Рейтинг залізобетонних жінок за знаком Зодіаку

Можливо, саме ти на першому місці?

12. Козоріг

Вона завжди тримає все під контролем і часто дуже стримана. Навіть якщо всередині такої дівчини розгорілася буря емоцій, то зовні вона цього буде намагатися не показуватися. Дівчина-козеріг мріє про справжнього чоловіка і боїться закохуватися.

Надмірна обережність часто призводить до невірного вибору обранця і страждань з цього приводу. Чоловік не дочекається від неї швидких і палких зізнань, йому доведеться запастися терпінням і дуже постаратися, щоб розтопити крижану стіну обережності і стриманості. Зате він може не сумніватися в її надійності.

11. Водолій

Вона може бути прекрасним другом для чоловіків, оскільки спочатку рідко бачить в них потенційних обранців. Ці жінки дуже емоційні і дратівливі, але швидко заспокоюються.

Вони побоюються важких пристрастей, тому якщо чоловік починає влаштовувати їй сцени ревнощів, то, швидше за все, досягне тільки одного результату – вона злякається і піде. Сталість – зовсім не характерна риса для водоліїв.

10. Риби

Вона – вкрай чутлива і вразлива натура. Така дівчина здатна придумати собі масу проблем, тому від свого чоловіка буде вимагати постійного підтвердження її почуттів до неї. Якщо ж цього не буде, то вона винищить себе і партнера, сумнівами і переживаннями з цього приводу.

Але навіть якщо обранець по кілька разів на день буде підтверджувати свої почуття, то з часом вона звикне до цього і почне вимагати більше.

9. Овен

Вона наполеглива, егоїстична і незалежна. Дівчина-Овен любить керувати чоловіками і бачити, що її обожнюють. Щоб отримати право бути поруч, чоловікові доведеться виконувати всі її численні капризи. І сперечатися з нею марно – все одно доб’ється свого, пустивши в хід будь-які засоби, в тому числі сльози, ниття і істерики.

Але навіть виконуючи всі її бажання, не можна розраховувати на вірність з її боку, адже завжди може з’явитися новий залицяльник, який буде готовий беззастережно виконувати всі забаганки примхливої леді.

8. Телець

З нею чоловікові варто готуватися до складного життя, повного драматичних сцен, криків і істерик з биттям посуду. Не сподівайтеся її перемогти або випросити прощення. Самий правильний вихід – змиритися, визнати, що вона права, і почекати поки вулкан пристрастей трохи заспокоїться.

7. Близнюки

Вона схильна до непостійності і може часто міняти партнерів. Близнюки без докорів сумління можуть фліртувати з друзями коханого і люблять свободу. Утримати її можна, але тільки прийнявши її правила гри. А ще вона швидше вибере успішну роботу, ніж кар’єру домогосподарки.

6. Рак

Вона до жаху плаксива і образлива. Раки віддані і готові на все заради коханої, але якщо не бачать такої ж віддачі, то можуть замкнутися в собі і впасти в депресію. При цьому ви нічого не доб’єтеся від неї криками і бурхливими поясненнями, тут спрацює тільки море ласки і ніжності, отримавши які вона стає м’якою і податливою.

5. Лев

Вона владна і вимоглива до свого обранця. Левиця вважає себе найкращою, тому поруч бути тільки той, хто її гідний і володіє всіма необхідними якостями. Зачепивши її самолюбство, ви відразу й у всіх фарбах дізнаєтеся все, що вона про вас думає.

Чоловікові непросто завоювати таку даму. Це можна зробити тільки піднісши їй якийсь шикарний дорогий подарунок і переконавши її, що ви вважаєте її богинею. При цьому чоловік повинен залишатися в її очах мужнім.

4. Діва

Вона, як і левиця, схильна пред’являти до свого обранця цілий список вимог, однак це не завадить їй спілкуватися з яким-небудь невдахою, якщо Діва знайде в ньому щось цікаве. Діви часто дуже легковажні, люблять вступати в суперечки, всьому заперечувати і всіх критикувати.

3. Терези

Вона завжди впевнена у своїй привабливості, любить увагу з боку чоловіків і галасливі компанії. Її хвилюють не стільки чоловіки, скільки те захоплення, яке вони можуть їй дати. Все її життя – гра, яку повинні оцінити шанувальники. Жінки-Терези люблять розкіш і ненавидять неприємні повсякденні обов’язки.

2. Скорпіон

Жити з дівчиною-скорпіоном – як на війні: або беззастережна перемога, або болісні битви і поразки. Причому з нею може бути дуже добре і погано одночасно. Дівчині-Скорпіону потрібен чоловік з дуже міцними нервами і ангельським терпінням. Вона може довго прикидатися милою і поступливою, але скоро її істинна сутність все одно проявитися і тоді мало не здасться… А ще вони страшенно ревниві.

1. Стрілець

Вона володіє чоловічим характером. Жінка-Стрілець рідко проявляє ніжність і покірність, а замість цього любить бувати в галасливих чоловічих компаніях. Вона обожнює увагу чоловіків, і готова фліртувати з ними прямо на очах коханого. Причому йому доведеться з цим змиритися, тому що сцен ревнощів вона не потерпить. Чоловікові весь час доведеться підтримувати її інтерес до нього, інакше вона легко перемикнеться на більш цікавий варіант.

Оригінал