Гороскоп на 1 жовтня

Овен ♈

Для прийняття складних рішень Вам знадобиться багато часу. Вам, ймовірно, буде здаватися, що підбиття підсумків і чесна оцінка ситуації вимагають від Вас значно більших, ніж зазвичай, витрат сил і часу. Можливо, але це лише говорить про те, що у Вас є якась емоційна зацікавленість. Отже, незалежно від того, чи маєте Ви справу з ситуацією, чи з людиною, було б мудро не поспішати і остаточно і справедливо вирішити для себе, що до чого.

Телець ♉

Не турбуйтеся, якщо Вашою увагою цілком заволодіє питання, яке, як Вам здавалося, цілком може бути вирішене і без таких серйозних витрат сил і енергії. У якийсь момент Вам навіть може здатися, що вирішення проблеми, яка забирає у Вас так багато часу, більше схоже на спробу реанімувати мертвого. Але не впадайте у відчай. Доля самостійно визначила для Вас пріоритети і на Вас, безсумнівно, чекає успіх.

Близнюки ♊

Як Ви думаєте, що гірше – застосовувати талант упівсили чи не застосовувати його взагалі? Звичайно, можна сказати, що найгірше – не використовувати і не розкривати свої здібності на повну, але, в той самий час, робити щось абияк, знаючи, що користі буде мало, теж таке собі задоволення. Ймовірно, Вам просто потрібний стимул, який змусить Вас просто йти вперед. І такий стимул незабаром з’явиться.

Рак ♋

Деякі люди стверджують, що можуть читати іншу людину як книгу. Можливо, правда в цій книзі буде стільки сторінок, що їй можна опинитися в Книзі рекордів Гіннесса. А навіть той, хто все ж таки вміє давати миттєві оцінки першому зустрічному, ніколи не досягне їхньої 100-відсоткової точності. Тому не повторюйте чужих помилок і, перш ніж робити якісь висновки, зберіть якнайбільше інформації про Ваш візаві.

Лев ♌

Є велика різниця між неохайністю та брудом на одязі. Якщо з першим можна впоратися досить швидко, то друге вимагатиме від Вас значно більших зусиль. Втім, зараз йдеться не про Вашу охайність, а про ситуацію, в якій Ви опинилися. Добре подумайте. Можливо, все не так погано, як Вам бачиться і у Вас вийде все вирішити з меншими витратами сил і енергії.

Діва ♍

Долорес Кеннон була дуже відомим гіпнотизером. Перебуваючи у трансі, люди розповіли їй, що з ними відбувалося, коли вони вмирали в минулому житті. І багато хто говорив те саме. За їхніми словами, вони бачили важливих для себе людей, які як актори в театрі чекали на свій виступ, а все їхнє життя було тривалою театральною постановкою. Якщо Ви нагадаєте собі про це у скрутну хвилину, то багато страхів зійдуть нанівець або хоча б притупляться. А те, що Вас дуже турбує зараз, може зовсім зникнути.

Терези ♎

Авторитетні фінансові організації стверджують, що минуле не може бути надійним орієнтиром майбутнього. Водночас в юриспруденції прийнято звертаються до досвіду минулих років, щоб знайти там прецеденти, які можуть вплинути на майбутнє. А Вам доведеться зрозуміти, що зараз, в теперішньому, Ви маєте справу з тим, що не можна ні з чим порівняти. Однак це не означає, то Ви повинні спустити все на гальмах і не зробити висновків, які, напевно, стануть Вам у пригоді в майбутньому.

Скорпіон ♏

Іноді, щоб привернути увагу офіціанта чи продавця-консультанта, людям доводиться мало не палити з гармати. Вам же, мабуть, дуже подобається привертати увагу людей до якихось неочевидних та непомітних для інших людей речей. І Вас, швидше за все, дуже засмучує, якщо Ви повинні вказувати на те, що й так, на Вашу думку, є очевидним. Хай там що, намагайтеся зараз суворо дозувати зусилля, які Ви докладаєте до того, щоб заслужити чиюсь повагу чи увагу.

Стрілець ♐

У нинішніх економічних умовах багато людей беруться за підробітки, щоб хоч якось зміцнити своє фінансове становище, і це цілком зрозуміло. Однак, Ви повинні пам’ятати стародавню мудрість, яка говорить: деякі речі занадто хороші, щоб бути правдою. Небеса не радять Вам брати участь у таких авантюрах. І нагадують Вам, що жага до швидких грошей приведе Вас тільки до розчарування.

Козоріг ♑

Наприкінці серпня чи на початку вересня Ви посіяли якесь насіння. Не буквально, звісно. Ймовірно, йдеться про якийсь план чи проєкт, з яким Ви вирішили ризикнути. Також цілком можливо, що Вашу позицію з цього питання можна позначити так: якщо вигорить – добре, не вигорить – і нехай. Але зараз, коли посаджене Вами зерно почало подавати ознаки життя, Вам варто докласти всіх зусиль, щоб допомогти йому. Це допоможе Вашій справі вийти на новий рівень.

Водолій ♒

Успіх приходить раптово? Цілком можливо. І зараз у Вас є всі підстави вважати, що птах кольору ультрамарин вибрав саме Вас. Не варто навіть намагатися зрозуміти, як і чому це сталося, адже це буде те саме, що вивчити за один день весь університетський курс з ядерної фізики. Просто подякуйте вищій незримій силі за той шанс, який Вам випав. І пам’ятайте, що до такого результату цілком могла привести Ваша віра в успіх та майбутнє.

Риби ♓

Всесвіт знову звертає Вашу увагу на те, що Ви вважаєте помилкою. Цілком можливо, що космос не повірив у Ваше розуміння ситуації та вирішив знову нагадати про себе. Отже, погляньте ще раз навколо, навіть якщо впевнені, що Ваша помилка очевидна. Це говорить Вам холодний розум і розважливість. Але що кажуть ваші інстинкти? Що якщо це всього лише стартові титри захопливого фільму, який Ви так і не подивитеся, якщо не знайдете віри і не ввімкнете уяву?