Гороскоп на 13 січня

Овен ♈

Коли йдеться про якісь важливі для Вас стосунки, Ви напевно знаєте, чого чекаєте, і при цьому ґрунтуєтеся на тому, що Ви віддаєте. Однак сьогодні через вплив світил у Вас можуть виникнути деякі перегини щодо того, чого Ви чекаєте від інших людей. Ваші очікування просто будуть завищені, тож постарайтеся щось із цим зробити, щоб не стати жертвою розчарування.

Телець ♉

Місяць намагатиметься пробудити Ваш інтерес до оздоровлення або самовдосконалення, але Вам буде досить важко зібратися з силами, оскільки через вплив Юпітера Ви будете більше налаштовані на відпочинок і розслаблення. Утім, хто стане переможцем у цій боротьбі планет, Вам напевно вже зрозуміло. Тож подумайте про те, що б ви хотіли змінити або поліпшити в собі.

Близнюки ♊

Все життя гра! А грати найкраще з тими, кого Ви добре знаєте і з ким можна весело провести час. Сьогодні Місяць спонукатиме вас слідувати своїм інтересам, а Юпітер підштовхуватиме вас до дружнього спілкування, нагадуючи, що ви не самотні і не повинні бути такими. Хороші часи, безумовно, можуть закінчитися, але ви-то напевно знаєте, що значить ловити момент і розважатися за будь-якої слушної нагоди.

Рак ♋

Місяць стимулюватиме домашній затишок саме в тому вигляді, в якому ви його любите. Але зв’язок Місяця з Юпітером може перетворити прагнення до комфорту на прагнення до влади. Але, з іншого боку, Вам, можливо, доведеться зробити все можливе, щоб вирішити якусь проблему, впоратися з якою не зможе ніхто інший. Будьте готові взяти на себе відповідальність і кермо влади у свої руки, щоб показати людям, на що Ви здатні.

Лев ♌

Вас може дивувати той факт, чому ніхто досі не ввів 28-годинний робочий день, але факт залишається фактом. А це означає, що сьогодні часу у Вас катастрофічно не вистачатиме. Ваш список справ може бути гнітюче довгим, і, незважаючи на постійну зайнятість, може здатися, що Ви нічого не робите. Але, можливо, Ви занадто загрузли в деталях. Подумайте про те, чого Ви хочете досягти. Можливо, це стане для Вас потужним стимулом.

Діва ♍

Питання, пов’язані з безпекою, сьогодні будуть у центрі Вашої уваги. Можливо, йтиметься про ваше фінансове становище, стабілізувати яке ви давно прагнете. Однак зв’язок Місяця з Юпітером передбачає, що коригування Вашої грошової сфери залежить від Вас лише частково, а це означає, що для успішного завершення цього заходу Вам потрібен партнер або напарник. Як то кажуть, для танго потрібні двоє.

Терези ♎

Місяць висвітлює вас і ваші потреби, а це означає, що ви маєте зробити їх своїм пріоритетом. Утім, це не означає, що Ви маєте робити все самотужки. Річ у тім, що ніхто не сумнівається в тому, що Ви можете зробити все самостійно, просто річ у тім, що Місяць сьогодні буде освітлювати Вас своїм світлом, і Ви будете вабити людей, як світло ліхтаря – нічних метеликів. Ймовірно, до вас з’явиться хтось, хто зможе вам допомогти у всіх ваших починаннях. Не відмовляйтеся від його допомоги, адже удвох вам буде веселіше.

Скорпіон ♏

Навіть якщо багато що з того, що відбувається, здається вам не дуже цікавим, вас все одно може поглинути рутина. Вам буде легко рухатися крізь повсякденні справи, мимохідь вирішуючи різного роду проблеми. Однак у якийсь момент Ваша увага може переключиться на щось важливе, ймовірно, пов’язане з питанням просування кар’єрними сходами. Тож скористайтеся цим шансом, щоб показати свої чудові навички та продуктивність.

Стрілець ♐

Цей день може здаватися Вам зовсім не таким, як був учора. І напевно йтиметься не про погоду. Чи відчуваєте Ви себе більш натхненними і мотивованими? Ви можете бути впевнені в тому, що навряд чи щось змусить Ваше серце тремтіти, але дуже скоро це зміниться. Ваша правляча планета Юпітер і Місяць об’єднуються, а це значить, що на Вас чекають воістину великі звершення.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви відчуєте потужний приплив енергії, яка допоможе Вам перетворити якесь професійне прагнення на щось дуже навіть матеріальне. Можливо, Ви вже усвідомили, що Ваші амбіції вийшли на новий рівень, але нічого страшного в цьому немає. Адже що вищі цілі ставить перед собою людина, то більшого вона досягає в підсумку. І цей факт навряд чи хтось може заперечити.

Водолій ♒

У Вашій голові може вирувати безліч ідей і концепцій. І Ви готові розглядати всі можливості, оскільки Місяць буде їх підносити Вам у своєму яскравому світлі. До того ж, Ви захочете пізнавати щось нове і вчитися. Але головне, що Ви маєте пам’ятати – це те, що Вашим кредо на цьому життєвому етапі має стати слово “неупередженість”. І не забувайте про те, що оточуючі люди повинні знати про Ваші цілі та плани, адже вони можуть серйозно Вам підсобити в деяких питаннях.

Риби ♓

Часто люди кажуть фразу “гроші – зло”, але насправді правильніше буде сказати: “Любов до грошей – корінь усіх зол”. Сьогодні Ви, можливо, відчуєте це на собі повною мірою, оскільки через спільний вплив Місяця і Юпітера Ваша жага до грошей досягне якихось неймовірних розмірів. Постарайтеся не виходити за межі пристойності і залишайтеся людиною у своїй гонитві за коштами. Пам’ятайте, що всіх грошей не заробити.