Язикаті Хвеськи по знаку Зодіаку. Хто вони?

Близнюки

У тому, що представники Близнюків вирізняються неймовірною товариськістю, немає нічого дивного. У них завжди безліч інтересів і захоплень, і у світі немає нічого такого, що вони любили б більше, ніж ділитися знаннями з іншими людьми. Налагоджувати контакт з оточуючими Близнюки воліють виключно за допомогою тривалих бесід і встановлення зв’язку з людиною на рівні схожості їхніх ідей і теорій. Таким чином, представники цього знака можуть заводити дуже багато знайомств.

Овен

Овни – це вразливі й упевнені в собі люди. Якщо їм є що сказати, вони не мовчатимуть. А ще їм хочеться бути почутими, тому вони продовжуватимуть говорити доти, доки не переконаються, що їх не ігнорують. Їм хочеться бути в центрі уваги, і якщо для цього знадобиться говорити без угаву, хай буде так, хоча це означатиме безладну зміну однієї теми розмови на іншу.

Водолій

Водолії відомі своєю замкнутістю в собі, але при цьому їм подобається обговорювати цікаві теорії та різного роду філософські теми. Вони можуть навчитися чогось самостійно, але набагато більше знань їм приносить обговорення їхніх ідей і точок зору з іншими людьми, які можуть дивитися на світ інакше. Водолії можуть годинами безперервно говорити на одну й ту саму тему.

Лев

Леви розцінюють навколишній світ як сцену, намагаючись вичавити з нього максимум. І хоча представники цього сузір’я не вирізняються особливою балакучістю, вони теж відчувають необхідність у розвагах, тому з радістю першими починають бесіду з іншими людьми. А щойно розмову розпочато, їх уже не зупинити, особливо якщо Леви розповідають якусь кумедну історію або діляться цікавими подробицями про себе. Бесіда не зможе повністю заволодіти їхньою увагою, але на те, щоб усвідомити, скільки вони говорять, може піти якийсь час.

Риби

Риби завжди слухають, що говорять інші, але при цьому в них теж є свій нескінченний потік думок та ідей, якими їм відчайдушно хочеться поділитися зі світом. Вони схильні вірити в те, що в усьому є якийсь прихований сенс, і по-своєму інтерпретують те, що відбувається. Крім того, Риби люблять обговорювати кожну тему до найменших деталей. Завдяки їхньому вмінню поєднувати в розмові випадкові думки, вони можуть цілий день говорити практично на будь-яку тему.

Стрілець

Стрільці вирізняються своєю безтурботністю і почуттям гумору, а ще вони, як правило, говорять більше, ніж від них очікують. Вони люблять свіжі враження, дізнаватися щось нове і ділитися отриманими знаннями з іншими людьми. Ці люди вміють доступно пояснювати оточуючим найрізноманітніші питання, і при цьому легко розчиняються під час тривалої бесіди. Хоча Стрільці воліють говорити прямо і по суті, у них завжди знайдеться для обговорення щось нове і цікаве. Їм складно зупинитися самим, якщо тільки їхню увагу не відвернути на щось інше.

Оригінал