Гороскоп на 14 липня

Овен ♈

Якщо Ви демонструєте оточуючим свою індивідуальність, люди будуть захоплюватися Вашою сміливістю та новаторством. Не бійтеся кинути виклик “нормам”, які існують виключно через лінощі, але й не відгороджуйте людей, які не у всьому підтримують Ваші погляди. Покажіть їм приклад і залиште простір для наслідування.

Телець ♉

Віддавайте, нічого не чекаючи натомість, інакше в цьому немає сенсу. Але якщо Ваша щедрість йде із самого серця, її адресат не зможе залишитись байдужим. Акт щедрості матиме далекосяжні наслідки. Віддавайте за покликом душі. Ви вплинете на інших сильніше, ніж можете собі уявити.

Близнюки ♊

Можна обережно побалувати себе, навіть якщо загалом взято курс на дисциплінованість. Можливо, доведеться витратитися, але “магазинна терапія” вплине на Вас. Радість і достаток – право, а не привілей. Вам не варто докоряти собі за потурання невеликим забаганкам.

Рак ♋

Якщо Вам пропонують допомогу, яку ніхто не просив, не відмовляйтеся відразу. Досвід цієї людини виявиться для Вас дуже корисним. Співпраця може розвинутись не відразу, але буде закладено основи майбутнього тандему. Намагайтеся зіграти на сильних сторонах один одного.

Лев ♌

Одна річ – отримувати від улюбленого хобі задоволення. І зовсім інше – отримувати за свою працю гроші! Ви зможете поправити своє фінансове становище, особливо якщо спробуєте прорекламувати свої таланти. Чекати, що від клієнтів не буде відбою одразу ж, наївно. Але чиюсь увагу Ви точно на себе звернете.

Діва ♍

У будь-яке загальне починання Ви принесете свій унікальний досвід. Якщо вирішите залишити знання та ідеї при собі – програєте самі. Ваші спостереження та міркування – те, що іншим потрібно почути. Не мовчіть і заохочуйте спілкування та співпрацю.

Терези ♎

“Світло в кінці тунелю” – образ, покликаний вселяти оптимізм. Однак ми, люди, часто буваємо схильні до песимізму і говоримо, що це світить поїзд, що мчить на нас. Зараз постарайтеся приборкати негатив і вірте у краще майбутнє.

Скорпіон ♏

Перемінний і хаотичний Уран знаходиться поза Вашим знаком, але його вплив дуже сильний. Саме тому домовленості розвалюються, а люди змінюють думки та переконання, як рукавички. Але що б не змінилося у відносинах з Вашими союзниками, важливо розуміти, що це сталося не без причини – і що це на краще.

Стрілець ♐

Приємно буде виявити, що проблема, яка здається невирішуваною, не така вже й складна. Але якщо здається, що все це надто добре, щоб бути правдою, не шукайте гарячково, де і що Ви пропустили. Навпаки, причина змін на краще саме в тому, що Ви все передбачили!

Козоріг ♑

Вам потрібно буде виявити одночасно стриманість та чуйність. Імовірно, є щось, що Ви повинні сказати певній людині – і зробити це треба зараз. Однак важливо зробити це обережно. Не бійтеся порушити питання і пояснити, чому воно для Вас таке важливе.

Водолій ♒

Час нагадати людям, що Ви найкраще знаєте, що для Вас краще. Ви як ніхто розумієте ситуацію, і як тільки стане ясно, що Ваші здогади та передбачення абсолютно точні, люди заспокояться і почнуть більше довіряти Вашому баченню майбутнього.

Риби ♓

Вам потрібно побути наодинці з собою та подумати про важливі речі, але також не варто забувати про взаємодопомогу. Як тільки настане час вибиратися з нори, Ви зможете дуже багато зробити для інших – у тому числі поділившись істинами, які відкрилися Вам. Але щоб це сталося, має відбутися момент усамітнення. Тільки так виграють усі.