Гороскоп на 1 квітня 2023 року

Овен ♈

Схоже, Ваше електронне листування починає набувати дуже цікавого відтінку. Ймовірно, найближчим часом перед Вами відкриються нові можливості. Продовжуйте підтримувати віртуальну бесіду. Надішліть кілька веселих листів людям, які проживають там, де Ви завжди мріяли побувати. А ще почніть більш детально візуалізувати свої фантазії. Усе це наблизить Вас до здійснення своїх мрій. Звісно, Ви хочете кутовий офіс, але якому виду з вікна Ви надаєте перевагу? Уявіть свій успіх, і Ви станете до нього на крок ближче.

Телець ♉

Сьогодні знайомство з новими культурами і новими людьми активізує Ваші розумові здібності і змусить Вас подумати про нові ідеї та нові місця для досліджень. Ви відчуєте себе щасливими, опинившись у невідомому місці, побачивши щось незвичайне і відчувши незвичні аромати. Зараз ви відкриті для експериментів і відчуваєте жагу до пригод. Це чудовий час для подорожей. Якщо немає можливості зірватися і вирушити в дорогу просто сьогодні, хоча б заплануйте поїздку на найближчий час.

Близнюки ♊

Сьогодні на вас навряд чи чекають великі зміни, і всі ваші справи теж не зрушать із мертвої точки. Загалом, Ваш настрій буде спокійним і розслабленим. А те, що Ви не рветеся робити мільйон справ одночасно, зовсім не означає, що Ви взагалі нічого не робите. Навколо Вас багато позитиву, і якщо Ви його відшукаєте, Ви зможете бачити світлі сторони навіть у найпохмуріших речах.

Рак ♋

Вас оточує безліч дивовижних можливостей, тому сьогодні чудовий день для того, щоб почати якийсь новий проєкт або зав’язати нові стосунки. Крім того, це прекрасний час для першого побачення. Ви почуваєтеся впевнено, і Вам є, що запропонувати в конкретній ситуації. Якщо про себе нагадають старі стосунки або справи, з ними потрібно буде покінчити. Тож перевірте, чи знайдеться у вас вільний час, щоб остаточно з усім розібратися.

Лев ♌

Вам варто поспілкуватися з якою-небудь мудрою людиною. Навіть якщо її думки Вас лякають, її проникливість піднесе Вас на новий рівень великодушності. Ця людина допоможе Вам здобути перемогу над будь-якими труднощами, з якими Ви можете зіткнутися, і додасть Вам впевненості в собі. Вам може бути нелегко знайти співрозмовника, який був би розумнішим за Вас, але якщо Ваш розум буде відкритий новим знанням, то скоро Ви знайдете те, що шукаєте.

Діва ♍

Навколо вас зараз маса прекрасних можливостей, а це означає, що настав час починати нові проєкти або зав’язувати стосунки, до яких ви прагнули. Якщо Ви зможете опинитися в потрібному місці в потрібний час, зберіться з духом і почніть розмову. Візьміть на себе певні зобов’язання або зголосіться зробити це на наступній зустрічі. Важливо брати бика за роги саме зараз. Ваш розум уже скучив за вирішенням складних завдань.

Терези ♎

Ставтеся до того, що відбувається у Ваших нових стосунках, спокійніше. Будь-які прояви Вашого нетерпіння лише спровокують напругу між вами, тож краще дозвольте подіям йти своєю чергою і не намагайтеся нав’язати свою точку зору. Адже вам важливо залишитися з цією людиною і показати свою відданість.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви напрочуд близько підберетеся до абсолютної досконалості, перш ніж зіткнутися з новою несподіваною перешкодою, яка Вас трохи зачепить. Втім, Ви все одно залишитеся задоволені. Повної досконалості досягти неможливо, і Ви віддаєте собі в цьому звіт. Саме тому Ви зможете насолодитися сьогоднішнім днем. До речі, він чудово підходить для того, щоб будувати і здійснювати свої плани. Ваші організаторські здібності раніше ніколи вас не підводили – не підведуть і цього разу. Покладіться на свої таланти.

Стрілець ♐

Ваша кар’єра повільно, але впевнено просувається все вище і вище, але питання в тому, чи вистачить у Вас терпіння? Чи Ви хочете змін просто зараз? Уважно перегляньте своє фінансове становище, щоб знайти відповідь. Якщо воно не надто стабільне, то має сенс потерпіти ще трохи. Звісно, завжди є вибір – погоджуватися на додатковий заробіток чи ні. Знайдіть для начальства докази того, що Ви варті більшого.

Козоріг ♑

Ваш розум сьогодні ясний, як ніколи, і ви зможете знайти безліч позитивних моментів в упорядкуванні хаосу, який виявився навколо вас. При цьому сьогодні слушний день для того, щоб братися за справи, які потребують зосередженості – наприклад, за планування будь-якої події, організацію туристичної поїздки або впорядкування своїх архівів. До вирішення цих завдань Ви підійдете творчо. Цей процес змусить Вас проявити гнучкість і надихне на те, щоб придумати нові способи вирішення питань.

Водолій ♒

Невдачі в любовних справах, які траплялися у Вашому житті, заподіяли Вам багато страждань, але й дали хороший урок. Переживши це, Ви стали сильнішими, і тепер у Вас сформувалися чіткіші уявлення про те, що саме Вам потрібно. Зараз Ви як ніколи впевнені у своїх бажаннях і, що більш важливо, розумієте, до чого Ви зможете пристосуватися, а до чого – ні. Вірте своїм почуттям і майте на увазі, що потрібно буде розпізнати відповідну можливість, коли вона з’явиться на горизонті.

Риби ♓

Не варто ображатися, якщо хтось сьогодні буде з Вами відвертим і чесним – навпаки, це повинно Вам лестити. Ваш співрозмовник хоче відверто висловити Вам усе, що думає, і поважає Вас за те, що це можливо. Ця людина зробить Вам послугу, затіявши лише розмову, а не відкритий конфлікт. Просто візьміть до відома те, що вам скажуть, і постарайтеся не перетворити відверту бесіду на звичайну перепалку.