і гармонії з навколишнім світом.

Лев ♌

Не втрачайте можливості обзавестися новими знайомими. У Вашому житті безумовно є ще місце для нових друзів, і сьогодні Ви справлятимете на оточуючих по-справжньому незабутнє враження. Зберігайте високу соціальну активність і приймайте всі запрошення, які тільки-но вам надходитимуть.

Діва ♍

Сьогодні Ви вестимете якісь активні пошуки, але Ви, ймовірно, і самі не будете точно знати, що саме Ви намагаєтеся знайти. І доти, доки ви не визначитеся в цьому питанні, ваші пошуки будуть марними. Тому не поспішайте і переконайтеся в тому, що у Вашому розпорядженні є вся необхідна Вам інформація. Якщо Ви будете поспішати, то в підсумку ризикуєте попрямувати хибним шляхом.

Терези ♎

Вам, безумовно, не варто пхати носа у справи інших людей, інакше Ви ризикуєте дізнатися набагато більше, ніж хотіли б. Встановіть чіткі рамки в спілкуванні з ними і не проявляйте зайвої цікавості. Зараз Вам буде вкрай важливо вміти визначати, коли буде краще сказати собі “стоп”. Дозвольте оточуючим самим вирішувати, що і коли вони захочуть розповісти Вам про себе. Далеко не кожному подобається, коли інші лізуть йому в душу.

Скорпіон ♏

Зазвичай такі якості, як розважливість і неквапливість, приносять вам користь, але якщо сьогодні ви вирішите відкинути всі свої сумніви і вирушити на пошуки пригод, то не відмовляйте собі в цьому. Зірки дають подібним прагненням зелене світло. Тому довіртеся своїй інтуїції і беріться за здійснення задуманих вами планів. Навіть якщо по ходу справи ви зіткнетеся з якимись складнощами, ви обов’язково зумієте їх подолати.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви відчуєте, що різні аспекти Вашого життя починають абсолютно по-новому гармоніювати один з одним. Ваші друзі та рідні чудово ладнатимуть між собою, а Ваші колеги легко можуть стати частиною Вашого особистого соціального життя – і Вам це буде дуже приємно. Цього дня все складатиметься для Вас настільки вдало, що Ви можете полишити всілякі тривоги і переживання про те, що у Вашому житті щось може піти не так, як Вам хочеться. Приготуйтеся знайти безліч нових шанувальників, які щиро Вами захоплюватимуться.

Козоріг ♑

На початку дня ви відчуєте приплив воістину виняткової енергії, але її може не вистачити вам на весь день. Якщо Ви дійсно хочете витягти з цього заряду максимум, то заплануйте найважливіші справи на ранок. Завдяки цьому опівдні, коли запас Ваших сил почне вичерпуватися, Ви зможете вирушити додому. Подрімайте або просто розслабтеся. Крім того, цього дня Вам буде дуже важливо нікого не підводити і виконувати всі обіцянки, які Ви даєте іншим людям.

Водолій ♒

Навіщо ламати голову над питанням про те, що заважає Вам досягти бажаних життєвих цілей, якщо Вам все одно навряд чи вдасться це зрозуміти? Ви витрачаєте свої сили даремно, намагаючись розгадати загадку, відповідь на яку може бути не знайдена ніколи. Тому сьогодні просто викиньте подібні роздуми з голови і рішуче спрямовуйтеся вперед. Спокійно займайтеся своїми справами і не думайте ні про що інше.

Риби ♓

Сьогодні Вам буде корисно придивитися до того, як живуть інші люди. Це допоможе вам краще розібратися у своєму власному житті. Вивчаючи чужі помилки й успіхи, Ви зможете отримати масу корисних уроків. То хто ж стане Вашим наставником? На цю роль навряд чи підійдуть люди, які мають над Вами той чи інший ступінь влади. Їхні рішення і кроки будуть куди менш релевантні, ніж рішення тих, хто займає з Вами рівне становище. Поспостерігайте за ними і поцікавтеся тим, як у них йдуть справи. До кінця дня ви зможете з’ясувати масу дуже суттєвої інформації.