Гороскоп на 12 травня

Овен ♈

Ви рухаєтеся вперед семимильними кроками, але поспішати немає потреби. У деяких моментах Вам бракує контролю над ситуацією, зате в інших Ви прекрасно можете диктувати свою волю. Не дозволяйте страху перед невідомим уповільнити Вас. Серце підказує, що Ви все робите правильно; прислухайтеся до нього, і страх піде.

Телець ♉

Ризикніть і подивіться, що з цього вийде! Будьте впевнені: дія не залишиться без відповіді. Думайте не про те, що можете втратити, а про те, що можете знайти, зробивши цей сміливий крок. Не запитаєш – не взнаєш! Пора дізнатися, що може дати Вам дещиця сміливості.

Близнюки ♊

Чи варто братися за делікатну ситуацію “в оксамитових рукавичках”? Адже в рукавичках ми стаємо незграбними! Наша здатність діяти навпомацки сильно знижується. Ви цілком впораєтеся зі складною ситуацією, розуміючи, що потрібно діяти твердо, але без агресії.

Рак ♋

Коли наша впевненість коливається, в першу чергу ми шкодуємо про те, що взагалі були в чомусь впевнені. Бачачи проблему, ми дивуємося, що не подумали про неї раніше. Зараз несподіваний мінус, якого Ви не помічали, може завдати удар по Вашому самолюбству. Варто змінити точку зору, щоб неприємна ситуація обернулася цінним уроком.

Лев ♌

Зараз людей легше знаходити і легше зв’язуватися з ними, ніж будь-коли – але при цьому на зв’язок ми часто виходимо неохоче. Ми ігноруємо будь-які повідомлення, якщо не хочемо відповідати, і відстороняємося від людей за своїми власними причинами. Сьогодні кращим рішенням для конфліктної ситуації буде просто вийти з неї.

Діва ♍

Як ви будете почуватися – знаючи, що погляди направлені на Вас? Ви можете стати прикладом і лідером для інших людей, але від Вас будуть потрібні і сміливість, і терпіння. Важливо дивитися на речі під правильним кутом, щоб не робити проблеми там, де її немає. Розглянувши рішення, Ви зможете запропонувати іншим підтримку і розраду.

Терези ♎

Потрібен час, щоб навчитися довіряти власній інтуїції. В юності ми часто віримо всьому, що бачимо і чуємо. З віком – привчаємося спиратися на накопичений досвід, коли стикаємося з проблемою або дилемою. У нинішній ситуації у Вас досить досвіду, щоб він прийняв форму інтуїтивних здогадок. Довіртеся своєму чуттю.

Скорпіон ♏

Часто буває так, що на спортивних матчах глядачі вважають, що гра вже закінчена, і переможець ясний – як раптом несподіваний поворот повністю змінює розстановку сил, і перемагає інша команда або “темна конячка” змагань. Щось подібне може сьогодні трапиться в Вашому житті. Не поспішайте оголошувати щось завершеним, а краще зберіться з силами для фінального ривка!

Стрілець ♐

Багато людей вважають, що напад – кращий захист і прекрасна стратегія для взаємодії з іншими. Але ми не завжди вірно оцінюємо ситуацію, чужі слова, дії. Перш ніж контратакувати, переконайтеся, що Ви не прийняли за агресію або ворожість чийсь інтерес.

Козоріг ♑

Навіть якщо якийсь план або проєкт нескінченно надихає Вас, складності все одно є. Є відчуття, що можете докласти лише обмежену кількість зусиль там, де варто було б постаратися більше. Що ж, крива навчання зазвичай відрізняється крутизною! Важливо цінувати те, як Ви на ходу освоюєтеся.

Водолій ♒

“Уявіть, що слухачі всі голі”. Часто такі поради дають новачкам, які бояться виступати перед аудиторією, щоб трохи змінити баланс сил. Але чи потрібно Вам прикидатися сильними і впевненими, коли Ви відчуваєте себе слабкими і вразливими? Краще просто бути собою. Це сама впевнена і послідовна стратегія з можливих.

Риби ♓

Як приємно відчувати на собі тепло софітів і зацікавлені погляди публіки! Якщо Ви ще не купаєтеся в променях уваги і слави, то ось-ось почнете. Ви добре попрацювали і показали, на що здатні – але, можливо, прийшов час показати, що ви здатні і на більше. Розкрийте свій талант на новому рівні. Це приверне до Вас ще більше уваги!