5 знаків Зодіаку, схильних дратувати людей

Людини без дратівливих звичок і особливостей характеру на Землі не відшукати. Кожен із нас наділений хоч якоюсь “родзинкою”. Але деякі представники гороскопу виділяються на загальному тлі, адже певні їхні якості спричиняють в оточуючих найбільший напад негативу.

Овен

Вогняний знак дратує своєю імпульсивністю, агресією і схильністю до гніву. Овни зазвичай настільки самовпевнені, що не бажають вислуховувати зауваження на свою адресу, усуваючи незадоволених зі шляху. Вони не визнають помилки, що також дратує оточуючих, які не бажають брати на себе відповідальність за проступки Овна. Утім, Овен жодних проступків за собою не помічає і чути про них не бажає. На всіх, хто продовжує наполягати, цей знак реагує агресивно, і видовище це не з приємних.

Діва

За натурою Діви спокійні й розважливі, проте обожнюють усіх критикувати. Більшість Дів самокритичні, звинувачують себе за будь-які помилки і дрібниці, але на собі земляний знак не зупиняється і починає знаходити помилки в діях колег.

Якщо Діві щось не подобається, вона обов’язково про це скаже, оскільки надмірно прямолінійна і завжди говорить те, що крутиться на язиці. Найчастіше оточуючих, які не потребують порад, дратує настирлива критика Діви. Утім, знак упевнений, що чинить правильно, тому обов’язково продовжить критикувати.

Лев

Із загального натовпу Левів виділяє зайва самозакоханість. Леви – нарциси, максимально впевнені в собі і своїх силах. І добре, якщо впевненість підкріплюється діями і відповідає дійсності. Але у випадках, коли людина-Лев нічого собою не представляє, але продовжує вважати себе центром всесвіту, оточення починає закипати. Переконати Лева і змусити спуститися з небес на землю неможливо, тому що єдиновірна й авторитетна думка, яку вогняний знак слухатиме, належить йому самому.

Рак

Раки дуже плаксиві, гостро реагують на найменші невдачі і засмучуються з будь-якого приводу. Водний знак песимістично дивиться на життя, з підозрілістю ставиться до оточуючих і не підпускає близько нових людей. Ці негативні якості часто дратують не тільки знайомих і колег, а й близьке оточення Раків, втомлене постійними сльозами і примхами. Налаштовані в більшості випадків негативно Раки відлякують нові знайомства і відштовхують від себе людей, через що замикаються в собі ще більше.

Козоріг

Багатьом людям Козороги здаються холодними і скупими як на емоції, так і на фінанси. Чекати від Козорогів широко розкритих обіймів і душевних розмов не доводиться, оскільки земляний знак не любить відкривати душу навіть близьким друзям. Козороги зациклені на своїй кар’єрі, тому можуть не звертати уваги на потреби оточуючих, дратуючи своєю відстороненою поведінкою.

Оригінал