Гороскоп на 22 серпня 2023 року

Овен ♈

Ви нервуєте через знайомство з якоюсь новою людиною або через нову ризиковану затію? Не варто! Щойно ви потиснете руку головній людині в сьогоднішній пригоді, ви відчуєте себе спокійніше. Подивіться їй в очі, і Ви знатимете, що все буде добре. Так, побачити – це значить повірити, але це також означає переконатися і заспокоїтися. Ті зміни, які на Вас чекають, і близько не будуть такими неспокійними, як Ви вважали, тому приготуйтеся до приємного сюрпризу.

Телець ♉

Чому б час від часу не ставити себе на перше місце? Вашим головним пріоритетом сьогодні має бути Ваше щастя. Зрештою, якщо Ви нещасні по життю, то як Ви можете стати гарним братом чи сестрою, другом, партнером чи співробітником? Не лінуйтеся виконувати свої зобов’язання перед іншими людьми, але при цьому не забувайте робити собі невеликі поблажки. Це хороший день, щоб присвятити його собі. Переробіть із самого ранку всі свої справи, а решту дня проведіть, займаючись тим, що Вам цікаво.

Близнюки ♊

Якщо Ви навмисно намагалися опинитися в різних складних ситуаціях, то сьогодні Ви будете приємно заохочені в плані романтичних стосунків. Приготуйтеся до більш насиченого й активного особистого життя. Щойно ви покажете Всесвіту свою готовність ризикнути і вступити в гру, вам випаде така можливість. Для вас це всього лише верхівка айсберга, тому що протягом наступних кількох днів у вас почнеться новий етап у житті, сповнений кохання.

Рак ♋

Ваша участь у групі не рахуватиметься доти, доки Ви не проявите активність. Ви жертвуєте всім, чим тільки можна, чи відсиджуєтеся осторонь, сподіваючись, що нікому ніколи не знадобиться Ваша допомога? Якщо Ви не хочете насправді брати участь, зробіть собі (і всім іншим) послугу і залиште нарешті цей колектив.

Лев ♌

У якихось Ваших старих стосунках починається новий етап пробудження. Хтось із Вашого минулого знову з’явиться у Вашому житті, і цій людині знадобиться Ваша порада. Така можливість взяти участь у її житті Вас потішить. Її унікальний погляд на світ – це те, чого Вам довгий час не вистачало.

Діва ♍

Дотримуйтесь сьогодні всіх своїх креативних поривів. Не стримуйте себе! Для Вашого самолюбства іноді корисно викликати здивування оточуючих, тому насолоджуйтеся увагою, яку Ви отримуєте, прогулюючись у яскравих образах або підспівуючи на повне горло радіо дорогою на роботу. Поводьтеся незвично, і Ваш день напевно буде таким же незвичайним. Якщо Ви дійсно хочете привернути до себе чиюсь увагу, скористайтеся своїм артистизмом.

Терези ♎

Сьогодні на Вас чекає той ще день. Якщо Ви налаштовані пофліртувати, то Вам не важко буде знайти чарівного партнера. Але якщо Ви перебуваєте в більш тихому і спокійному настрої, у Вас буде достатньо часу, щоб втекти від цього галасливого світу і знайти той спокій, який Ви шукайте. Ваші бажання будуть виконані, а надії та очікування виправдані. Просто насолоджуйтеся цим періодом.

Скорпіон ♏

Це правда, що сьогоднішній день не буде сповнений веселощів і пригод, але Ви безумовно не засумуєте. Експерименти, що проводяться другом або колегою, будуть вельми захопливими, незважаючи на те, що Ви не братимете в них безпосередньої участі. Можливо, Ви будете пасивним глядачем, але Ваш сміх і оплески відіграватимуть важливу роль у підтримці цих веселощів. Ви в потрібному настрої, щоб побачити все абсолютно по-новому.

Стрілець ♐

Для Вас дуже важливо відчувати любов своїх друзів, але переконайтеся, що Ви не поступаєтеся своєю індивідуальністю лише для того, щоб зробити їм приємно. Перегляньте стосунки, які приносили Вам одні розлади останнім часом. Ваш друг занадто багато від Вас вимагає? Найімовірніше, настав час для відвертої розмови по душах. Цій людині потрібно зрозуміти, що доти, доки Ви не можете бути собою, Ви не зможете стати для неї хорошим другом. Відкритість такого роду освіжає і приносить користь.

Козоріг ♑

Поспілкуйтеся сьогодні з тим, з ким Ви зазвичай не розмовляєте. Або зав’яжіть бесіду з кимось, з ким зазвичай не зустрічаєтеся особисто. Вислухайте цю людину і постарайтеся виявити повагу до того, що вона буде говорити. Ви маєте задати тон відвертій бесіді, і тоді отримаєте всю похвалу, коли ваші стосунки почнуть налагоджуватися і зміцнюватися. Гармонії досягти легко, коли Ви думаєте про людину тільки найкраще.

Водолій ♒

Якщо Ви справді захочете, то зможете налагодити стосунки з кимось, з ким зазвичай не спілкуєтеся. Усе, що вам потрібно, – це трохи терпіння, і, на щастя, його у вас сьогодні буде величезна кількість. На вас чекає спокійний день, і ви триматимете абсолютно все під контролем. Ніхто не зможе зламати Вас або засмутити.

Риби ♓

Сьогодні дуже важливо буде спрямувати сили на пошук рівноваги між Вашим особистим і суспільним життям. Можливо, Ви будете позбавляти себе уваги, яка Вам необхідна, щоб почуватися щасливим. Проводити час із друзями та веселитися – це абсолютно нормально, але Вам не варто це робити щовечора. Якщо Ви так гостро відчуваєте потребу в спілкуванні, то, скоріш за все, уникатимете тих справ, якими Вам потрібно займатися. Залишіться вдома і налагодьте стосунки із самим собою.