Гороскоп на 11 червня

Овен ♈

Найбільш примітні відкриття трапляються тоді, коли ми їх найменше очікуємо. Вас чекає несподіваний приплив натхнення. Спектр варіантів широкий – може, Ви купите щось, про що давно мріяли, а може, придумаєте спосіб збільшити свій дохід.

Телець ♉

Уран у Вашому знаку помітно розширить свій вплив і вселить Вам бажання зробити щось по-іншому або відкрити в собі нові якості. Все це трапиться саме в тих сферах життя, де Вам бракувало свободи. Ви зможете виставити власні кордони – професійні або персональні. Почуття звільнення буде приголомшливим.

Близнюки ♊

Ви відчуєте набагато більше впевненості в тому, що ще недавно здавалося туманним і незрозумілим. Можливо, захочеться зробити вилазку на невідому територію. Але не варто нічого робити, не розібравшись спершу як слід в собі. Постарайтеся підключити до справи новий досвід, якого ще зовсім недавно не мали.

Рак ♋

Місяць у Вашому знаку загострить емоції і одночасно чуття. Останнє виявиться дуже до речі: Вас не зможуть застати зненацька. Хто б не вирішив підкинути сюрприз – кохана людина, друг, колега – інтуїція Вас попередить. Чекайте несподіваного – а також що це несподіване Вас глибоко зачепить.

Лев ♌

Місяць торкнеться Вашої підсвідомості, що може вилитися в гостре почуття сум’яття. Але не намагайтеся терміново розібратися в незрозумілому, а краще прийміть це як знак, що треба розслабитися, відпочити, зібратися з думками. Відмовившись від мирської суєти, Ви зможете осягнути щось важливе.

Діва ♍

Сьогодні в пріоритеті контакт з важливими для Вас людьми. Потрібно вийти за межі звичного. Вивчіть можливості нової дружби – це шлях до встановлення глибоких і міцних зв’язків. Вплив Місяця таке, що у Вас буде стійке відчуття, ніби цих людей Ви знаєте довгі роки.

Терези ♎

Зв’язок Місяця і Урана спонукає Вас ризикнути в кар’єрній сфері. Захочеться струсити деякі робочі звичаї і подивитися, що з цього вийде. На щастя, створений Вами хаос торкнеться більше Вас, ніж інших людей. Але саме задоволення від піднятого шуму точно того варте!

Скорпіон ♏

Ви в курсі незвичайної енергії, яка оживить Ваш світ і торкнеться відносин з людьми. Якщо дасте волю гордині або впертості, ситуація може стати дуже неприємною. Можливо, прийшов час визначити або перевизначити деякі особистісні кордони. Також дуже може бути, що відносинам не зашкодить трохи хаосу.

Стрілець ♐

Не плутайте шанс блиснути з необхідністю щось доводити. Ніхто не ставить під сумнів Ваші таланти. Це просто можливість показати свою талановитість, вправність, цінність. Ви не просто зробите важливу справу, а ще й покажете, як саме її треба робити. Частка оригінальності виявиться вишенькою на торті.

Козоріг ♑

Коли закриваються одні двері, безумовно відкриваються інші. Щось недосяжне виявиться в зоні досяжності, але у світлі цього доведеться переглянути деякі важливі плани. Ви зможете вкласти час, зусилля і талант в той напрямок, який давно хотіли дослідити, але не знаходили можливості.

Водолій ♒

Посилиться бажання вийти із зони комфорту – але воно не повинно завдавати дискомфорт. Зараз у фокусі виявляться звичні сценарії. Не те щоб Вас долало бажання порушити якісь звичні правила, але дещо поміняти дійсно потрібно. Ви знаєте, де і чому потрібні зміни. Незабаром вийде почати робити рутинну роботу на своїх умовах.

Риби ♓

Дуже важливо тримати канали зв’язку відкритими. Так Ви зможете почати важливу розмову з близькою людиною, а ще Ви не пропустите важливий дзвінок, лист, повідомлення. У відносинах з іншою людиною це може бути саме той момент, якого Ви так чекали.