Рейтинг знаків Зодіаку: кого найважче любити

Любити Дів – завдання не з легких. Як, утім, і Скорпіонів…

Діва

Представники цього знака, мабуть, є найсамодостатнішими і найнезалежнішими. На стосунки, зокрема й романтичні, вони дивляться виключно з погляду здорового глузду, логіки та тверезого аналізу. І зовсім не тому, що не вірять у кохання, аж ніяк. Такі вони за своєю природою, і роблять це підсвідомо. До речі, з цієї ж причини вони не одразу підпускають до себе людей, а спочатку тримають на певній відстані, щоб переконатися, що тим можна довіряти.

Як бачите, любити Дів – завдання не з легких. Їм дуже складно зносити ретельно зведені стіни для захисту і розкриватися, але ж без цього щасливі стосунки – просто неможливі. Але якщо Діва все ж зможе перемогти свої страхи і побоювання – стане прекрасним партнером. Але, як правило, для цього потрібен час. Тож запасайтеся терпінням і любов’ю.

Скорпіон

Ось це вже справжні королеви і королі: самі не знають, чого хочуть. Їх поперемінно кидає з крайності в крайність. То – гарячі й темпераментні, то – холодні й відсторонені. Природно, що партнеру дуже складно їх “читати”, крім того, така поведінка стомлює його емоційно.

Скорпіон у коханні може вимотати, як ніхто. Тут йому дійсно немає рівних! Тому більшість романів закінчуються однаково – розривом і новими розчаруваннями. Чесно кажучи, поки представники цього знака не стануть достатньо емоційно зрілими, щоб визначитися, кого і що хочуть, будувати з ними стосунки – все одно що замок на піску.

Стрілець

Народжені під цим знаком – найбільш непередбачувані. Мабуть, складно знайти більш навіжених, імпульсивних і неповторних партнерів. Вони не схожі ні на кого, а стосунки з ними – ні на що, що ви переживали раніше. Це складно, але водночас – і неймовірно цікаво. Нудьгувати з ними вже точно не будете!

Стрільці постійно шукають і відкривають щось нове. Вони в принципі не можуть жити без пригод і адреналіну. Найбільше вони бояться одного: тихого, нудного життя, в якому ніщо не відбувається. Тому у стосунках із ними слід бути готовими до постійних американських гірок і сафарі. Їм потрібен той, хто бігтиме поруч і так само радітиме, а не плентатиметься слідом чи наздоганятиме. Тільки тоді вони будуть щасливі, а стосунки – здоровими і довговічними. Тож гарненько подумайте, чи готові ви до пригоди довжиною в життя…

Водолій

Представники цього знака за своєю природою замкнуті й досить закриті. Їм украй складно відкриватися і впускати у своє серце інших людей. Тому їхнім партнерам слід приготуватися до того, що до них дуже довго придивлятимуться і вивчатимуть, дотримуючись певної дистанції.

Річ у тім, Водолію потрібен той, кому він дійсно може довіряти. Їм важливо переконатися в тому, що знайшли саме ту людину, перед якою можна бути вразливими і не боятися, що цим скористаються і заподіють біль. Тільки в такому разі Водолій наважується мало не на подвиг – піти ва-банк і нарешті по-справжньому закохатися.

Козоріг

Практичність, працездатність і працьовитість – три “кити” народжених під знаком Козорога.

З одного боку, це чудово, тому що складно знайти надійніших союзників або колег, але для стосунків подібний набір – не подарунок. Іноді навіть виникає відчуття, що Козоріг підходить до стосунків як до якихось бізнес-трансакцій. Погодьтеся, це досить неприємно: коли вас буквально сканують і зважують усі “за” і “проти”. А саме так представники цього знака підходять до вибору партнера.

Козорогу слід навчитися довіряти своєму серцю, так само як і своїй голові. Тільки так він може знайти справжнє і міцне кохання.

Близнюки

Близнюки мають репутацію дуже емоційних людей. У якомусь сенсі це так і є, що створює певні труднощі для тих, хто їх любить. Річ у тім, що у стосунках їх іноді “занадто багато”. Але, з іншого боку, це і плюс представників цього знака: вони люблять усім серцем і повністю віддаються своїм почуттям. Коли Близнюки закохуються, то, не вагаючись ні хвилини, йдуть ва-банк. Представники цього знака ніколи нічого не приховують і віддають себе партнеру без залишку.

Коли вас так люблять – це навіть трохи лякає. Але не варто боятися вразливості й темпераменту цього знака. Він просто не вміє любити по-іншому. Так, його любов, як ураган, і від неї не сховаєшся, але ж справжня і щира!

Лев

Ви не знайдете більш динамічного і привабливого знака Зодіаку, ніж Лев. Вони дуже горді, незалежні та впевнені в собі. Тому тим, хто наважиться покохати представників цього знака, слід бути готовими до того, що ці “кішки” завжди гулятимуть самі по собі.

Керувати цим знаком, командувати чи направляти – ще нікому не вдавалося. Однак Леви настільки прекрасні й чарівні, що ними неможливо не захопитися. Поруч із Левом усе стає чарівним і сповненим особливої краси, тому не дивно, що його люблять усі.

Овен

Для народжених під цим знаком, активних і пристрасних, партнер – це центр Всесвіту. Він для них завжди пріоритет №1, і це навіть не обговорюється. Тому Овни роблять усе заради того, щоб їхній коханий або кохана були щасливі. Вони стають для них усім: і групою підтримки, і “співучасниками злочинів”, і плечем, у яке можна просто втупитися і поплакати.

Для представників цього знака важливо усвідомлювати, що їх потребують і цінують. Це все, чого вони хочуть натомість за таку величезну любов. Хто відмовиться від такої?

Телець

Більш вірного і відданого знака, ніж Телець, просто не існує в природі. Якщо він закохується, то це вже назавжди. У цей момент для Тельця перестають існувати інші люди – свій вибір він зробив і залишиться вірним йому завжди.

Тельці нікого з себе не вдають і не прикидаються, вони такі, які є. Якщо щось думають – скажуть, якщо образилися – зізнаються. Недомовки, натяки, гра в “кішки-мишки” – це не для них.

З представниками цього знака затишно і спокійно: ви завжди знаєте, де вони, що відчувають і що думають. Така відданість – рідкість у наш час, тому цінуйте і кохайте Тельців – вони на це заслуговують.

Терези

Народжені під цим знаком хочуть, щоб усі були задоволені та щасливі. І мова не тільки про рідних і близьких, а про всіх людей на Землі. Що вже казати про тих, кого вони люблять! Заради них Терези готові дістати сонце з неба!

Терези дуже делікатні, попереджувальні та ніжні у стосунках. Вони готові на будь-які жертви, аби їхнім коханим було спокійно і світло поруч. Тому кохати представників цього знака – легко і приємно. Не відповісти взаємністю на таке ставлення – просто неможливо!

Риби

У представників цього знака – найбільш любляче і вразливе серце. Вони вміють глибоко і щиро любити, дуже відчувають і розуміють свого партнера. Мрія, а не партнери!

Риби завжди відкриті, нічого не приховують. З ними дуже легко і невимушено. Крім того, народжені під цим знаком дуже віддані і здатні на самопожертву заради коханої людини. Вони пройдуть крізь вогонь і воду – аби їй було добре. Таке кохання – справжній подарунок небес, і дається лише раз у житті. Тому кохайте і насолоджуйтеся – у вас найкращий для цього союзник!

Рак

Це найтурботливіші, найтерплячіші та найбільш люблячі партнери. Вони люблять беззастережно і все життя. Так люблять лише батьки своїх дітей – просто за сам факт, що вони є.

На представників цього знака завжди можна покластися, щоб не відбувалося, і в яку б історію ви не влипли. Вони все зрозуміють і все пробачать. Але це зовсім не означає, що їх можна скільки завгодно обманювати: розчарувавшись остаточно, можуть піти назавжди.

Про таких партнерів можна сказати одне: “Так має виглядати любов”. Цінуйте і кохайте їх – вам невимовно пощастило!

Оригінал