Гороскоп на 12 серпня

Овен ♈

Вигідний на вигляд крок краще уважно обміркувати. Шалені гроші – це завжди підозріло. Навіть якщо здається, що Ви знаєте достатньо фактів і можете сміливо приймати рішення, Вас можуть банально обманювати. Подумайте двічі!

Телець ♉

Поточні обставини дуже схожі на ті, з якими Ви стикалися зовсім недавно: хтось вирішить приписати собі заслуги, які за правом Ваші, або оголосить себе автором Вашої ідеї. Намагайтеся не брати це близько до серця. Інші люди чудово бачать, що відбувається.

Близнюки ♊

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і якнайшвидше усвідомте, що поклалися на неправдиву інформацію. Починати щось наново – невтішно, і зрозуміло, що Ви не раз вилаєтесь. Але знайте, що Ви дешево відбулися і вберегли себе від помилки.

Рак ♋

Хто збирає найбільше критики та пильної уваги з боку “доброзичливців”? Звичайно ж, найуспішніші люди! Чим Ви успішніші, тим більше люди говорять про Вас. Чим більше про Вас говорять – тим легше знаходять, до чого причепитися. Мораль? Переживайте, якщо про Вас не говорять!

Лев ♌

Певні стосунки перейдуть на новий рівень. Мова може йти про роман або про ділове партнерство, але так чи інакше, багато стає ясніше. Настав час приймати рішення щодо ймовірного спільного майбутнього – і на щастя, Ви до цього готові.

Діва ♍

Місяць посилює тиск на Вас, і цілком стандартний список завдань видається непосильною ношею. Насамперед вплив Місяця торкнеться Ваших повсякденних звичок, принісши зміни. Якщо хочете покращити зовнішній вигляд або розробити для себе нову стратегію, Ваш козир – нестандартне мислення.

Терези ♎

Місяць впливає на самовираження “від душі”, але не обов’язково особисто Ваше. Іншими словами, хтось, кому Ви довірили свій секрет, може розтрубити його всьому світу. Що ж, рахуйте цю ситуацію цінним уроком!

Скорпіон ♏

Дуже запросто Ви можете подивитися на ситуацію, що склалася вдома або в сім’ї, і зробити з мухи слона. Місяць підживлює емоції, які шукають виходу, але важливо не виливати їх на своїх близьких. По можливості дивіться на всі боки і не давайте ситуації розпалюватися.

Стрілець ♐

Місяць, як і раніше, впливає на те, як Ви думаєте і спілкуєтеся, і один із симптомів цього впливу – явне напруження пристрастей. Пам’ятайте про це, якщо вирішите поділитися своєю думкою без огляду на наслідки. Настрій у Вас дуже бунтарський, і якщо мета – викликати обурення та опір, Ви з шансами її досягнете.

Козоріг ♑

У фокусі уваги Місяця, як і раніше, будуть знаходитися матеріальні цінності та Ваша самооцінка. Кожному Козорогові є що розповісти про гроші та про те, як їх цінують люди. Але головне питання – про те, наскільки Ви готові постаратися. Настав час розібратися, чи потрібно Вам умащувати інших людей і відповідати їхнім очікуванням.

Водолій ♒

Вчорашній повний місяць дав Вам чимало їжі для роздумів, і його вплив все ще з Вами. Якщо в нормі Вам важко донести до людей свої почуття та думки, то зараз ситуація ще погіршиться. Проблему допоможе вирішити відкритість із Вашого боку. Саме її хочуть від Вас люди.

Риби ♓

Не поспішайте міняти свій погляд на майбутнє. Сумніви можуть викликати оману, ніби Ви дивилися на речі крізь рожеві окуляри. Вас можуть почати мучити безпідставні тривоги. Важливо не посилювати ситуацію, на ходу змінюючи відмінний план.