Гороскоп на 12 липня

Овен ♈

Прогрес на професійній ниві буде величезний. Фінанси, особливо заробіток, опиняться у фокусі уваги. Важливо реально оцінити свої активи. Можливо Вам варто шукати місце, де за Ваші таланти заплатять більше.

Телець ♉

Візьміть глобус, розкрутіть і ткніть пальцем навмання. Саме так починаються найдивовижніші пригоди! Важливо не лише говорити про свої мрії, а й діяти. Планети вітають будь-які починання, що розширюють світогляд.

Близнюки ♊

У тому, що відбувається, є щось потойбічне. Не лякайтеся, а прийміть це як знак глибше зазирнути у себе. На перший план вийдуть Ваші сни та робота підсвідомості. Це означає, що Ваші сьогоднішні відкриття матимуть величезне значення.

Рак ♋

Якщо у Вас є настрій спілкуватися більше, день подарує таку можливість. Доклавши мінімум зусиль, Ви сформуєте нові зв’язки або відновите старі. У фокусі – дружба, колектив, компанії; Ви будете душею будь-яких зборів. Нові знайомства вплинуть на Вас і в майбутньому відіграють важливу роль.

Лев ♌

Тема дня – прогрес на кар’єрній ниві. На перший план вийдуть далекосяжні амбіції. Час рухатися вперед! Також може виявитися, що людина, яка заважала Вашим кар’єрним планам, перетвориться на союзника.

Діва ♍

Обмеження? Які ще такі обмеження? Ви будете насолоджуватися життям у всіх проявах. Водночас у житті стане більше пригод та спонтанності. Ви нарешті знайдете свободу, про яку так давно мріяли. Досить нудьги та рутини. Зважтеся на сміливий крок!

Терези ♎

На перший план вийдуть емоційні основи та будинок, а також все те, що Ви ховаєте від світу та людей. Навіть якщо розмова давно назріла, Ви можете вирішити, що заради збереження світу краще мовчати. З іншого боку, тема може так і не випливти, тому що Вам доведеться займатися іншим конфліктом у сім’ї.

Скорпіон ♏

На перший план вийдуть особисті зв’язки. Займіться вирішенням існуючих проблем або хоч би постарайтеся розібратися в їхній суті; ці зусилля однозначно не пропадуть. Платонічні, професійні та романтичні відносини дуже виграють від розширення каналів комунікації.

Стрілець ♐

Заробіток, майно, цінні речі – все це опиниться в центрі уваги. Варто більш вибірково підійти до вибору тих справ, яким дістанеться Ваша увага. При цьому важливо не наступити на хворий мозоль нікому з колег. Якщо відчуваєте, що Вас мало цінують, порушувати це питання варто акуратно.

Козоріг ♑

“Перший обов’язок людини – перед собою”. У фокусі виявляться дозвілля, насолоди, креативність. Ви краще зрозумієте власні емоції, виявите творчі нахили, відпочинете та побалуєте себе. Ви станете жити за власними правилами – і чому б і ні?

Водолій ♒

Сильні емоції передавлять раціональну сторону. Потужний вплив підсвідомості змусить Вас багато чого переоцінити заново, але також Ви відчуватимете невпевненість та нестабільність. Ситуація вдома чи в сім’ї – немов суха солома, яка спалахне від будь-якої іскри; Будьте уважні.

Риби ♓

Вам хотілося б просто займатися справою і ні на що не відволікатися, але у Ваших друзів інші плани. Піддавшись вмовлянням відпочити та розслабитися, Ви не пошкодуєте про свій вибір. Пускатися у всі тяжкі не потрібно (хіба що дуже хочеться), але підтримка друзів стане Вашим особистим сортом енергетики.