Гороскоп на 13 червня

Овен ♈

Овнам сьогодні потрібно трохи охолонути після вчорашніх подій. На щастя, вже вранці Місяць увійде в стабільний знак Лева, тому вийде розслабитися і зосередитися на конструктивних заняттях. Зв’язок Місяця з компанійською Венерою і оптимістичним Юпітером допоможе Вам досягти душевної рівноваги. З усіх справ вибирайте ті, які Вам дійсно до душі.

Телець ♉

День допоможе Тельцям відновити душевну рівновагу. Вранці Місяць увійде в знак Лева і допоможе заспокоїтися після вчорашньої суєти. Присутність Місяця в Вашому знаку допоможе відновити зв’язок з тілом, здоров’ям, найважливішими потребами. З’єднання Місяця з ніжною Венерою і щедрим Юпітером допоможе відмінно порозумітися з друзями і отримати від них підтримку.

Близнюки ♊

Сьогодні Близнюкам захочеться усамітнення. Місяць увійде в стабільний знак Лева, спонукаючи Вас віддалитися від всіх і відновити сили. Самота, зцілення, в ідеалі сон – ось програма на сьогодні. Місяць вдало з’єднається з люблячою Венерою і Юпітером. Цей союз сприяє розслабленню, відпочинку, спокійним невеликим починанням на кар’єрному фронті.

Рак ♋

День принесе Ракам довгоочікувану розслабленість. Місяць входить в стабільний знак Тельця, допомагаючи відновити емоційний баланс на фронті особистому житті. Вдале поєднання Місяця з оптимістичним Юпітером і чарівною Венерою допоможе зустрітися з друзями за пізнім сніданком, піти погуляти, просто відпочити.

Лев ♌

Леви сьогодні розмірковують про кар’єрні справи. Обміркуйте наступний крок в обстановці стабільності, адже Місяць входить в Ваш власний знак. Його вплив допоможе Вам сфокусуватися на своїх амбіціях, а його вдале поєднання з Юпітером і утішницею Венерою допоможе зібрати ресурси, необхідні для наступних кроків. Велике починається з малого!

Діва ♍

Дівам сьогодні слід вийти із зони комфорту. Щоб навести лад у думках, вирушайте на пошуки пригод і нових вражень. Місяць увійде в стабільний знак Лева, закликаючи відновити зв’язок з природою, середовищем. Підтримуюче поєднання Місяця з прив’язливою Венерою і оптимістичним Юпітером зробить день ідеальним й для спілкування з друзями.

Терези ♎

Терези сьогодні захочуть заглянути всередину себе. Прислухайтеся до інтуїції, до руху емоцій у своїй душі. Пишіть в щоденник, сходіть на терапію, поговоріть по душах з довіреним другом. Місяць у Леві прагне до простоти і радить Вам зазирнути в саму глибину відносин. Нарешті, зв’язок Місяця з ніжною Венерою і оптимістичним Юпітером подарує відмінний настрій.

Скорпіон ♏

Скорпіонам сьогодні треба охолонути і обдумати деякі події і розмови вчорашнього дня. Вранці Місяць входить в знак Лева і закликає Вас сфокусуватися на події навколо відносин. М’який зв’язок Місяця з орієнтованою на відносини Венерою і шукачем розваг Юпітером робить день ідеальним для побачення. Рушайте на пошуки пригод з коханою людиною. Все налагодиться.

Стрілець ♐

Стрільці сьогодні налаштовані потрудитися. Вранці Місяць увійде в знак Лева і закликає Вас зосередитися на відновленні балансу між роботою і життям, а також зайнятися здоров’ям. Підтримуючий зв’язок Місяця з орієнтованою на відносини Венерою і Вашим управителем, оптимістичним Юпітером, зробить настрій дуже грайливим. Прийміть підтримку, яку Вам надають друзі і кохані.

Козоріг ♑

Для Козерогів на перший план вийде дозвілля. Місяць сьогодні входить в чуттєвий знак Лева і закликає Вас шукати творчі віддушини. Урізноманітнити враження і взагалі насолоджуватися життям. Грайливий зв’язок Місяця з Венерою і стратегом Юпітером сприяє самовираженню. Не витрачайте на самотність час, який можна приділити флірту!

Водолій ♒

Водоліїв зірки закликають відпочити. Пора відновити зв’язок з будинком і сім’єю, адже Місяць входить в знак Лева. Займіться інтер’єром, налагодьте відносини з близькими. Позитивний зв’язок Місяця з добродушною Венерою і оптимістом Юпітером допоможе з розумом розпорядитися талантами і приділити час улюбленим хобі.

Риби ♓

Риби сьогодні особливо невловимі. Стільки справ, повідомлень, важливих розмов! Місяць входить в знак Лева і допоможе впоратися з будь-якими справами, що потребують реалізму. Підтримуючий зв’язок Місяця з Венерою і позитивним Юпітером допоможе створити невимушену атмосферу і додасть романтики.