Гороскоп на 7 березня

Овен ♈

Опинившись в ситуації обміну ідеями, намагайтеся не втрачати інерції. Ви безумовно знайдете однодумців. Навіть якщо це буде одна-єдина людина, знайшовши спільну мову на базі ідей з потенціалом, Ви і він (вона) досягнете результату.

Телець ♉

Ви перейдете від ситуації, коли здається, що ви не можете чогось, до ситуації, коли досить просто навчитися. Кажуть, що вчитель приходить тоді, коли готовий учень. Ви зараз в ідеальній позиції для того, щоб почати досліджувати цікаву Вам тему. А гарний початок – половина справи.

Близнюки ♊

Близнюки легко починають розмову з незнайомцями, але Ви сьогодні будете схильні до вибірковості в спілкуванні. Дружня балаканина зміниться цілеспрямованими розмовами. Але кидатися у вир з головою сенсу немає. Просто Ваше спілкування з людьми буде чітко структурованим.

Рак ♋

Хто лікує лікарів? У житті безумовно є загадки складніші, але ми часто не замислюємося про те, де беруть підтримку ті, хто постійно допомагають іншим. Буде приємно і радісно виявити, що Вас є кому “прикрити”.

Лев ♌

Гарний початок – половина справи! Ви не тільки краще розумієте майбутнє, але і відчуваєте прилив натхнення, яке вже давно Вас не відвідувало. Цей прилив сил допоможе Вам легше поставитися до майбутньої задачі. Грайливий настрій – те, що допоможе завершити розпочате.

Діва ♍

Чесно оцініть свій список справ на сьогодні. Деякі справи виразно здаються більш важливими і серйозними. Але чи не можна відкласти їх на завтра або на післязавтра? Зараз має сенс зосередитися на завданнях простих і ненапряжних. Розібравшись з ними, беріться за все інше.

Терези ♎

Ви зараз можете привнести баланс і гармонію у відносини з людьми. Завдання спростить те, що Ваше оточення налаштоване легковажно і грайливо. Як тільки Ви додасте в цей коктейль трохи свого фірмового шарму, стане взагалі ідеально. Сумувати, поки Ви поруч, не доведеться нікому.

Скорпіон ♏

Якщо ідея або план захопили Ваша уява, то це перша ознака того, що це зовсім не примха. Це насіння, ймовірно, незабаром дасть рясні сходи, і зовсім не випадковість, що ідея відвідала Вас саме зараз. Продовжуйте занурюватися в тему, в якій бачите реальний потенціал.

Стрілець ♐

Важливо усвідомити, що все не так просто і ясно, як Вам здається. Легко переконати себе, що обставини такі, такі і ще такі, але тим самим Ви втрачаєте масу приємного. Залиште місце для легковажності і навіть фривольності. Але не вважайте, що те, що розважає, неодмінно тільки відволікає.

Козоріг ♑

Люди, які знають Вас, знають також, що якщо Ви щось вирішили, Ви цього досягнете. Ваші починання принесуть похвалу, компліменти і оплески. Але чого це Вам буде коштувати? Досягнувши мети, прийміть сплачену ціну як даність. Можливо, доведеться провести “ремонтні роботи”, виправляючи все те, що закинули, прагнучи до мети.

Водолій ♒

“Хто ви такі? Я вас не знаю! Ідіть… геть!” Просити людей залишити Вас у спокої можна по-різному – і бажано робити це не дуже грубо. Але якщо Ви відчуваєте, що хочете побути наодинці з собою, у Вас є на це право. Просто будьте готові відповісти на парочку питань з боку тих, хто Вас любить.

Риби ♓

Часом нас позбавляють сил несподівані речі. Навіть роблячи щось приємне і бажане, ми можемо відчувати, як енергія кудись зникає. Зараз варто звернути увагу саме на такі речі. Якщо чуєте, що десь всередині включився сигнал тривоги, важливо поставитися до цього серйозно.