Як виглядає флірт у виконанні різних знаків Зодіаку

Флірт може бути провокаційним, бентежним або ніжно-закличним. Деякі люди є природженими майстрами флірту, і це в них виходить на рівні підсвідомості. А комусь флірт дається важко, викликає відчуття незручності та навіть дискомфорту. То що для вас справді є ознаками флірту? Чуттєві дотики, хихикання, тріпотливі вії чи гарячі погляди? Ваш знак зодіаку може трохи розповісти про те, як ви це робите.

Овен

Якщо Овен поклав на вас око, ви про це моментально дізнаєтеся. Він завжди має бути на перших ролях, тому негайно кине вам виклик. Просто будьте готові! Цей знак проявлятиме свою пустотливу сторону у вигляді веселощів та ігор, і ви зрозумієте, що він фліртує, за його задоволеними посмішками, коли ви почнете піддаватися його натиску.

Телець

Ви зрозумієте, що Телець з вами фліртує, тому що він весь час триматиметься ближче до вас. Цей знак дуже чутливий до дотиків. Він буде тримати вас за руку, погладжувати або ненароком торкатися плеча. Крім того, Телець трохи сором’язливий і намагається надавати знаки уваги м’яко і ненав’язливо.

Близнюки

Якщо Близнюки спонтанно запрошують вас на захід, у поїздку або в похід за новою пригодою, приготуйтеся до взаємодії. Близнюки дуже ласкаві й ніжні, тому іноді важко сказати, чи справді вони фліртують із почуття зацікавленості у вас. Вірна ознака – це їхня увага і постійні запрошення до спільного проведення часу.

Рак

Якщо Рак починає готувати вам їжу й активно пригощати своїми смаколиками – він із вами фліртує. Цей знак дуже емоційний і чутливий, тому йому важко розслаблено спілкуватися з кимось, хто йому справді подобається. Відтак, він просто піклуватиметься про вас у вигляді годування, або ж почне ділитися чимось дуже йому дорогим: цінним сувеніром, книжкою чи просто милою дрібничкою.

Лев

Якщо Лев приділяє вам час і навіть спромагається спуститися з трону, щоб поспілкуватися з вами, то тут явно в хід пішов флірт. Цей знак – типовий соціальний метелик, і ймовірність того, що він витратить понад 10 секунд на одну людину, дуже мала. Тому, якщо Лев серйозно захоплений спілкуванням з вами, та ще й робить це з величезним ентузіазмом, то це основна ознака його флірту.

Діва

Якщо Діва познайомить вас з її домашніми тваринами, то вона безумовно з вами фліртує! Діва – це міцний горішок, вона ніколи не розкриває свої почуття, і вона завжди нервує з тими, хто їй подобається. Щоб перевірити, яка ви людина, вона обов’язково протестує ваше ставлення до тварин, а потім вже робитиме висновок!

Терези

Якщо Терези постійно закликають вас до спілкування і запрошують у свою компанію, це сигнал. Терези – особистість допитлива, вони люблять ділитися враженнями і збирати максимум інформації. Терези обожнюють природу, і якщо вони запрошують вас у парк прогулятися або в піший похід, то вони привертають до себе увагу й одночасно тестують вас на любов до природи.

Скорпіон

Типовий флірт Скорпіона – це дражнення, але в його виконанні це досить мило і беззлобно. Особливий такт Скорпіону не притаманний, тому він буде досить довго грати в цю гру з насмішок і глузувань. Але на якомусь етапі Скорпіону гра може набриднути, і він зізнається вам у всьому, як на духу – а далі вже хай буде, що буде.

Стрілець

Якщо Стрілець розкриває вам душу, то саме так виглядає його флірт! Стрілець, до речі, від природи досить кокетливий і грайливий, але він не завжди хоче спілкуватися з людьми, які йому не особливо цікаві. Тому, якщо поруч із вами він завжди сміється, веселиться і добре проводить час, то це вже сигнал про те, що ви явно йому до душі.

Козоріг

Якщо Козоріг запропонує вам послухати його улюблені пісні, це він так фліртує з вами. Козоріг взагалі дуже серйозно ставиться до життя, і від нього важко домогтися посмішки. А ось музика – це його таємна пристрасть. Серйозний додатковий бонус: якщо Козоріг хоче познайомити вас зі своєю сім’єю і друзями, то він у вас дуже зацікавлений!

Водолій

Якщо Водолій прагне спілкуватися з вами наодинці, то це його прояв флірту. Водолію подобається проводити час на самоті, але якщо він впускає в цей “самотній” простір і вас, то це вірна ознака його інтересу. Водолій зазвичай не дуже емоційний, тому його флірт скоріше проявляється не в почуттях, а діях.

Риби

Важко зрозуміти, коли Риби фліртують, тому що вони взагалі дуже серйозно до всіх налаштовані! Ключовий знак, що вони заграють із вами, – це прояв їхнього романтичного боку характеру. Риби часто торкаються свого волосся руками в збентеженні. Сміються над дурними жартами. Не заперечують проти романтичних прогулянок, наприклад, на заході сонця на пляжі. А якщо вони ще з вами співають, грають на музичному інструменті або читають вірші, то ви попалися!

Оригінал