Ці чотири знаки Зодіаку – чудові коханці, а найкращий із них…

Титул “Найкращий коханець” дістається представникам одразу чотирьох знаків, тому що всі вони заслуговують на це. Однак один зі знаків виділяється особливо…

Овен

Овен схильний використовувати свою сексуальну енергію занадто несподівано; він не буде довго думати над тим, яке враження це справить на вас. І все ж представники цього знака вважаються одними з найкращих коханців.

Крім того, що Овен відмінно знає, як влаштовано жіноче тіло, він також є прекрасним фахівцем з ерогенних зон. Він готовий до будь-яких експериментів, для нього немає нічого забороненого. У критичні моменти Овен бере ситуацію у власні руки.

Водолій

Незважаючи на фізичну привабливість, Водолій може дратувати своїм інтелектуальним снобізмом. Він ексцентричний і на емоційному рівні. Водолій має різнобічний і вельми специфічний смак у виборі партнерів. Іноді навіть він сам не може зрозуміти, що саме привабило його в тій чи іншій дівчині. Водолій – ідеальний коханець, який дійсно вміє насолоджуватися постільними іграми.

Риби

Риби славляться своєю відповідальністю. Це дуже ніжні та чуттєві партнери в ліжку. Навіть кажуть, що жінка, яка не мала стосунків із Рибами, не уявляє собі, що таке справжня сексуальна близькість. Самі Риби також отримують неймовірне задоволення від інтимної близькості, але для цього їм потрібно справді полюбити свою партнерку.

Скорпіон

А звання найкращого з найкращих належить Скорпіону. Представники цього знака символізують собою сексуальність, еротизм і всі можливі прояви тілесної любові. Цей негласний титул був присвоєний Скорпіонам ще астрологами в давнину.

Чоловіки-Скорпіони, які подарували свої почуття й емоції тільки одній жінці, трапляються нечасто. Їхнє життя часто скрашують принаймні дві жінки одночасно. Тому вам потрібно це розуміти, якщо ви надумаєте закохатися в чоловіка, народженого під цим сузір’ям. Але… щойно він знаходить партнерку, яка підходить йому в усьому, то перетворюється на вірного і відданого сім’янина.

Оригінал