Гороскоп на 15 квітня

Овен ♈

Здається, у Вас є план. Він передбачає чіткий маршрут з точки А в точку Б, але досить гнучкий і враховує неминучі повороти і петлі на цьому шляху. На щастя, Ви більше не імпровізуєте на ходу і не покладаєтеся на одну тільки удачу. Саме так домагаються поставленої мети.

Телець ♉

Іноді люди дають відповідь таким тоном, наче ставлять питання. Це трапляється, коли вони сумніваються у власних словах. Ви зараз цілком можете дати відповідь за певних умов – і правильніше буде зробити це впевнено і навіть напористо.

Близнюки ♊

Інші недооцінюють деталізованість Вашої логіки. Ви зможете помітити щось, що інший вважає успішно прихованим від людських очей. Ця людина, ймовірно, навіть не здогадується про те, як легко Ви знаходите невідповідності в його словах. Можете по праву пишатися своєю проникливістю.

Рак ♋

Не варто показувати всю міру своєї зацікавленості в ситуації. Ви відчуваєте себе зобов’язаними вказати на деякі її аспекти і надати розлоге і докладне пояснення. Але в цьому немає ніякої потреби. Досить одного відчутого жесту. Менше слів більше діла!

Лев ♌

Іноді ми чекаємо в черзі і пливемо у світ власних мрій. Люди навколо роблять те ж саме. Але коли нарешті називають наш номер, ми миттю повертаємося з небес на землю. Будьте готові до того, що тривале очікування нарешті завершиться, і прийде час діяти.

Діва ♍

У Вас є запасний план? А запасний план на випадок, якщо перший запасний план не спрацює? Коли все схвачено, це буває зручно, але зараз все інакше. Не варто раз по раз готуватися до того, до чого Ви вже готові.

Терези ♎

Так, Ви все це чули і не можете стримати позіхання, коли хтось знову заводить казочку про білого бичка. Але є причина, по якій це питання спливає знову і знову. Вам потрібно вникнути в нього як слід, тому всупереч собі слухайте як слід.

Скорпіон ♏

Навіть якщо здається, що для досягнення прогресу в певній справі Вам доводиться пробиватися через глибоку трясовину, Ви все одно рухаєтеся вперед. Кожен крок, навіть найменший, важливий! Незабаром Ви відчуєте більше впевненості в досяжності мети. А поки продовжуйте наполегливо йти вперед.

Стрілець ♐

Якщо Ви чекаєте підтримки від певних свої знайомих, то не дарма. Люди, які по-справжньому Вас люблять, всіляко зацікавлені у Вашому успіху. Зупиніться і покажіть їм, як сильно Ви їм вдячні за це. Вам будуть вдячні у відповідь.

Козоріг ♑

“У тебе завжди була сила, моя люба, тобі просто потрібно було самій це дізнатися”. Так говорить Дороті добра відьма Глінді в “Чарівник країни Оз”. Якби Дороті поставилася до своїх пригод в Країні Оз менш емоційно, можливо, вони були б не такими важкими і небезпечними. Шукайте не стільки більшою душевної гармонії, скільки відповідей. Щоб виявити підказки, приберіть з рівняння емоції.

Водолій ♒

Якщо доводиться приймати певний результат подій, важливо переконатися, що все склалося як треба. Може, Ви і не контролюєте її розвиток, але хоча б можете вірити, що його напрямок вірне. Це безпрограшне положення. Єдине, що може Вам перешкодити – це наполегливі спроби відхилитися від природного курсу речей.

Риби ♓

“Розмова сліпого з глухим”. Картинка за цими словами малюється невесела, але в Вашому житті сьогодні все точно не так. Ви все бачите, все чуєте, все розумієте – і одкровення, яке принесе цей день, виявиться і втішним, і приємним.