Гороскоп на 31 жовтня

Овен ♈

Хтось, хто пірнає в басейн, не перевіривши температуру води, може вважатися нерозважливим. Однак минулі прецеденти можуть допомогти їм довіряти своїм інстинктам щодо температури! У Вашому випадку може бути точно так само, хоча справа й не стосуватиметься води чи басейнів. Якщо Ви відчуваєте, що Ваша інтуїція підказує Вам вірний і надійний шлях, значить дійте.

Телець ♉

Якась подія з минулого може бути подібна до родича, який приходить у гості без попередження і залишається на невизначений термін. Компанія, це, звісно, добре, але часто доводиться нагадувати гостям, які затрималися, що час і честь знати. Зараз, можливо, Вам варто вказати комусь на двері. Це буде не грубість, а допомога, яка полягає в тому, що ви вкажете людині новий шлях і змусите її зрушити з мертвої точки.

Близнюки ♊

Коли головний герой фільму відчуває, що щось іде не так, він починає з того, що виявляє щось незвичайне. Це тривожне відкриття змушує його діяти. Сьогодні, Ви, швидше за все, теж почнете діяти, але постарайтеся не перестаратися. Адже зараз хтось може просто перевіряти Вашу стресостійкість і водночас пильно спостерігає за Вами.

Рак ♋

Коли Ви хочете щось купити, Ви керуєтеся своїми бажаннями, порадами знайомих і рекламою. І тоді в якомусь онлайн-магазині Ви берете саме те, що Вам потрібно. Однак подарунки, які Вам надсилає Всесвіт, можуть не відображати суті Ваших бажань. Утім, це не означає, що Вам підсунули щось непотрібне. Просто Ви, найімовірніше, ще не зрозуміли, що саме це Вам потрібно.

Лев ♌

Чи може речення складатися тільки з одного слова? Звичайно, так. І цим реченням може бути слово: “Ні!” Воно виражає закінчену думку, що і має робити речення! Сьогодні Вам варто пам’ятати про те, що висловлювати свої думки потрібно лаконічно. Тож постарайтеся говорити коротко і по суті. Тільки так Вас зрозуміють без усіляких непорозумінь.

Діва ♍

Незважаючи на Вашу віру в те, що хтось бачить у ситуації, що склалася, стільки ж, скільки бачите Ви, Вас спіткає розчарування. Люди в будь-якому разі перебуватимуть позаду вас щонайменше на кілька кроків, тож не варто розраховувати на синхронність ваших дій. Утім, не варто впадати у відчай. Ваше терпіння і педагогічні здібності гарантують те, що просвітлення зійде на всіх.

Терезі ♎

Якби тіні були живі, вони б весело провели час, лякаючи Вас. Крихітне кошеня, за яким світить сонце, відкидає тінь тигра, але воно при цьому залишається кошеням. Вам слід сьогодні пам’ятати, що тіні все спотворюють і водночас приховують, а це значить, що прийшов час освітити свій внутрішній світ величезною кількістю джерел світла, щоб тіням там більше не було місця.

Скорпіон ♏

Ви маєте повне право робити все, що робить Ваше життя кращим і підвищує Вам настрій. Щоправда, іноді буває так, що деякі речі, які Вас тішать, припадуть комусь не до душі або Ви зовсім не повинні займатися такими речами з якихось причин. У такому разі Вам варто орієнтуватися на свій морально-етичний компас і не робити нічого негожого, що може спричинити негативні наслідки.

Стрілець ♐

Дивитися в майбутнє, надихаючись тим, що Ви бачите, може здатися дивним, адже це по суті мрії наяву. Однак при цьому Ваші мрії можуть виявитися лише проєкцією Ваших амбіцій. Тож нічого страшного в цьому немає. Ба більше, така візуалізація Ваших прагнень і бажань дасть Вам змогу швидше досягти бажаного і залучити на свій бік людей, які з радістю допоможуть Вам домогтися того, чого Ви хочете.

Козоріг ♑

Я знаю, чого хочу, і знаю, як цього домогтися. Так співали легендарні рокери Cheap Trick багато років тому. Ця заява просто випромінює впевненість, чи не так? Той, хто говорить це, справляє враження людини, яка дійсно знає, чого хоче, і абсолютно вірить у план досягнення своєї мети. Ймовірно сьогодні Ви теж сміливо зможе сказати ці слова. І Ваша впевненість має під собою тверде підґрунтя.

Водолій ♒

Якщо щось здається радше загадкою, ніж визначеністю, не турбуйтеся про те, що воно не має сенсу. Якісь заплутані справи не створені лише для того, щоб збивати Вас з пантелику або засмучувати. Можливо, Вам варто подивитись трохи глибше і в такий спосіб відшукати крупиці правди, які постійно вислизають від Вашої уваги. І коли Ви їх таки відшукаєте, то знайдете відповіді на всі запитання.

Риби ♓

Звідки ви знаєте, що той чи інший план правильний і рухається в правильному напрямку? На це запитання можна відповісти: Вам же не потрібно бачити золото-валютний резерв, який підтверджує вартість і номінал конкретної банкноти? Постарайтеся сьогодні обійтися без подібних запитань. Вірте своєму внутрішньому голосу, адже він Ваш найкращий друг, який підкаже, куди і коли рухатися, щоб отримати максимальну вигоду з будь-якої ситуації.