Дівчата цих 4 знаків Зодіаку закрутять голову і перевернуть ваш світ догори дном

Представниці цих знаків Зодіаку здатні втягнути вас у неабиякі неприємності, змусивши не раз і не два проклясти той день, коли ви з ними зустрілися. Але ви все одно їх любите і є за що.

Втім, це зовсім не дивно — вони розумні, пристрасні, харизматичні, здатні захопити кого завгодно. Це неймовірно впевнені в собі і дівчата, що надихають, але вони летять вперед з такою швидкістю, що далеко не кожен може за ними встигнути (і, швидше за все, на величезній швидкості відлетить у канаву).

Якщо вам до вподоби ризик, і ви не мислите свого життя без пригод — то, звичайно ж, наперед, наберіться сміливості, і запросіть таку дівчину на побачення. Але якщо ви цілком задоволені розміреним та безпечним життям, тримайтеся від них подалі.

Тож якщо ви хочете додати «перчинку» у своє життя — представники цих знаків мають для цього повний набір спецій.

Рак

Варто вам запустити в її голову якусь інтригуючу ідею, як вона вже обмірковує, як би реалізувати її на практиці.

У неї активна і буйна уява, і вона цілком здатна придумати найбожевільніший з усіх можливих варіантів відпочинку, переконавши вас у тому, що ви хочете випробувати його на собі так само сильно, як і вона. Тільки не забудьте прихопити з собою аптечку, рацію та повний набір для виживання!

Не обманюйтеся, хоч би які ви були розумні й раціональні, вашими відносинами будуть правити саме її емоції. Її нездатність мислити логічно втягне вас у безліч неприємностей. І, коли ви поєднаєте її схильність йти на поводу у власних емоцій і впертість, ви отримаєте рецепт справжнісінької катастрофи.

Раки — жінки, які неймовірно захоплюються, пристрасно відстоюють свої переконання, і роблять це настільки переконливо, що ви можете і оком не встигнути моргнути, як виявите себе прив’язаними поряд з вашою супутницею до дерева на знак протесту проти вирубування лісів. Бережіться її, тому що, переслідуючи свої цілі, вона здатна переконати вас у будь-чому — і ви будете зовсім не проти.

Лев

Дівчина-Лев, як правило, пряма та безпосередня, вона не соромиться говорити те, що думає, і відстоювати свою думку. Здавалося б, ці якості, гідні лише замилування… Але її впевненість і прямота цілком може спричинити людям поруч із нею неабиякі неприємності.

А ще вона дуже експресивна. Навіть якщо їй вдасться втримати рота на замку, вираз її обличчя все одно скаже все, що вона про них думає. Тож не сподівайтеся, що вона зможе зберігати спокій у стресових ситуаціях. Вона не брехатиме — ні, вона висловлюватиме все, як є. І якщо ви не здатні впоратися з цим, тримайтеся від неї подалі.

Щоразу, коли вам здаватиметься, що ви в силах опиратися їй, що з вас досить її бунтарської натури, вам варто зупинитися… Вона припинятиме ваші спроби на корені. Дівчина-Лев неповторна, їй не можна чинити опір, вона домінує і панує.

Вона вхопиться за вас, наче «Венерина мухоловка» за необережну муху, і повністю перетягне вас на свій бік. Вона справжня королева джунглів і ніколи не дасть вам про це забути.

Скорпіон

Дівчата-Скорпіони здатні зберігати спокій у практично будь-якій ситуації, завдяки чому їм сходить з рук дуже багато.

Але ніколи, ні за що, і ні в якому разі не дозволяйте їй бути лідером вашого повстання і не ставайте її вірним підручним. Чому? Та тому, що вона неодмінно спричинить неприємності на вашу голову, при цьому залишившись ніби непричетною.

Вона — королева темряви та таємниць. Хоча вона і здатна зберегти будь-яку таємницю, швидше за все, ви не маєте такої ж здатності. Тому якщо ви щось розбовкаєте, вона мститиме вам місяцями.

А ще вона неймовірно – до божевілля – чесна. Збираєтеся взяти її з собою на виставку в модну картинну галерею? Краще не треба… Якщо Скорпіон вважає, що картина, над якою захоплюються всі присутні, негарна, вона скаже це прямо й голосно так, щоб почув увесь зал.

Стрілець

Якщо ця дівчина увійшла у ваше життя, бережіться! Стрільці, як правило, нескінченно енергійні та оптимістичні, проте цієї енергії для оточуючих людей часом буває надто багато. Вона неодмінно буде змушувати вас робити речі, які далеко виходять за межі вашої зони комфорту. Речі, про які ви не зможете згадувати без сорому, а то й зовсім речі, про які ви будете шкодувати до кінця днів. Так-так, ніколи про це забувайте – це дика, химерна натура, яка неминуче затягне вас у вир неприємностей!

А ще вона любить жартувати над оточуючими на межі фолу. Що, загалом, дуже кумедно спостерігати з боку… Поки ви одного далеко не прекрасного дня не підете у неї на поводі. Наприклад, після того, як ви пропустите чарочку-другу в барі, вона скаже, що, мовляв, було б смішно здалеку показати дупу поліцейським… І не встигнете ви й оком моргнути, як уже сидите в машині поліції в наручниках, і вам пред’являють звинувачення у хуліганстві. Втім, у тому, що все склалося саме так, винні самі — не варто було довіряти Стрільцеві.

Такі дівчата пірнають у чужу драму з головою — і затягують вас туди разом із собою, навіть якщо ви чините опір. Якщо ви з нею зв’язалися, у вас не залишилося жодного шансу уникнути цього. Вона любить роздмухувати з мухи слона, і будь-який промах з вашого боку стає справжньою катастрофою — причому абсолютно раптовою і несподіваною.

У її компанії навіть дружня вечірка на честь дня народження може перетворитися на поле бою. Вона дуже любить бути переможницею скрізь та у всьому. І так, це вона щойно накричала на сина винуватця урочистості, звинувативши його в шулерстві, тому що той обіграв її в карти. Краще вам загребти її в оберемок прямо зараз, поки вам не довелося вибачатися перед усіма поспіль.

Оригінал