Найбільш і найменш надійні у коханні знаки Зодіаку

Народжені під різними знаками Зодіаку по-різному виявляють себе у коханні. Наприклад, представники стихії Повітря за своєю природою – найбезтурботніші, а стихії Води – найвідданіші. Знаки Землі – найбільш лояльні, а знаки Вогню – найпристрасніші.

Овен йде, як тільки пристрасть зникає

Овни закохуються з першого погляду дуже пристрасно і всім серцем. Відносини з ними розвиваються як у кіно: дуже швидко та динамічно. Проте, у коханні Овни дуже безрозсудні. Конфлікти та сутички з ними практично неминучі, тому готуйтеся до затяжної «Санта-Барбари».

І так триватиме до кінця життя, або поки пристрасть не спаде. Біда в тому, що тільки-но пристрасть йде – йдуть і представники цього знаку. Вони не уявляють собі стосунків без справжнього кохання, тому відразу ж вирушають на пошуки іншого партнера.

Тому Овни можуть ужитися тільки з тими, хто зможе підтримувати в них вогонь пристрасті, хто манить і дражнить одночасно. А головне – любить їх так само сильно, як вони. Інших варіантів вони не розглядають.

Телець не любить йти

Якщо якийсь зі знаків Зодіаку і можна назвати справжнім втіленням вірності та відданості, то це – Телець. Народжені під цим знаком дуже обережно та повільно прив’язуються до когось, але якщо вже полюблять, то назавжди.

Проте з одним застереженням: для представників цього знака дуже важлива гармонія у сексуальних стосунках. Тому, якщо її не буде – Телець почне зраджувати. При цьому він ніколи не зізнається у цьому своєму партнерові і не залишить його.

Близнюки не йдуть, але змусити піти іншого – раз плюнути

Близнюки дуже лояльні, терплячі і не люблять уникати партнерів. Але у них є істотний недолік: неймовірна здатність доводити кохану людину до крайності.

Вони завдають йому болю своїм постійним фліртом з іншими. Нерідко партнер не витримує та йде. Тому єдиний спосіб не втратити їх – це постійно тримати “в тонусі”. Наприклад, змусити ревнувати чи щось заінтригувати.

Рак почувається найщасливішим, якщо поряд – постійний партнер

Представники цього знака не терплять удавання, недовіри чи обману у стосунках. Як правило, якщо вони вже закохуються, то на все життя. Нерідко вони одружуються або виходять заміж за своє перше кохання і залишаються йому вірними завжди.

Проте народжені під знаком Рака можуть бути надмірно вимогливими, ревнивими та підозрілими. Тим самим відштовхують свого партнера.

Їхня головна перевага – вірність. Вони ніколи і за жодних умов не зраджують своїм коханим. Інакше просто не можуть.

Кохання з першого погляду – це не про Лева

Представники цього знака зазвичай дуже обережні при виборі партнера. Їм не так просто знайти відповідну людину, тому кохання з першого погляду – це не про Лева. Але коли вони впевнені, що знайшли саме того, про кого мріяли, «здаються» цілком і безповоротно.

Народжені під цим знаком дуже серйозно ставляться до стосунків та моногамні. Тому втримати їх може лише партнер, якому вони повністю довіряють. Також важливо, щоб у стосунках їм не було нудно. А нудно Левам стає дуже скоро – вже за рік-два…

Діва цінує безпеку та налаштована на довгострокові відносини

Народжені під цим знаком, який є уособленням практичності та завзятості, люблять перший етап відносин – коли завойовують партнера. Але навіть коли пристрасть вщухає – зберігають вірність. Що примітно, Діва майже ніколи не дурить. Для представників цього знака фізична близькість – важлива, але не визначальна. Головне – це довірчі стосунки, які дарують почуття безпеки та спокій.

Терези найбільше цінують дружбу

Терези завжди налаштовані на довгострокові відносини, засновані на дружбі. Щоправда, навіть у таких відносин будуть і хороші, і погані часи. Головне – мужньо їх пережити. Терези може утримати тільки той партнер, який завжди підтримуватиме і надихатиме.

Скорпіон – один із найвідданіших знаків

Незважаючи на те, що народженими під цим знаком рухає сексуальна енергія, вони дуже віддані та вірні. Це один із найнадійніших знаків! Як правило, їхні партнери – дуже харизматичні та привабливі. Тому їм доведеться, на жаль, зіткнутися з такою малопривабливою рисою Скорпіона, як ревнощі.

Представники цього знака дуже віддані самі і очікують на подібне відношення від партнера. Якщо ж розчаруються – кінець кохання. Вони негайно вирушать на пошуки іншої коханої людини – яскравої та впевненої в собі, але по-справжньому вірної.

Стрілець багато думає, перш ніж наважитися

Представники цього знаку Зодіаку дуже нерішучі щодо прийняття рішень. Особливо – коли справа стосується почуттів та емоцій. Крім того, вони ніколи не можуть остаточно визначитися зі своїм вибором. Тобто сумніватимуться і вагатимуться завжди.

Тому Стрілець уникає зобов’язань і дуже непостійний у коханні. Його зможе утримати лише партнер, який погодиться надати повну свободу. Як не сумно, але народжені під цим знаком схильні до обману. Отже, якщо полюбили Стрільця – вчіться заплющувати очі на подібні «пустощі».

Козоріг очікує від партнера відданості

Народжені під цим знаком – дуже консервативні та традиційні. Їм непросто взяти і впустити у своє життя нову людину. Але якщо вже Козоріг ухвалив рішення, то планує прожити із партнером усе життя. Природно, що він чекає на виняткову відданість і вірність від свого партнера.

Якщо ризикнете обдурити представника цього знака, він не вибачить зради і відразу піде. Гармонійна фізична близькість та діти – ось пута, які утримують Козорога у стосунках.

Водоліям потрібен постійний виклик

Водолії за своєю натурою – дуже активні і не терплять нудьги. Тому не можуть жити з тими, хто недостатньо цікавий або не створює проблем. Різноманітність – ось улюблений спосіб життя цього знака. Тому вони переберуть не один десяток партнерів, доки зроблять остаточний вибір. Щоправда, не факт, що цей вибір справді стане остаточним.

Однак Водолії можуть закохатися і присвятити життя одній людині. Але до того моменту, поки їм не стане нудно. Отже, ви зрозуміли: Водолія втримає лише той партнер, з яким їм ніколи не буде нудно.

Риби – найвірніший знак Зодіаку

Представники цього знака Зодіаку по праву вважаються втіленням вірності та відданості. Їхня мета – любити одну людину і більше нікого. Риби в коханні дуже романтичні, ніжні та турботливі. Головне – не зловживати їхньою довірою та відкритістю. Бо тоді вони негайно підуть!

Оригінал